20.05.2026, 16:07 | czytano: 7226
Tak wygląda samochód po wypadku w Bańskiej Wyżnej. Auto nadaje się do kasacji
Ochotnica Straż Pożarna w Bańskiej Wyżnej opublikowała zdjęcia z wypadku samochodowego, do którego doszło minionej nocy przy ulicy Szlak Papieski. Na zdjęciach widać zmasakrowany samochód po zderzeniu z dwiema przeszkodami.
Zdj. OSP Bańska Wyżna / Facebook
Jak podają strażacy, około godz. 22 samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył z impetem w przepust, a następnie w słup energetyczny. 31-letni kierowca z ciężkimi obrażeniami został zabrany do szpitala.
Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.
oprac. r/
Reklama