Sobota, 24 październik 2020, Imieniny: Marcina, Rafała, Arety
Zakopane i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Clouds
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Clouds
14°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 78
Clouds
13°
Wiatr: 2.772 km/h Wilgotność: 84
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
23.08.2009, 22:25 | czytano: 5980

RABKA-ZDRÓJ. Rzecznik Praw Dziecka i małopolski kurator oświaty odwiedzili park rozrywki (zdjęcia)

zdj. archiwum Rabkolandu

W niedzielę Rabkoland wizytował Rzecznik Praw Dziecka - Marek Michalak oraz małopolski kurator oświaty Artur Dzigański. Sprawdzali ofertę rozrywkowo-edukacyjną jedynego w Małopolsce parku rozrywki rodzinnej. Pobyt w Rabce-Zdroju jest częścią wizytacji obiektów i koloni dziecięcych na południu Polski.

W Rabkolandzie znajduje się wiele urządzeń niespotykanych w innych tego typu obiektach w Polsce. Goście zwiedzili oba muzea, czyli Orderu Uśmiechu oraz Rekordów i Osobliwości.

- Wizytujący uznali Rabkoland za obiekt na wysokim poziomie, godny polecenia całej rodzinie - informują pracownicy parku. I dodają: - Rzecznik Praw Dziecka zadeklarował przekazanie do Muzeum Orderu Uśmiechu materiałów filmowych związanych z tym jedynym na świecie odznaczeniem przyznawanym dorosłym na wniosek dzieci.

Wcześniej - spotkali się z uczestnikami jednej z koloni letnich w Rabce-Zdroju. Michalak wziął udział we mszy świętej i imprezie dożynkowej we wsi Ponice

s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
krakus15:39, 25 sierpnia 2009
koszmarne muzea, jak nibyjest ich oferta edukacyjna??? pan kurator chyba z upału niedowidział tej bidy i intelektualnej i estetycznej.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij