Dziś na ulicy Jana Pawła II ma być układana nowa nawierzchnia asfaltowa, a za kilka dni przejazd zostanie udostępniony kierowcom - dokładnie 30 października o godz. 8 rano. Natomiast po Wszystkich Świętych roboty przeniosą się na przejazd kolejowy koło dworca PKP (ulica Orkana). Na czas prac on również będzie zamknięty dla samochodów. Jak informuje burmistrz Leszek Świder, prace na nim rozpoczną się 4 listopada. Niewykluczone, że przyczyni się to do pogorszenia sytuacji drogowej w mieście, gdyż prawie cały ruch samochodowy skierowany zostanie na skrzyżowanie ulicy Sądeckiej i Kasprowicza (U Gancarczyka). Tymczasem jest to jedno z najtrudniejszych skrzyżowań w mieście, nielubiane przez kierowców i trudne do pokonania, szczególnie dla tych, którzy z ulicy Kasprowicza ruszają w kierunku szkoły "Dwójki". Od lat mówi się o budowie ronda w tym miejscu, które by upłynniło ruch. Niestety, inwestycja wciąż nie doszła do skutku.
r/
Skontaktuj się z nami
+48 796 024 024
+48 18 52 11 355redakcja@podhale24.pl
m.me/portalpodhale24
Adres korespondencyjny
Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Informacje
Obserwuj nas




























