Środa, 11 grudzień 2019, Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura
Szczawnica i okolice
Clouds
-1°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-1°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-1°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 79
Clear
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-1°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-2°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 79
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
14.11.2019, 19:33 | czytano: 389

„Intensyfikacja kształcenia rolniczego….” – ZSCKR Nowy Targ

arch. szkoły

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu realizuje nowy projekt Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce.

W środę dyrektor Agnieszka Topolnicka i Stanisław Buła kierownik PNZ, z rąk Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Łukasza Smółki odebrali w Krakowie promesę na realizację projektu RPMP.10.02.02-12-0032/19 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Promesa opiewa na kwotę 2 170 997,60 PLN. Celem projektu pn. „Intensyfikacja kształcenia rolniczego w szkołach prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na terenie województwa małopolskiego” jest podniesienie umiejętności oraz uzyskanie dodatkowych kwalifikacji zawodowych przez uczniów.


Zdobędą oni kwalifikacje i kompetencje zawodowe dzięki kursom oraz szkoleniom:
● kurs rachunkowości rolnej
● kurs komputerowego projektowania ogrodów
● kurs barman kelner
● kurs sommelier
● kurs florystyczny
● kurs baristy
● kurs groomingu
● kurs korekcji racic
● kurs rozczyszczania i podkuwania
● kurs instruktora rekreacji jeździectwa


- Dodatkowo uczniowie w ramach projektu mogą uczestniczyć w płatnych stażach zawodowych oraz składać wnioski o stypendia naukowe. W okresie realizacji tj. 2020 -2023 z projektu łącznie skorzysta 435 uczniów szkoły - precyzuje Stanisław Buła, kierownik PNZ.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij