Piątek, 03 kwiecień 2020, Imieniny: Ryszarda, Antoniego, Pankracego
Jabłonka i okolice
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 40
Clear
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Clear
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 42
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
20.12.2019, 13:10 | czytano: 1516

"Dziękujemy za pamięć o naszych podopiecznych"...

arch. szkoły

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu składają serdeczne podziękowania dla Wszystkich darczyńców, sponsorów i organizatorów Akcji Mikołajkowej za to, że zechcieli się dzielić i zrobili to cudowanie.

"Dziękujemy za pamięć o naszych podopiecznych, za niewiarygodną ilość wspaniałych podarunków świątecznych, hojność i pomysłowość, za rozpropagowanie gwiazdkowej inicjatywy wśród swoich znajomych, wielkie serce i uśmiech.

Serdeczne podziękowanie składamy za akcję charytatywną „Serce za Serce”, która została zorganizowana przez Podhalańską Uczelnię Zawodową w Nowym Targu w dniach 9- 16.12.2019 r. w wyniku której nasi podopieczni otrzymali świąteczne dary: żywność trwałą, środki czystości, materiały plastyczne oraz kolorowanki. Szczególne podziękowanie składamy wolontariuszom Podhalańskiej Uczelni Zawodowej.

Wyrazy ogromnej wdzięczności dla członków Lions Clubs oraz dla Pani Pedagog Joanny Szewczyk i uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu:
kl. I E z wychowawcą p. Gabrielą Głodziak
kl. I Bg z wychowawcą p. Justyną Pałką
kl. II E z wychowawcą p. Anną Róg
za przygotowanie upominków oraz zorganizowanie spotkania uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu umiarkowanym ze Św. Mikołajem na terenie naszej szkoły

Serdeczne podziękowanie dla Samorządu Szkolnego Zespołu Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica w Nowym Targu i opiekunów: Pani Edyty Ziarko, Anny Dziubek oraz uczniów klas z wychowawcami:
1g TAK, 1p TG/TAK, 1p BTPS, 1 g BTB, 1g ATB, 1 gTPS, 1 p ATB,1 p BTB, 1p E, 1p B, 1p H, 2 E, 2 BTB, 2 TAK, 2 B TPS, 3 TG/CTB, 3 K, 3 H , 4 TPS, 4 TM/TPS - za przygotowanie przepięknych upominków i zorganizowanie spotkania mikołajkowego dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 9

Gorące podziękowania ks. Michała Mroszczaka z Parafii NSPJ i grupy dzieci ze Scholii, którzy włączyli się w akcję i także przygotowali paczki dla naszych wychowanków.

Serdeczne podziękowanie dla nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Nowym Targu za zorganizowanie mikołajowego spotkania dla przedszkolaków i uczniów SOSW.

Gorące podziękowania dla uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu i nauczycieli: Pani Magdaleny Korzyckiej i Barbary Kalaty za przekazanie prezentów dla przedszkolaków oraz uczniów Szkoły Branżowej.

Serdeczne podziękowania dla firmy „Termy Szaflary” za możliwość nieodpłatnego korzystania z basenów i spotkanie z Mikołajem.

Społeczność szkolna
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij