Poniedziałek, 01 marzec 2021, Imieniny: Antoniego, Radosława, Albina
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 69
Clouds
-0°
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 16.092 km/h Wilgotność: 82
Clouds
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 69
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
23.12.2020, 14:02 | czytano: 2207

ZSCKR Nowy Targ - „Intensyfikacja kształcenia rolniczego…” (zdjęcia)

arch. szkoły

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, projekt pn. „Intensyfikacja kształcenia rolniczego w szkołach prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na terenie województwa małopolskiego” Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu doposażył pracownie do zajęć praktycznych w technikum kształcącym w zawodzie technik weterynarii za łączną kwotę 212 tys. zł.

Udział w projekcie pozwolił na zakup nowoczesnego sprzętu w postaci fantomu krowy i świni do inseminacji oraz fantomu psa do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO).

Dodatkowo stworzono dwie specjalistyczne pracownie: do groomingu oraz do podkuwania i korekty racic.
Technikum weterynaryjne w Nowym Targu od lat cieszy się uznaniem i renomą. W chwili obecnej dysponujemy bogatą bazą dydaktyczną, z której korzystają uczniowie na zajęciach praktycznych oraz licznych kursach podnoszących kompetencje zawodowe.

Jak widać na zdjęciach, przyszli technicy weterynarii już dziś mogą pochwalić się dużą wiedzą i umiejętnościami. Wszyscy mają wielkie serce i pasję do tego zawodu.

źródło: ZSCKR Nowy Targ
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
nie bedzie chleba bedzie syr15:34, 31 grudnia 2020
Więcej optymizmu-mleczarnie mają się dobrze.
A mleczarnia pada.07:07, 31 grudnia 2020
Będą uczyć "gwałtu" na krowie i świni. Niech się tylko dowie niejaka Spurek.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij