Utrudnienia drogowe w związku z budową magistrali na terenie miasta - podhale24.pl
Jabłonka
Clouds
9°C
Clouds
10°C
Clouds
11°C
Clouds
12°C
Clouds
11°C
Clouds
9°C
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zakopane
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 4 | 8 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
Kartka z kalendarza
07.07.2025, 12:04 | czytano: 4395

Utrudnienia drogowe w związku z budową magistrali na terenie miasta

Firma, która na terenie Nowego Targu buduje magistralę ciepłowniczą, poinformowała, że od 9 lipca na ulicy Szaflarskiej (bocznej) będą występowały utrudnienia w ruchu.

Zdjęcie ilustracyjne / Archiwum
Zdjęcie ilustracyjne / Archiwum
"Droga będzie przejezdna oraz zachowane będą dojazdy do wszystkich punktów handlowych, zalecamy jednak omijanie tego odcinka i wybranie dróg alternatywnych. Zwracamy się z prośbą o ostrożną i bezpieczną jazdę. Utrudnienia będą trwały około 2 miesięcy" - przekazała w komunikacie Energoterm.

Budowa magistrali ciepłowniczej z Szaflar do Nowego Targu ma zostać zakończona do grudnia 2026 roku. Magistrala będzie się składać z dwóch głównych elementów: sieci ciepłowniczej oraz przepompowni, która powstanie w pobliżu urzędu gminy Szaflary. To połowa projektu - drugą część magistrali od strony Bańskiej Niżnej buduje gmina Szaflary za podobną kwotę.

oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Kurierka15:44, 7 lipca 2025
Zamiast nadać tej ulicy nazwę to jest misz masz z numerami. Tak samo na Grelu gdzie już są w numerach wszystkie litery alfabetu albo na Niwie. To ogromny problem dla kurierów i dostawców!
Reklama
0
precyzyjny12:57, 7 lipca 2025
"Szaflarskiej (bocznej)", a tak trochę dokładniej to nie łaska, Szaflarska ma ok 3km.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
czerwiec
15
Poniedziałek
Imieniny:Jolanty, Wita
Kliknij po więcej