Wtorek, 04 sierpień 2020, Imieniny: Dominika, Protazego, Jana
Nowy Targ i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 82
Clouds
16°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 82
Clouds
19°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 82
Clouds
20°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 82
Clouds
19°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 82
Clouds
19°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
10.06.2019, 19:26 | czytano: 828

Uczniowie II LO promowali zdrowy styl życia (zdjęcia)

arch. szkoły

W ramach organizowanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Nowym Targu obchodów Światowego Dnia Zdrowia, na nowotarskim rynku odbył się Piknik Zdrowia. Wolontariusze II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu, mimo deszczowej aury, dzielnie rozdawali materiały informacyjne i jabłka zapraszając przechodniów do wzięcia udziału w licznych atrakcjach oferowanych przez partnerów wydarzenia.

W strugach deszczu, tuż po godzinie piętnastej, rozbrzmiały energetyczne dźwięki, zespół The Strangers w rockowych aranżacjach zaprezentował przygotowane utwory, m.in. „Co mi Panie dasz” Bajmu, „Wataha” Męskiego Grania, czy „Take me out” Franz Ferdinand. Zespół współtworzą Katarzyna Kukułka, Kacper Molek, Jan Tischner, Bartłomiej Bukowski i Maksymilian Bieniara, ich twórczość można śledzić na Instagramie.

Podczas imprezy została rozstrzygnięta IV edycja konkursu pn. „Żyję bez uzależnień”, którego organizatorami byli: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Targu oraz II Liceum Ogólnokształcące w Nowym Targu. W konkursie adresowanym do uczniów szkół ponadpodstawowych pierwsze miejsce zdobył Aleksander Markowicz, uczeń klasy pierwszej II LO. Nagrody dla laureatów konkursu ufundowało Starostwo Powiatowe w Nowym Targu.
Szkolnym koordynatorem działań była pani pedagog Elżbieta Buławska.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij