Piątek, 06 grudzień 2019, Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny
Jabłonka i okolice
Clouds
-8°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-3°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-5°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
-3°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-8°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-8°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Umiarkowana
19.11.2019, 18:26 | czytano: 247

Jesienne Krwiodawstwo w Goszczyńskim - podsumowanie (zdjęcia)

arch. szkoły

W jesienny, listopadowy dzień w I Liceum im. S. Goszczyńskiego Klub Honorowych Dawców Krwi „Kropla”, zorganizował krwiodawstwo, które zostało przeprowadzone przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Nowym Targu.

Tradycyjnie w sali 07 budynku głównego liceum: Uczniowie, Absolwenci i Nauczyciele mogli wziąć udział w oddawaniu tego drogocennego płynu ratującego życie wielu ludzi. Akcja przebiegła bardzo sprawnie: zarejestrowanych zostało prawie 50 osób. Pobrano 35 jednostek krwi.

To już kolejny rok kiedy I LO z wielką radością i zaangażowaniem uczestniczy w tym dobroczynnym wydarzeniu. "Dziękujemy wszystkim którzy wzięli czynny udział w tym wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy na kolejne akcje i zachęcamy, by do honorowego grona krwiodawców należało coraz więcej osób" - czytamy w przesłanej relacji.

opr.s/ źródło szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij