Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
-1°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-0°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-0°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-0°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Clouds
-0°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-1°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 79
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
20.12.2019, 16:10 | czytano: 1681

Apel Wigilijny na Kokoszkowie (zdjęcia)

arch. szkoły

NOWY TARG. W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego odbył się tradycyjny, uroczysty Apel Wigilijny przygotowany przez nauczycielki - Joannę Sordyl i Zofię Siutę.

Oprawę artystyczną akademii zapewnili uczniowie z klasy II technikum kształcącego w zawodzie technik technologii żywności oraz z klasy III A i B technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Uczniowie przybliżyli historię Świąt Bożego Narodzenia oraz historię kolęd. W czasie uroczystości śpiewane były kolędy tradycyjne oraz współczesne utwory o tematyce bożonarodzeniowej. Kolędy po góralsku zaprezentował Szkolny Zespół Regionalny „Holny”. Aby tradycji stało się zadość uczniowie wykonali również najpopularniejszą na świecie kolędę w języku oryginału, czyli „Cichą noc” po niemiecku.

Cała uroczystość upłynęła w wyjątkowej atmosferze, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój.

Wesołych Świąt – ZSCKR Nowy Targ
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij