W nowotarskim szpitalu urodziły się trojaczki - podhale24.pl
Jabłonka
Clouds
8°C
Clouds
9°C
Clouds
11°C
Clouds
12°C
Clouds
11°C
Clouds
9°C
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zakopane
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Kartka z kalendarza
07.09.2010, 22:52 | czytano: 5271

W nowotarskim szpitalu urodziły się trojaczki

Przyszły na świat przez cesarskie cięcie wczoraj, w odstępie trzech minut. O 11.41 urodził się chłopiec ważący 1500 gramów, o 11.42 - dziewczynka o tej samej wadze, o 11.43 - kolejny chłopiec - 2200 gr.

Jak informuje dr Hubert Wolski z oddziału ginekologiczno-położniczego, trojaczki urodziły się w 36 tygodniu ciąży. - Było to planowe cięcie cesarskie. Stan zdrowia dzieci i mamy jest dobry, stabilny - mówi ordynator.

Decyzja o terminie rozwiązania zapadła po wspólnych ustaleniach zespołu ginekologiczno-położniczego pod kierunkiem właśnie dr. Wolskiego oraz neonatologicznego pod kierunkiem dr Mirosławy Frankowskiej-Majchrzak.

- Opieka i wdrożone procedury były zgodne z aktualnymi standardami postępowania, których celem jest zapewnienie zdrowia matce i jej dzieciom. Dzieci przebywają w znakomicie przygotowanym i wyposażonym oddziale dla małych pacjentów pod opieką zespołu specjalistów neonatologów - dodaje ordynator.

Rodzice maluchów są mieszkańcami powiatu tatrzańskiego.

p/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
mama trojaczków15:27, 24 września 2010
do Vice MF
No niestety z tymi prezentami to wielki niewypał!!!!! A tak marzyliśmy przynajmniej o tym przewodniku po NT. Widac "potrójne szczęście" to nic wielkiego. Może jak się nam przytrafią czworaczki to zostaniemy obdarowani jakimś prezentem.
Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za miłe komentarze.
0
ma2ma14:11, 10 września 2010
do mama bliźniaków

Naprawdę mnóstwo pracy czeka rodziców.Tak samo jak ty wzruszyłam się kiedy zobaczyłam zdjęcia "trojaczków". /.../

Regulamin: "Usuwane będą komentarze zawierające dane teleadresowe i adresy e-mail". Admin
0
mama bliźniaków09:41, 10 września 2010
do ma2ma :

ja też jestem mamą bliźniaków ale 10 miesięcznych, jest bardzo dużo pracy i szczęśliwa mama trojaczków bedzie na pewno wdzięczna za każdą pomoc przy maluszkach :) gratulujemy
0
Jola...15:47, 9 września 2010
..niech się chowają dobrze gratulujemy !!!!
0
spisok14:25, 8 września 2010
Gratulacje i zdrówka dla całej rodzinki,pozdrawiam
0
marcin12:22, 8 września 2010
gratulacje :)
0
NT11:06, 8 września 2010
Tatrzańskiego? To my z Nowego Targu jeździmy rodzić do Zakopanego bo lepiej.... Gratuluje rodzicom!
0
Vice MF10:53, 8 września 2010
Szczęśliwi Rodzice dostaną od Marka Fryżlewicza: 1/ dyplom uznania
2/order za zaslugi
3/pamiatkowa plakiete
4/przewodnik po NT
5/okolicznościowy
adres
6/skromną wiązankę
7/ program Jarmarku
Podh.AD2011
8/pamiątkową fotkę
z burmistrzem
I to by było na tyle
0
ma2ma10:39, 8 września 2010
Do * - dziękuję;)) Pozdrawiam
0
rabczanka10:22, 8 września 2010
gratulacje dla szczęśliwych rodziców i dużżżo zdróweczka dla swoich dzieciaczków.
0
marchewka10:15, 8 września 2010
Szczęścia i pociechy z dzieciaczków, niech się chowają zdrowe!!!
Reklama
0
mycha09:00, 8 września 2010
gratulacje potrujne szczescie:)
0
senio08:56, 8 września 2010
Gratulacje dla rodziców i dużo, dużo samych radosnych chwil spędzonych z dzieciaczkami :)
0
*08:48, 8 września 2010
ma2ma - bardzo spodobała mi się Twoja treść.
0
asia08:36, 8 września 2010
Potrójne szczęście. Gratuluję. Rośnijcie zdrowo maleństwa!
0
mama208:34, 8 września 2010
gratulacje dla rodziców :D
0
gaga08:22, 8 września 2010
Gratulacje,potrójne szczęście;-}}}
0
Alf07:35, 8 września 2010
Gratulacje i 3xwięcej szczęścia w domu i całusów do obdzielania.Wytrwałości rodzice!!!!!!;-))))))
0
ppnt07:34, 8 września 2010
gratulacje i dużo zdrowia dla maluchów:)
0
Darek-NowyTarg04:59, 8 września 2010
gratuluje i z serca zycze zdrowka i radisci hej. 100 latek
0
____.____23:30, 7 września 2010
Gratulacje dla szczęśliwych rodziców.
0
ma2ma23:06, 7 września 2010
Gratulacje dla rodziców.Zdrowia dla maluszków.Sama jestem mamą rocznych bliźniaczek. Dużo pracy przed rodzicami , ale również bardzo dużo radości.Jeszcze raz gratuluję.Wszystkiego dobrego;))
0
pierzyna :o)22:59, 7 września 2010
Gratulacje!!!! :o)))
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
14
08.2026
Nie przegap!
14
06.2026
Nie przegap!
20
06.2026
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
czerwiec
11
Czwartek
Imieniny:Barnaby, Feliksa
Kliknij po więcej