Poniedziałek, 27 styczeń 2020, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
13.12.2019, 09:46 | czytano: 728

Wolontariusze z II LO w mikołajkowej odsłonie

arch. szkoły

„Kto daje, dwa razy więcej dostaje”- o tej starej prawdzie przekonali się wolontariusze z II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu, którzy z mikołajkowym przedstawieniem odwiedzili wychowanków Placówek Szkolno - Wychowawczo - Opiekuńczych w Nowym Targu oraz Domu Pomocy Społecznej s. Serafitek w Białce Tatrzańskiej.

Dar serca, talent i pomysłowość młodzieży zostały nagrodzone wzruszającym przyjęciem ze strony podopiecznych, pracowników oraz dyrekcji obydwu placówek. Licealiści znakomicie sprawdzili się w rolach Mikołaja i jego pomocników: baletnicy, aniołka, krasnali, królewny Śnieżki, księcia, Baby Jagi, Indianina, pirata, wróżki, niesfornego Stasia i jego mamy.
Mieli także okazję poznać istotę pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną.

Opiekunem młodzieży była Iwona Warpecha.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij