Poniedziałek, 20 styczeń 2020, Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Szczawnica i okolice
Clouds
-3°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-2°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-1°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-1°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-2°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-3°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
08.12.2019, 19:03 | czytano: 524

Są mądrzy, odpowiedzialni, utalentowani. Uczniowie "11" odebrali specjalne stypendia (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. Od kilkunastu lat w Szkole Podstawowej nr 11 przyznawane są prywatne stypendia dla uczniów, którzy na zakończenie roku szkolnego mają średnią ocen - w zależności od wieku - 5,9 (klasy młodsze) lub 5,6 (klasy starsze) i przyznano im za zachowanie ocenę 'wzorową" lub "bardzo dobrą".

W tym roku (za rok szkolny 2018/19) stypendia w wysokości 500 zł otrzymało 14 uczniów. To: Michalina Misiur, Jakub Hosaniak, Szymon Bryniarski i Justyna Tokarska z klas 4-6 oraz Michał Kuźmiński, Anna Gołdyn, Aleksandra Mikołajska, Amelia Kudasik, Hanna Węgrzyn, Julia Strycharz, Bartłomiej Szyszka, Wiktor Brynkus, Maksymilian Mruk i Mateusz Ciążyński z klas 7-8.

s/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij