Czwartek, 23 styczeń 2020, Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa
Jabłonka i okolice
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
19.06.2019, 17:49 | czytano: 1102

Spotkanie autorskie z młodą pisarką z II LO w Nowym Targu

arch. szkoły

W czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu odbyło się spotkanie z Aleksandrą Ostapczuk - autorką powieści „Smocze dziecię”. Utrzymana w gatunku fantasy powieść to debiut siedemnastoletniej uczennicy klasy humanistycznej w II LO w Nowym Targu.

Spotkanie odbyło się w niezwykle miłej i pełnej ciepła atmosferze.

Za jego myśl przewodnią można uznać stwierdzenie, że marzenia są po to, by je spełniać. Młoda autorka ze swadą, pasją i radością opowiadała o swojej literackiej drodze, krystalizowaniu się pomysłu, pierwszych wprawkach pisanych do szuflady, wreszcie o pracy i kulisach debiutu. Podkreślała, że jej marzenie nabrało realnego kształtu także dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół. Sporo miejsca poświęciła również ilustracjom stworzonym na potrzeby powieści przez koleżankę z klasy Sylwię Niemiec. W rolę prowadzących wcielili się kolega i koleżanki z klasy Oli.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij