Niedziela, 07 marzec 2021, Imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 79
Clear
-6°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 79
Clear
-5°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 79
Clear
-1°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 60
Clear
-5°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 79
Clear
-7°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 79
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
18.12.2020, 16:20 | czytano: 1211

Radość z pomagania. Szlachetna Paczka w ZSCKR Nowy Targ (zdjęcia)

arch. szkoły

W grudniu b.r. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego wziął udział w projekcie Szlachetna Paczka.

W pomoc najbardziej potrzebującym zaangażowała się cała społeczność szkolna i dzięki tak szeroko zakrojonej akcji spełniliśmy nie tylko najważniejsze potrzeby wybranej rodziny, ale udało nam się również zrealizować ich gwiazdkowe marzenia i przygotować dla nich prezenty niespodzianki.

Wielkie pakowanie odbyło się w czwartek 10 grudnia, a dwa dni później w sobotnie przedpołudnie przedstawiciele szkoły zawieźli do punktu odbioru łącznie 33 pięknie zapakowane paczki.

Wolontariusze ze szkoły otrzymali pamiątkowy dyplom. "Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia. Byliście fantastyczni! Wśród Was jest mnóstwo wielkich serc. Niech radość z pomagania promieniuje w Waszych domach przez cały rok" - podsumowują swoją relację.

źródło: ZSCKR Nowy Targ
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Szelma19:35, 19 grudnia 2020
GRATULACJE dla Nauczycieli i Młodzieży !!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij