Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
-1°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-0°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-0°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-0°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Clouds
-0°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-1°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 79
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
24.12.2019, 00:35 | czytano: 2183

Świątecznie, radośnie i nastrojowo w II LO (zdjęcia)

arch. szkoły

W II Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Targu zapanował prawdziwie świąteczny nastrój. Z sal lekcyjnych płynął śpiew kolęd, a korytarze wypełniły się zapachem ciasta, barszczu i pomarańczy. Świętowanie rozpoczęło się od wigilii klasowych.

Punktem kulminacyjnym przedświątecznych tradycji stała się akademia, poprzedzona konkursem kolęd, zainicjowanym przez samorząd uczniowski, w którym liczyły się nie tylko uzdolnienia muzyczne, ale także inwencja twórcza młodzieży. W trakcie akademii, uczniowie z klas IE i IJ, przypomnieli najbardziej znane tradycje wigilijne, objaśniając ich symbolikę, a całość dopełniły przepiękne kolędy i pastorałki w wykonaniu uzdolnionych muzycznie licealistów, które społeczność szkolną przeniosły w zupełnie inny wymiar.

W niejednym oku zakręciła się łza, gdy wybrzmiała wzruszająca „Kolęda dla nieobecnych”. Nad całością wydarzenia czuwały panie Lidia Goncerz, Jadwiga Ceremon i Elżbieta Buławska.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij