W przyszły czwartek otwarcie term w Białce Tatrzańskiej. 400 biletów po złotówce dla Czytelników Podhale24! - podhale24.pl
Zakopane
Clouds
14°C
Clouds
15°C
Clouds
19°C
Clouds
19°C
Clouds
17°C
Clouds
16°C
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zakopane
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 20 | 40 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Kartka z kalendarza
09.06.2011, 10:43 | czytano: 9796

W przyszły czwartek otwarcie term w Białce Tatrzańskiej. 400 biletów po złotówce dla Czytelników Podhale24!

W czwartek, 16 czerwca - huczne otwarcie Termy Bania w Białce Tatrzańskiej. Dyrektor Stefan Stopa i wykonawca dotrzymali słowa i zapowiedzianego terminu. Dla Czytelników Podhale24 mamy nie lada niespodziankę aż 400 biletów za symboliczną złotówkę, które pozwolą przez dwa dni korzystać z atrakcji nowego obiektu.

Zdj. Michał Adamowski
Zdj. Michał Adamowski
Budowa term pochłonęła 80 milionów złotych, z czego 18 milionów stanowiło unijne dofinansowanie. Właścicielem jest spółka celowa Park Wodny Bania, założona przez kilku udziałowców, jej prezesem i pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest Józef Dziubasik. Obiekt ma 8,5 tysiąca metrów powierzchni użytkowej, w jego skład wchodzi 14 basenów, ogrzewanych w większości wodą termalną o temperaturze 38 st. C, pięć dużych saun mogących pomieścić jednocześnie 80 osób i osiem gabinetów SPA.

Termy składają się z dwóch dużych stref: strefa cicha - służąca relaksowi i odpoczynkowi; strefa głośna, rodzinna, z mnóstwem atrakcji, aquaparkowa; oraz strefa VIP, do wynajęcia dla 25-30 osobowej grupy, z własną sauną, jacuzzi, salą z kominkiem, miejscem na spotkania i z osobnymi wyjściami na obiekt. Wewnątrz jest dużo zieleni, wnętrza wykończone są w drewnie i kamieniu, a posadzka wyłożona jest specjalną substancją imitującą piasek (więcej szczegółowych informacji na temat Termy Bania TUTAJ).

Znany jest już cennik wstępu na baseny. W strefie głośnej godzina kosztować będzie od 16,50 zł (w zależności od pory dnia), a w strefie cichej - od 19,50 zł. Oczywiście będą też karnety czasowe, ważne nawet do trzech miesięcy i - co istotne - będą one rozliczane co do minuty. Bilety będzie też można nabyć drogą internetową.
(szczegółowy cennik tutaj).

Informujemy, iż wszystkie bilety zostały rozdane !!!

Wydrukowany bilet jest podstawą do otrzymania wejściówki za symboliczną złotówkę. Pierwsze 200 biletów (numery: 401 - 600) przeznaczone są na czwartek, kolejne 200 (numery: 4801 - 5000) na piątek. Bilety z numerem 0 oraz wszystkie spoza wyżej wymienionej puli są nieważne.
Dodatkowe bilety można zdobyć jeszcze na facebook'u.

p/

Zdjęcia: Michał Adamowski
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
kilof10:47, 18 czerwca 2011
jaa wiesz o to ironia ? , czy na gierkach komputerowych nie ma takich rzeczy? Boże jakia tępa ta młodzież teraz (dzieci neo) buhahaha
0
jaa11:14, 10 czerwca 2011
ludzie co wy to wymyslacie 50 zł za godzine,taaaaa..,a jakby taka była cena to zaraz by było co oni powariowali,abo to konkurencja,pewnie z bukowiny lub szaflar ,podają ten pomysł,ja ze, wstępnych zdjec które widze juz jestem zakochana :)gratuluje pomysłu ,brawo.
0
WSZYSCY na BANI10:54, 10 czerwca 2011
Pogoda trochę licha, robotę psuje. Ale lato na bani to dobra perspektywa i jak można przewidzieć spadek cen usług w okolicy.....
0
Życzliwa21:25, 9 czerwca 2011
Drogi Sepuku!
Biorąc pod uwagę chłonność obiektu na Bani, nie musisz się obawiać o zbyt duży tłok. A obrażanie marketingowców nie wydaje się tu być na miejscu, wziąwszy pod uwagę fakt, że ani Szaflary ani Zakopane ani nawet Bukowina nie wyszła z taką inicjatywą. Ale widać, że nie wszystkich da się zadowolić. Ja się wybieram! Bania - brawo za styl!
0
Bolek21:18, 9 czerwca 2011
ok. moze byc 1400 osób ale chyba zwiedzajacych i podziwiających obiekt czyli jak w muzeum
0
asdfghjkl20:25, 9 czerwca 2011
faktycznie ta cena jest za niska , proponuję 50 zł za godzinę i za każdą nastepną 100 zł wtedy nie będzie ścisku .
0
cykor20:08, 9 czerwca 2011
też się załapałem, choć nie z podhale24,
@Sepuku & Paranoja - jednorazowo na basenach może przebywać ok 1400 osób x ilość cykli (po 2,5 h) - spoko, miejsca nie zabraknie.
0
ja18:24, 9 czerwca 2011
szkoda że tak tanio mogli brać po 50 zł za godz!!!
0
życzliwa17:53, 9 czerwca 2011
I mają czego się bać! Brawo Bania!
0
:)17:52, 9 czerwca 2011
Gratulacje! i da sie? Jasne!!!
0
Paranoja17:37, 9 czerwca 2011
tak tu 400, Tygodnik 500 rozdał inne media podobnie i bedzie małe piekiełko,oj ktos dostanie po głowie?????( chyba dyr.Stopa) tyle biletów przez 4 dni to istna paranoja, ja wybieram Aguapark lub Bukowinę
0
Sepuku17:30, 9 czerwca 2011
ciekawe kto wpadł na pomysł żeby przez 4 dni tyle biletów rozdać , przecież jak tyle ludzi wejdzie to nie wiem czy chociaż mały palec zamoczy bo jeden na drugim będzie siedział, gdzie tu mówić o pływaniu czy miłym spedzeniu czasu,z pewnością jakiś bezmózgowiec z działu marketingu to wymyślił , przecież to technicznie jest niemożliwe ludziska sie pozabijają a obsługa zwariuje
Reklama
0
sweetbanana16:52, 9 czerwca 2011
wszystko jest wpisne w baze.. przez pomylke chcialo mi wyslac drugi raz zgloszenie i wyswietlil sie komunikat ze jestem juz w bazie wiec niestety wałki nie wypala :)
0
janosik16:32, 9 czerwca 2011
gratulacje Białka,ale niestety zaś cena zaporowa dla 4-os.rodziny, chyba że będą ceny specjalne np, 120 zł za 3 godz.( rodz. 4 os.), a tak to pozostaje dalej Kasprowy 4 os cały dzień 54 zł :)
0
P15:29, 9 czerwca 2011
No fajnie!! To sobie poszedłem na termy. Pomyślcie zanim coś zrobicie
0
właściciel biletu za 1 zł14:27, 9 czerwca 2011
Bilety za 1 zł do Termy Bania uprawniają do wejścia na 2,5 h w wyznaczony dzień (401-600 czwartek, 4801-5000 piątek). Wydruk biletu zabrać ze sobą. Do wejścia za 1 zł uprawniony jest okaziciel biletu ( niekoniecznie osoba, która jest wpisana na numerze biletu). Podejrzewam, że bilet będzie sprawdzany w ten sposób czy dane na bilecie zgadzają się z danymi przekazanymi przez podhale24
Promocyjna cena biletów na ten sam czas w dniach 16 - 21.06 to 15 zł
0
Tomek13:55, 9 czerwca 2011
do wygrana:
bilet widać, że można zrobić sobie samemu znając jeszcze przy tym pule numerów.
Ale wystarczy, że będą sprawdzać jakie nazwisko przypisane jest do numeru i już nie zrobisz.

No chyba, że nie zapisywali tego w bazie i narobi się tylko bałagan.
0
ldA13:51, 9 czerwca 2011
a nr 5013 co oznacza? jest wejscie czy nie ma ?
0
wygrana13:01, 9 czerwca 2011
Na jakiej podstawie będzie sprawdzana zgodność biletu? I co najważniejsze do której będą otwarte termy w te dni?
0
Tomek12:31, 9 czerwca 2011
Jeżeli właściciel wygranego biletu nie będzie mógł wybrać się na basen to czy może go przekazać komuś innemu?
0
Tomek12:08, 9 czerwca 2011
Bilet udało mi się dostać. Ale proszę o informację jaki to radzaj biletu, do jakiej strefy, na jaki czas itp. Wiem tylko, że mam na piątek.
0
Paulina11:35, 9 czerwca 2011
Na jak długo jest ten wygrany bilet godzine? cały dzień ? Napiszcie coś więcej i w jakich godzinach on jest ważny?
0
sweetbanana11:08, 9 czerwca 2011
czy otrzymanie na e-maila tego bileciku do druku jest jednoznaczne z otrzymaniem wejsciówki ?
0
qwerty11:05, 9 czerwca 2011
Brawo Białczanie
0
życzliwy10:54, 9 czerwca 2011
Ładnie. No to w Bukowinie trzęsą portkami.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
14
06.2026
Nie przegap!
07
06.2026
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
czerwiec
6
Sobota
Imieniny:Pauliny, Norberta
Kliknij po więcej