Sobota, 15 maj 2021, Imieniny: Zofii, Nadziei, Berty
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Clouds
11°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Rain
15°
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 82
Rain
11°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
22.07.2012, 17:49 | czytano: 10006

Prezes PiS z wizytą w Nowym Targu (zdjęcia)

zdj. Michał Bachulski

NOWY TARG. Na niedzielne spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim przyszło grubo ponad 800 osób. Prezesowi PiS towarzyszyła wiceprezes partii Beata Szydło, Mariusz Błaszczak przewodniczy Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości oraz posłowie, senatorowie, a także europarlamentarzyści.

Sala widowiskowa MOK była wypełniona po brzegi. W przejściach i holu tłoczyło się kolejnych 200 osób.

Słowami "Podhale długo pana prezesa oczekiwało. I wreszcie się doczekało" - rozpoczęła spotkanie Anna Paluch. Potem zabrzmiało "Sto lat" oraz Hymn Narodowy. - To spotkanie jest po to, byśmy porozmawiali o najważniejszych sprawach dla Polaków. O tym co nurtuje nas tutaj, w Małopolsce, na Podhalu, ale i o tym co budzi w nas niepokój, w całym naszym kraju - mówiła Anna Paluch.

- Naprawdę jestem wzruszony. Niedzielne południe, święto, a tak wielu mieszkańców przyszło na spotkanie. W pas się państwu kłaniam - przywitał obecnych Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS mówił ogólnie o sytuacji w kraju, ale odniósł się także do problemów lokalnych: - Mamy tutaj na tej ziemi naprawdę poważny problem. Na imię mu NATURA2000, czyli daleko idące ograniczenia, które zostały wprowadzone przez Unię Europejską niby w imię ochrony przyrody, ekologii, ale tak naprawdę - w odniesieniu do Polski, która ma zupełnie inną specyfikę, inną sytuację społeczną i gospodarczą niż w krajach na zachód od naszych granic - to jest przedsięwzięcie pod wieloma względami bardzo wątpliwe. Ale chyba nie ma takiego miejsca w Polsce, gdzie by było równie wątpliwe jak tutaj i tak bardzo ograniczało różne możliwości inwestycyjne, zarówno małych, prywatnych inwestorów, jak i większych. I ograniczało też możliwości bronienia się przed nieszczęściami, na przykład powodziami. Tu wszędzie mówi się mieszkańcom "nie, no bo NATURA2000". To dobry przykład tego, jak obecne władze Polski podchodzą do tego, co składa się na nasze relacje z Unią Europejską.

Jak mówił Jarosław Kaczyński jest to "podchodzenie na kolanach". Efektem tej polityki są "trzy ordery jakie premier Tusk otrzymał już od Niemców. Tymczasem jeśli chodzi o polskie interesy, to przez te kilka lat nie zostało zrobione nic". - We wszystkich sprawach spornych dotyczących naszych interesów musieliśmy ustąpić. Dlatego należy odrzucić stosowaną dziś zasadę polityki zagranicznej, która brzmi: " musimy klęknąć, aby coś uzyskać" - apelował.

Pojawił się też temat "zakopianki", a konkretnie jej dwóch odcinków. - Miały być, były planowane i nie ma. Mamy do czynienie nie z incydentem, ale z problemem nieporównanie szerszym. Według zapowiedzi premiera Tuska miało być przed EURO 2012 zbudowane 4 tys. km autostrad i dróg szybkiego ruchu. Mamy 600 km, z tym że znaczna część tych dróg jest jednorazowego użytku. To znaczy można je było na EURO uruchomić, ale w tej chwili wymagają dalszych prac remontów, a w niektórych wypadkach zrobienia wszystkiego od początku - stwierdził prezes PiS.

Z sali padało wiele pytań - o prywatyzację, a w zasadzie obronę przed prywatyzacją PKL i ZEW, o jedność prawicy, zarobki prezesów spółek Skarbu Państwa, o podatek katastralny (zdaniem prezesa PiS należy być bardzo czujnym, bo rząd zechce wprowadzić ten zamiar, jak to określił - największego rabunku Polaków od czasów wojny i komunizmu - tylnymi drzwiami, być może za pośrednictwem samorządów), o sens wydłużenia czasu pracy Polaków, o to gdzie się podziały pieniądze z budowy autostrad (padła odpowiedź "sam chciałbym wiedzieć, ale zapewne w kieszeniach ludzi wywodzących się z dawnej komunistycznej nomenklatury").

Było nawet pytanie o receptę na rozwój Nowego Targu. Jarosław Kaczyński przypomniał zawołanie "każda gmina to Krzemowa Dolina" i dodał, że należy odwoływać się do tradycji danego terenu. Jeśli był tu kiedyś duży zakład przemysłowy, to znaczy, że może tu taki zakład funkcjonować.

Zapowiedział też repolonizację polskiej gospodarski, jako jeden z planów na przyszłość. - Chodzi o to, by to, co zostało całkowicie niepotrzebnie sprywatyzowane wróciło w polskie ręce, państwowe albo polskiego kapitału prywatnego, oczywiście na zasadach zgodnych z prawem polskim i europejskim - zaznaczył Jarosław Kaczyński.

Na jesień zapowiedział złożenie wniosku nieufności dla rządu Donalda Tuska. Ta deklaracja spotkała się z owacyjną reakcją uczestników spotkania.

Prezes PiS do stolicy Podhala przyjechał z Zakopanego, gdzie brał udział w otwartym posiedzeniu klubu parlamentarnego partii. Z Nowego Targu wyjechał na spotkanie z sympatykami do Tarnowa.

Sabina Palka, zdjęcia Michał Bachulski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
firek19:07, 27 lipca 2012
Patrząc na fotki ze spotkania to większość uczestników to 60+. W tym wieku ma się prawo być sfrustrowanym,złośliwym i z małymi perspektywami na przyszłość.
Chyba trafnie problem ujęła OLA
kkkk21:10, 26 lipca 2012
GLupki głosujcie na PO i Psl obudzicie się z ręką w nocniku ..Ola ales ty trąba
Ogniowcy23:02, 25 lipca 2012
Q !

Świetnie to wszystko podsumowałeś ! Dobrze by było żeby lemingi coś z tego zajarzyły, skorzystała by na tym Polska i my wszyscy którzy chcą aby " Polska była Polską " . Pozdrowienia dla Jana Pietrzaka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sylwia22:07, 25 lipca 2012
A ja sobie tak mysle,dlaczego jedni sa za PO ,drudzy za Palikotem inni za PIS-em.Co my mamy z tego ,ze bronimy racji tych partii,ze ci u wladzy dzieki nam maja sie dobrze i glod im nigdy w oczy nie zagladnie.Po co sie klocimy-spojrzmy na nich ,oni nas totalnie olewaja,zalatwiaja swoje interesy partyjne.Weszli do sejmu ,nie majac zadnego doswiadczenia politycznego jak np.Partia Palikota.Taki babochlop jest w rzadzie po to tylko zeby gejow postawic na piedestal i zalatwic swoje sprawy ''pomaranczowych''.Czy oni mysla wogole o Polsce i Polakach.Zastanowcie sie kogo wybieracie,myslcie zawsze o sobie co ten rzad moze zrobic dla mnie aby bylo mi lepiej-jezeli nic to go nie wybiore.
nina21:54, 25 lipca 2012
.....ola.....czy Ty jestes naprawde taka tempa? Kaczynski mial 2 lata i duzo zrobil,Twoj ryzy rzadzi juz 5 rok i jest coraz gorzej ,wrecz tragicznie.Za Kaczynskiego jak byly przekrety to koalicja sie rozleciala bo prezes byl uczciwy i nie chcial aby zlodzieje byli w jego rzadzie.Teraz za Tuska afera i przekrety na wielka skale a Tusk -morda w kubel i CISZA! Ile Ty masz lat ,ze tak ciezko z Twoim mysleniem.
jan17:04, 25 lipca 2012
Jezeli beda wybory na pewno NIE ZALOSUJE na PO PSL sld jak widzicie co robia no to sie cisnie samo na usta- zlodzieje
IV16:49, 25 lipca 2012
do"łowcy lemingów " Dla baranów!. Im niższe podatki tym lepiej się żyje, dlaczego to proste społeczeństwo ma więcej pieniędzy co sprawia że istnieje konsumpcja co oznacza że fabryki mają zbyt na swoją produkcję, a ktoś ten towar musi wyprodukować, dostarczyć do sklepów itd.A to oznacza że jest praca - proste jak drut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
ola11:33, 25 lipca 2012
Tylu tu mądrych a podejrzewam że większość to tylko rozładowuje swoje frustracje na klawiaturze. Siedzą w ciepłym kąciku, ciułają grosiki i hodują króliki czy kurki, nie zrobią nic za darmo dla tej "swojej" ukochanej w dziwny sposób Polski. Zamiast obrzucać innych błotem i czcić Lecha ,Jara czy innego Ryza wystarczy samemu cokolwiek zrobić. Np wychować dzieci na mądrych i otwartych ludzi zamiast sfrustrowanych człowieczków , stworzyć u siebie swoją małą Ojczyznę nie winić innych za swoj bałagan i niepowodzenia. Z takich pojedynczych kawałków składa się Polska . Pan Kaczyński już miał mnóstwo czasu i możliwości by coś zmienić i co zrobił? Nic , nic i jeszcze raz nic.
lowca łowcow lemingow06:44, 25 lipca 2012
do Q- a lemingi nadal POpierają!!!Wypunktowane znakomicie!!A ty łowco lemingow przestań straszyć!!Typowe POwskie zagrywki!
łowca lemingów22:42, 24 lipca 2012
Do Q - Typowe dla leminga : sam nie myśli, tylko kopiuj- wklej cudzy tekst .Już Cię namierzam !!!
suchy22:36, 24 lipca 2012
drogi Q jaki masz w tym interes, normalny człowiek nie pisze takich referatów, uwierz mi że gośc od tuska napisałby równie ciekawy i długi referat o pisie i kaczyńskim
Q21:53, 24 lipca 2012
Jak zwykle nas okłamują i okradają. Pamiętacie ich wcześniejsze obietnice - buzka, tuska, bieleckiego, waltz, lewandowskiego itd.. 1. Za świadectwa udziałowe NFI - opłacisz studia dzieci 2. OFE - będziesz mógł spedzać emeryturę pod palmami . 3. Przyjadą inwestorzy z Kataru i uratują stocznie - teraz nie mamy stoczni a mamy kilka stadionów. 4. Zniesiemy abomament RTV 5, Zniesiemy podatek belki - a jeszcze ostattnio dodatkowo uszczelnili 6. Doprowadzimy do tego, że emigranci wrocą do kraju stworzymy im miejsca pracy 7. Reforma oświaty - gdzie hall? 8. Reforma słuzby zdrowia - jesteśmy teraz na bieżaco z nowymi lekami refundowanymi kopacz awansowała i dostała 800tys. premi 9. Gdzie te autostrady â?? gdzie grabarczyk, taki dobry minister był? 10.A pamiętacie jak to mówił ile to projektów ustaw mają przygotowanych w szufladach? 11. Co roku wyprzedają za bezcen majątek narodowy i jeszcze dodatkowo zadłużyli kraj - gdzie podziały się te pieniądze, bo na oświatę nie ma, na zdrowie nie ma, na emerytury nie ma...Nie.Niech tusk i pawlakiem zapi...ją na budowie do 67. Niech dadzą młodym pracę za godziwą płacę, aby stać ich było na kupno mieszkania wtedy będą zakladali rodziny i mieli dzieci. Niech kobiety w ciąży nie boją się, że z tego powodu stracą pracę. A tak co? Niż będzie się pogłębiał i za kilka lat powiedzą, że znowu trzeba podnieść wiek emerytalny? Nie widzą te de.., że to błędne koło. 12.Mówią, że nie mają wpływu na ceny benzyny, zarobki,itdâ?ŚĂ˘?Śto po co oni tam ku... są i biorą ciężką kasę?W Polsce ponad 2 miliony ludzi żyje w skrajnym ubóstwie, po co my żyjemy? Aby tuska poklepała merkel lub nie spadł mu retting?13. My czekamy na wizytę u specjalisty od kilku miesięcy do kilku lat a oni mają rządowe kliniki i szpitale. I to jest równość i demokracja?14. Jeszcze kilka tygodni przed wyborami ten rudy łgarz zapewniał, że nie będzie podwyższania wieku emerytalnego.15.Kolejne oszusteo- tuż przed wyborami celowo doprowadzili do obniżenia cen benzyny, a po wyborach, ostro do góry, oszuści. Ci sami ludzie â?? politycy, ekonomiści, finansiści â?? którzy doprowadzili do kryzysu, teraz mówią nam musicie zaciskać pasa ( my nie oni) dłużej pracować? Po co? Aby im żyło się lepiej? 16. Równość, wszyscy wydłużony wiek emerytalny od razu a policjanci, sędziowie itd. Dopiero nowo przyjętych to obejmie. Nie może być tak â?? trzeba na nowo zdefiniować świat â?? nie może być tak, że do wąskiej grupy należy prawie cały majątek i stać ich np. na zapłacenie miliona za tygodniowe wczasy, a większość klepie biedę. Ci którym podoba się wydłużenie wieku emerytalnego,te 20% to ekonomiści, bankierzy, przesiębiorcy, rządzący itd, którzy żyją z naszej pracy. Niech zaczną oszczędzać od siebie zmniejszyć pensje, diety, dodatki o 50%, zlikwidować senat, opodatkować banki i najbogatszych. Tylko z czego spłacą swoje kredyty, a ponoć członkowie rządu tuska mają ponad 10milionów kredytów. A Pawlaka na 7 lat do kicia za kontrakt gazowy, jak na Ukrainie z timoszenko.Zielona wyspa za cenę głodu i wylatywania na bruk, firmy są do przodu tylko dlatego, że władza pozwala na niewolniczy wyzysk, prace na czarno, itp. praktyki powodujące skrajne ubóstwo, ludzie pracują po 12 godzin i nie stać ich na czynsz i to ma być zielona wyspa? A teraz jeszcze tusk chce udostępnić nasze rezerwy walutowe i złota dla ratowania strefy euro.A poza tym zastanawiam się po co jest tylu posłów, skoro obowiązuje dyscyplina partyjna podczas głosowania, to wystarczy ich pięciu i tak wynik głosowania będzie taki sam, podobnie z senatem, po co utrzymywać pozostałych darmozjadów. Świat należy zdefiniować od nowa. Coraz więcej emigrantów zostaje na stałe za granicą i sprowadza tam swoje rodziny i teraz pracują na wzrost dobrobytu niemców
skandal20:51, 24 lipca 2012
Po tej ilości ludzi na sali i nastrojach społecznych mozna domniemywać, że zdrajdy PiS Faber i s-ka koalicjanci PO Jachymiaka już nigdy nie dojdą do władzy. Startowali pod szyldem PiS choc po cichu dogadywali sie z PO. Po wyborach opuścili PiS i to już się nie wróci i ludzie na nich nie zagłosują. Nie zagłosują bo źle rządzą, stanowidska obstawiają swoimi wspóln ie z PO zgodnie z parytetami politycznymi (vide sekretarz powiatu wybrany w "konkursie").Taśmy PSL przy tym co wyprawia powiat to pikuś. Zobaczcie kto wygrywa konkursy na urzędnicze stanowiska i dlaczego rodziny członków zarządu?
szklarz20:17, 24 lipca 2012
Pozdrawiam wszystkich Lemingow!!Pamietacie haslo Waszego Guru?BY ŻYŁO SIE LEPIEJ!!!!I jak Wam sie żyje?:)hahahaha!!Grunt do dobra bajeczka i kit a Wy jak malpa kit lapiecie te banialuki!!
zdano15:21, 24 lipca 2012
2009 - początek kryzysu - państwa europejskie kosztem wzrostu zadłużenia pompują ciężkie miliardy w gospodarki bo ma to pomóc. Kiedy Tusk zdecydował, że nie będzie tak robił, PIS podniósł krzyk. Gdyby wtedy rządził PIS .... (dopowiedzcie sobie sami).
Państwowe już było. Jak PIS znacjonalizuje zakłady to powstanie nowe hasło "By kradło się lepiej".
łowca lemingów12:06, 24 lipca 2012
IV - O Ty geniuszu ekonomi , O Ty PiS-owski lemingu,ujawnij się w najbliższych wyborach,a masz mój głos na pewno.
IV10:39, 24 lipca 2012
do III
- każdy przedszkolak wie ,że obniżając podatki , akcyzy i inne , wpływy do budżetu się zwiększają , a dlaczego ? wiesz ,że po podwyższniu toto-lotka wpływy do budżetu zmalały o 30 % !! Tak samo z akcyzą za paliwo i inne. Jak nie jesteś POwskim lemingiem to wejdż sobie na strony stats. gov . są to strony rządowe , może mózg ci sie otworzy , a jak nie to dalej oglądaj TVN24 i słuchaj kopacz niesioła komora i innych
*09:10, 24 lipca 2012
Jolka z Podhala - ty jesteś jedna z tych którzy za tę wojne bedą odpowiedzialni, bo ty sama jatrzysz juz od dłuższego czasu, wymyślając takie brednie.
POLACY DZIELĄ SIE NA PATRIOTÓW DLA KTÓRYCH POLSKA JEST OJCZYZNĄ LUB EUROPEJCZYKÓW DLA KTÓRYCH NIE MA ZNACZENIA GDZIE BĘDĄ MIESZKAĆ I NIE MA DLA NICH SŁOWA OJCZYZNA I TO WSZYSTKO!!!
308:44, 24 lipca 2012
ani z niego 'mąż', ani 'stanu' heh
trochę myślący06:00, 24 lipca 2012
do klio-mądrze i sensownie piszesz!:)Bo taka jest prawda!A jolkami z podhala sie nie przejmuj bo takie jolki czy III to Lemingi ktorych rozum zatrul TVN I inne gadzinówy!Oni juz nie potrafia samodzielnie myśleć tylko powtarzaja brednie ktorych sie nasluchali!!Lemingoza zakaźna-kliknij w google i zobacz co to za przypadlość!:)-z zarażonymi osobnikami nie ma sensu dyskutować!Przypadki beznadziejne1Pozdrawiam myślących!!:)
anty_zwz00:24, 24 lipca 2012
Mąż stanu... hahaha, dobre :))
klio23:44, 23 lipca 2012
....jolka z Podhala....nie przeinaczaj faktow,to nie Jarek sklocil Polakow tylko Tusk,dzielac ich na mochery i tych ''swiatlych''-lemingow.Piszesz aby tylko zaistniec ,bo nie masz nic innego do powiedzenia i w dodatku sugerujesz klamstwo.PIS ja zaczal rzadzic,to od pierwszego dnia jego rzadow Platforma plula na niego.Nie jestem zwolenniczka PIS-u ani zadnej partii ale wydaje mi sie,ze Kaczynski jest najuczciwszy i najwiecej moze zrobic dla zwyklego czlowieka jak dojdzie do wladzy.Niestety musimy jakis okres przeczekac aby mlodzi i madrzy doksztalcili sie i przejeli stery w rzadzie.Dlatego PIS musi wygrac aby reszty majatku PO nie rozkradla bo nie bedzie czym rzadzic..
grażyna ż.23:26, 23 lipca 2012
prośba do niektórych
spróbujcie dyskusji bez agresji i obrażliwych epitetów, trochę kultury i dobrych manier,w ten sposób nie przekonacie swoich oponentów w tej dyskusji
olek23:24, 23 lipca 2012
taaaa będzie PIS i życie się zmieni w krainę mlekiem i miodem płynącą. paliwo potanieje, będzie praca dla wszystkich hahahaha ludzie, powiedziałbym że jesteście naiwni, ale tym razem to czyste frajerstwo
Jolka z Podhala23:13, 23 lipca 2012
Jarek zrobił coś najgorszego, niewybaczalnego. Skłócił i podzielił Polaków. Przynależność do danej partii lub sympatyzowanie z nią to ognisko zapalne w rozmowach Polaków. Widać to w pracy, na ulicy, w kościele, wśród sąsiadów. Gdyby, nie daj Boże, doszło kiedyś do wojny domowej to on będzie za nią odpowiedzialny.
Ogniowcy22:25, 23 lipca 2012
Czytając te komentarze , trudno uwierzyć , że Ci co POpierali PO dalej ich POpierają , po tych wszystkich aferach , hazardowa Sobiesiak , Miro Zbycho co na cmentarzu się spotykali rozsprzedawanie majątku narodowego oraz wielu innych nie mówiąc już o tym że prawie wszystko zdrożało o kilkaset procent benzyna kosztuje prawie 6 zł a płace stoją w miejscu , w głowie się nie mieści jakie to rozumowanie w tych ludziach nadal istnieje . Co jeszcze musi się stać żeby chociaż trochę tej obłudy i złodziejstwa tego antypolskiego rządu dostrzegli ? Bardzo to dziwne i niezrozumiałe.
Gorol21:36, 23 lipca 2012
PiS=KPZR
IV21:22, 23 lipca 2012
do III-człowieku a haslo Donalda pamietasz?'BY ŻYŁO SIE LEPIEJ"i żyje sie lepiej!Kolesiom!Trzym sie Lemingu!:)
Trochę myslący21:19, 23 lipca 2012
do III-wymień choć jedna afere za rzadow PiS-u?Ja moge ci wymienić kilka za rządow Lodziarzy z Platformy! Ty tak poważnie uważasz że za rzadow tych nieudacznikow jest tak wspaniale?No to życze Ci abyś za pare lat nie musial żreć tynku ze ściany! Co bylo do spieprzenia to juz spieprzyli!Praktycznie w kazdej dziedzinie leżymy i kwiczymy-sluzba zdrowia,transport,szkolnictwo itd!I nie chrzan mi tu o kryzysie światowym bo przcież Twoj Guru Donaldo caly czas twierdzi że nas to nie dotyczy!Zielona wyspa i raj na ziemi!Natomiast najwiekszym obiecywaczem jest Donek i nic tego nie zmieni1Gdzie cuda?:)Pobudka!Zacznij mysleć glowa a nie TVN-em!
III20:19, 23 lipca 2012
Do trochę myślący:
Honorowo to by Jarek postąpił jakby nie kłamał, że 'nigdy nie zostanie premierem jeśli brat wygra wybory prezydenckie'.
'Wyczerpanie możliwości koalicyjnych'- jak już się wszystkich wydymało i nie za bardzo dało się rządzić to nic dziwnego, że się podał do dymisji. Jego wspaniali koalicjanci: Samoobrona, LPR + opozycja sami by go zdymisjonowali. Wielki mi heroizm. Jak mnie będą chcieli wylać z roboty to wiesz co zrobię?... złożę wymówienie heh ale ze mnie bohater!
benzyna+bezrobocie: nie da się porównać cen sprzed kilku lat z tymi obecnie tak samo jak nie da się porównać bezrobocia.Jest kryzys i to nie u nas, ale w całej Europie i jak posłuchasz ekspertów od gospodarki to usłyszysz, że Polska i tak przechodzi go łagodniej niż inni.
Zgadzam się z Tobą w jednym: wszyscy politycy to 'obiecywacze' :) no ale lud głupi lubi słuchać jak to mu będzie super, potem nie jest i przychodzi następny 'obiecywacz' i lud wierzy, że tym bardziej będzie lepiej itd, itd, itd.
A co do afer to były za PISu, są za PO i będą nawet za rządów Palikota heh bo człowiek jest zwierzęciem żądnym władzy i dóbr materialnych.
wektorowcy18:31, 23 lipca 2012
Od dzisiaj nie będę czytał /.../

Komentarz nie na temat.
ps. Od siebie dodam - powodzenia. Moderator.
sąsiad18:22, 23 lipca 2012
do ... "i nic więcej... a na jarmarku za euro handlujesz, i tak wygląda u ciebie polska dla polaków
Pisowiec17:48, 23 lipca 2012
Jak jestem za Pisem i byłem na spotkaniu to rozczarowałem się. Kaczyński ma gadane, mówił dużo mądrych rzeczy ale takich które ja wiem. Nie podał żadnych rozwiązań i nie powiedział konkretnie co zamierza zrobić. Używał sloganów.
A pytania pisane na kartkach i przebierane przez jakąś kobietę to w moich oczach mało obiektywizmu i kpienie z wyborców.
Nie mniej jednak na dzień dzisiejszy PIS to jedyna szansa dla Polski. Maja mój głos.
waldek17:21, 23 lipca 2012
A ja mam takie pytanie...Jak to mozliwe ze, osoba opowiadajaca sie za kara smierci (w ubieglym roku) moze miesiac pozniej przemawiac na jasnej gorze??? A Dziwisz ani slowem sie nie odezwal
jasiek z gór15:44, 23 lipca 2012
Kaczyński to najwieksze nieszczęście dla Polski. Na szczęście popierają go jak widać po zebranych na sali raczej osoby starsze, w skali kraju nigdy nie wygra ......i tak trzymać.
leonek15:37, 23 lipca 2012
Yaro Yaro...nie ma jak moher tak krzyczący to jest niesamowite jak ten czlowiek potrafi namotać ludziom w głowie. Dobrze że młodzi myślą i mają dosyć jego agresji i nawoływania do podziału.
trochę myslący15:09, 23 lipca 2012
do III-człowieku mistrzem obietnic to jest Donald!!Jakie on cuda obiecal!!:)Jeśli chodzi o rządzenie Kaczyńskiego to chcę Ci przypomnieć że honorowo postapil podając rząd do dymisji po wyczerpaniu możliwiosci koalicyjnych(Afera gruntowa Samoobrony)Czego nie można stwierdzić o Platformie u ktorej to afera goni afere a rząd trwa!!Kaczyński za dwa lata zrobil więcej niż Platforma za 5 lat!Przyklady?proszę bardzo-malejące bezrobocie,ceny w miare stabilne ,benzyna po 3,50 dlug publiczny trzymany w ryzach!Wystarczy?A teraz proszę uruchomić myslenie i wtedy pogadamy!Gdzie cuda Donkowe,gdzie druga Irlandia?gdzie te powroty z emigracji?No gdzie to wszystko?
Zbyszek14:45, 23 lipca 2012
Brawo Szarak, to samo chciałem napisać.
Pozdrawiam
Głupi Kaowiec14:35, 23 lipca 2012
No jak zwykle. Szał, szlam, wyzwiska: lemingoza krzyczą jedni, to mohery krzyczą drudzy.
Jak już sobie nawtykacie, piękni wyborcy różnych partyjek, to zastanówcie się czy tego Was uczyła Matka i Ojciec. I czy nie wstydzą się tam w niebie za Was trochę?
Jak sobie pójdziecie w niedzielę do Kościoła to pomyślcie czy to aby nie wbrew jego naukom, te wrzaski i nienawiść?
A te cwaniaczki z Wiejskiej zacierają ręce i cieszą się, bo skłócony naród to dla nich sam miód i radość bezkarności.
Obrzucajcie się błotem, wymachujcie maczugami, a w tym czasie zniknie kolejne parę milionów złotych z kasy Państwa, sprzeda się kolejny zakład za parę groszy i będzie gites.
I każdy kto tylko da się na takie podpuszczanie nabrać jest kpem i niech wie, że takim działaniem szkodzi Polsce!!

Pozdrowionka

Głupi Kaowiec
bojkal13:51, 23 lipca 2012
Dziękuję za komentarz te dobre i te złe. Do pana/pani MOHER - proszę na przyszłość nauczyć się uważnie czytać komentarze to znaczy ze zrozumieniem. Nie mówię, że moherowe berety są złe tylko opisuję to co widziałem wczoraj na spotkaniu z prezesem Kaczyńskim. Gdyby MOHER wyszedł ze swojego domku na spotkanie to by wiedział o czym piszę. Na przyszłość proszę MOHERA o uważne czytanie zrozumiał MOHER ? Na studiach byłem również na spotkaniu z TUSKIEM podobnie starał się manipulować tłumem jenak trochę traktowaliśmy go z dystansem. Jestem ciekaw ilu mieszkańców przyszłoby z nim na spotkanie w MOK ? Proszę o rozsądne komentarze.
Szarak12:24, 23 lipca 2012
Wszyscy jesteście siebie warci i ubliżacie sobie nawzajem PiS-owcy że PO-wcy to lemingi, zkrzywione przez TVN i złodzieje, zaś PO-wcy że PiS-owcy to mohery, zkrzywione przez r.Maryja i tv Trwam i ludzie saczacy jad. MASAKRA ludzie popatrzcie na siebie jak jedni tak i drudzy jesteście zmanipulowani przez tych chorych polityków i te chore media. Jakby was tak wpuscic w jeden kocioł to byście sie nawzajem pozabijali, opamietajcie sie ludziuska nie walczcie miedzy soba tylko z politykami którzy robią w balona wszystkich i nie ważne z jakiego ugrupowania są im tylko chodzi oto żeby o własna kieszeń zadbać kosztem nas.
zwz12:22, 23 lipca 2012
jako to wszystko boli lemingów, nie czyste sumienia? cóż niestety brakuje wodza ja marszałek Józek za m...ę cały rząd i do Berezy Kartuskiej, a teraz powinni kończyć nierealne inwestycje. Kaczyński nie jest bez wad ale jest przynajmniej mężem Stanu i chce naprawiać to co powinno być naprawione 1990 roku lecz tam też czerwone ścieki mataczyły, przyjdzie kryska na matyska
III12:09, 23 lipca 2012
Hmm a Jarek to juz chyba rządził, nie? No i skoro on taki dobry to dlaczego już nie rządzi? Gadać, że źle każdy umie, a gadki w stylu 'obniżymy podatki, benzyna po 3,50, obniżymy wiek emerytalny' itd nic nie dadzą, bo każdy kto ma choć trochę rozumu zada sobie pytanie: JAK? i ZA CO? Dług się nam przez to cudownie zmniejszy? Nie wydaje mi się. Spełnienie wszystkich obietnic obiecam-wszystko-Jarka sprawi, że skończymy jak Grecja.
Kilof11:58, 23 lipca 2012
BOJKAL, nie dziw sie , młodzież dzieki POwskiej Zielonej Wyspie ucieka z Kraju , pozostana emeryci ,złodzieje i POpryszczate lemingi , będziecie żryć tynk ze ścian , ale wtedy będzie za późno heheheh N iech Żyje Herr tlusk i łaczę sie z wami w bulu heheheh
moher11:52, 23 lipca 2012
do bojkal-chcialeś komentarz to masz-zobacz czy czasem nie zarazileś sie lemingozą?Moherowe berety to ludzie doświadczeni życiowo i madrzy czego nie mozna powiedzieć o lemingach takich jak Ty!!Mamusia,tatuś,babcia,dziadek-masz coś do nich?A że starsi ludzie? no coż Ciebie też to czeka i to bardzo szybko nadejdzie!Szkoda tylko że z ironia i bez szacunku odnosisz sie do tych osób!
wolny strzelec11:01, 23 lipca 2012
Ilu Polaków tyle wizji szczęśliwej Polski,ale jedno jest pewne dopóki nie pozbędziemy się przywódców typu pan Kaczyński,Tusk,Miler Palikot,Ziobro,i im podobnych,w Polsce panować będzie nienawiść,awantury,i walka nie o dobro narodu ale o dobro własnej kieszeni i kliki jaką każdy z nich reprezentuje,kochani nie wierzcie w cuda bo tych nie będzie, skoro jest tak zle to po co się pchają tak do rządzenia, nie lepiej spokojnie żyć, po co te pielgrzymki po co te judzenie, za czyje pieniądze się to odbywa,ale sprawowanie władzy to KASA i tylko to się liczy, a te obiecanki to mistyfikacja walki o dobro narodu o którym po dojściu do korytka się zapomina.
bojkal11:01, 23 lipca 2012
Byłem wczoraj na tym spotkaniu. Prezes mówił to co tłum chciał usłyszeć (walka z układem, bogaczami, Tuskiem, UE, itd...). W paru kwestiach miał rację a w paru nie. Dziwi brak młodzieży i ogrom ,,mocherowych beretów'' z Radia Maryja, Trwam, Kółek Różańcowych itd.
Co jak co ale preser charyzmę ma i wie co gada. Obok mnie siedziała starsza pani i z jadem w oczach spoglądała na mnie dlaczego nie klaskam. Bdyby miała takąm moc to by mnie zabiła wzrokiem. Proszę o komentarz
prawdziwy polak10:48, 23 lipca 2012
Niech żyje towarzysz Kaczyński i jego wiecznie żywe idee...
łowca lemingów10:41, 23 lipca 2012
Tyle lemingów w jednym miejscu !Wspaniale !
moher stary10:32, 23 lipca 2012
09:30, 23 lipca 2012xyz
A ten Błaszczak to jakie wogóle ma wykształcenie?

a co ma piernik do wiatraka?Ważne że nie jest Lemingiem!!:)
Ogniowcy10:31, 23 lipca 2012
do nemeczka !

To prawda !!! Precz z POlszewickimi zdrajcami !
Ogniowcy10:28, 23 lipca 2012
Cała POlszwewia i ten złodziejski rząd niedługo będą (.. zamiast liści ..) !!!
arnika10:19, 23 lipca 2012
optymisto-wykształciuchu, wmówili ci, że jak zagłosujesz na PO to staniesz się inteligentem. Nie powtarzaj TVNowskich bredni, w populizmie Tuska nikt nie przebije, a poza tym, wykształciuchu ta Korea Południowa nie pasuje do twej TVNowskiej teorii.
młody 20 letni10:13, 23 lipca 2012
no wyszło chamstwo PO-wskich niedowartościowanych inteligentów ,po-popierających układ złodziejsko-mafijny ,całe szczęście że już po ostrzu brzytwy zjężdżają szybko do szamba
kapral kosiba10:12, 23 lipca 2012
Do Nemeczka!!-Też tak uważam !!
DR.Judym09:49, 23 lipca 2012
Optymista=Lemingoza w ostatnu stadium!:(Przykre!!To raczej nie uleczalne!!TVN I INNE GADZINÓWY ZROBIŁY SWOJE!!
nemeczek09:48, 23 lipca 2012
rządów PiSu magą bać się tylko przestępcy,wszelkiej maści aferzyści,ta cała uwłaszczeniowa nomenklatura,która teraz,za rządów PO jest nietykalna i kręci lody kosztem narodu
xyz09:30, 23 lipca 2012
A ten Błaszczak to jakie wogóle ma wykształcenie?
xyz09:29, 23 lipca 2012
Teraz przyszli a jak Lech Kaczyński był to gdzie byli?
optymista08:59, 23 lipca 2012
Najlepiej powrocic do socjalizmu, wszysto zreprywatyzować, Kaczyński na pierwszego sekretarza jedynej słusznej partii. A potem przyjażń z Korea Południową. A potem ... kartki na mięso na mąkę itd. Ha ha ha ... Kaczyński to czysty populista mowi to co ludzie chcą usłyszeć i najśmieszniej że tylu jeszce mu wierzy. Bogu dzieki że w skali kraju nie ma szans na zdobycie władzy większościowej a w koalicje z nim żadna partia nie chce wchodzić. Kaczyński to zgrana płyta, przegrał tyle wyborów że i te za dwa lata też przegra, dzieki Bogu.
Aleks08:17, 23 lipca 2012
właśnie ten "układ" go wykończył,
prawie wszystkie sprawy rozdmuchane w mediach zostały umorzone,
Fundacja Batorego i reszta pejów masza łapy wszędzie...
*08:07, 23 lipca 2012
Na tym forum piszą (z małymi wyjątkami) sami wyrozumiali, tolerancyjni, pełni miłości, posznowania, i bardzo szczerzy zwolennicy obecnego rządu, aż kipi w nich ten nadmiar pozytywnych uczuci do drugiego człowieka rozumiem ich frustrację bo za bardzo to nie mają powodów do radości więc łatwiej obrażać innych i to jest ta właścnie w ich wydaniu tolerancja!!!
oby tak dalej07:55, 23 lipca 2012
janosik - " ... nie pieprz bez sensu .."

brawo PZPR i PiS , tak trzymać komuniści muszą trzymać się razem
nemeczek07:34, 23 lipca 2012
Polska zjednoczona pod znakiem krzyża,jak to było od tysiąca z górą lat,Polska dla Polaków,oszołomy,cudaki i homosie unijne niech nie wtrącają się w nasze sprawy,sami damy radę wyjść z tego bagna,bylebyśmy tylko przepędzili bandę Tuska
m_X07:18, 23 lipca 2012
Generale X-lemingu....jeśli twierdzisz ze w ciągu dwóch lat zrobił mniej niż rudawy wciągu dwóch kadencji to szczerze ci współczuje wypranej glówki....
kapral kosiba06:44, 23 lipca 2012
Do Generala X!!!!!!Tacy wlasnie Generalowie bardzo bali i boja sie PiS-u!!!Jak sie ma cos na sumieniu to lepiej żeby to nie wyszlo na swiatlo dzienne!!Wielu takich Generalow,szeregowców,kaprali glosowalo na PO w celu ochrony przed tym aby nie wyszly na jaw sprawki niektorych zwolennikow PO!! Czlowiek Prawy i Sprawiedliwy nie ma sie czego obawiać!!P.S. Generale-ten stopień to z LWP CZY SB?:)
JUŻ NIEDŁUGO06:28, 23 lipca 2012
COOO?????Boli Was Lemingi taka ilość na spotkaniu z Prezesem Kaczyńskim!!!;) Wasze dni są POliczone i bedą Wasze rządy ROZLICZONE!!
moher06:24, 23 lipca 2012
do tarzan!!-Lemingi juz maja tak namieszane w glowach przez TVN i inne szmatlawce że do nich nic nie dociera!Zresztą jak wiesz Lemingoza to choroba nie uleczalna!:(
PiS to prawda06:01, 23 lipca 2012
Czytająć poniższe posty nie mogą oprzeć sie wrażeniu że choroba młodych,inteligentnych wysoko wyksztalconych dokonala spustoszenia w ich umyslach !!Ta choroba to lemingoza zakaźna!!Kto nie wie jakie sa jej objawy niech kliknie google i wpisze to haslo!Dowie sie wielu ciekawych rzeczy!Widzicie ludziska,wielu mlodych pozabieralo dowody osobiste babciom , dziadkom i rodzicom,nie mogli głosowac i Ci inteligentni zgotowali nam ten los!A najczęsciej było tak że zagłosowali i wyjechali do Anglii,Irlanndii i gdzieś tam a nas z POlszewią zostawili!: Dzisiaj piszą i mowia że Kaczyński i PiS to ciemnogrod,mohery itd!Może i tak ale ceny i życie jak rządił PiS były znacznie lepsze!Prawda?Dzisiaj mamy totalne bagno-!!
oskar01:24, 23 lipca 2012
Mamy tutaj przekroj glupich i madrych na forum.Bieda,wzrost cen ,zamordyzm,przekrety ,bezczelnosc,olewanie narodu -nic ich to nie nauczylo.Juz chyba gorszego rzadu od POlszewikow nie bedzie.Prezes nie jest moim idealem ale niestety musze na niego glosowac.Nie Palikot z Grodzka ani Miller ani zlodzieje PO-PSL.Uwazam,ze Kaczynski powinien stac z tylu i kierowac swoja partia,on jest tak znienawidzony przez lemingow ,ze ich nie obchodzi dobro dla samych nich tylko jak dolozyc Kaczorowi,.Jest tyle madrych i uczciwych ludzi w PIS-ie (nie ujmujac tych zalet Kaczynskiemu),ze smialo mozna im zaufac ale Prezes robi im zla robote wizerunkowa,a mogli by wygrac majac innego lidera.
GOO01:03, 23 lipca 2012
Ja wiem jedno. Dopuki Prezes będzie rządził w Pis doputy Pis nie będzie rządził w Polsce. Daj mu Boże zdrowie, oby rządził jak najdłużej dla dobra naszej ojczyzny.
Generał X00:32, 23 lipca 2012
Miał czas na pokazanie jak się powinno rządzić, i nic nie zrobił bo obchodziło go tylko szukanie "układu". Nic nie znalazł, wszystko spaprał co tylko się dało, a teraz jaki mądry... Może bredzić bezkarnie bo wie, że żadnego z tych idiotycznych pomysłów nie da rady spróbować, i nikt się nie dowie, że są nic nie warte. A ludzie z wypranymi mózgami podziwiają i biją mu brawo.
Janosik23:47, 22 lipca 2012
Obecny rząd raczej nie doczeka do końca kadencji. Problemów, które się zaczynają nawarstwiać, nie da się już przykryć prostymi pijarowskimi sztuczkami. Społeczeństwo jest już na skraju wyczerpania. Drożyzna, rosnące bezrobocie, spadająca produkcja przemysłowa to gwóźdź do trumny Tuska. Tylko PiS jest w stanie na dzień dzisiejszy coś wydrzeć tym złodziejom z rządu. Szkoda, że jeszcze jest tylu debilów w naszym społeczeństwie jak np. ten poniższy głupek pod pseudonimem /.../

Proszę nie obrażać innych komentatorów. Moderator.
issa23:39, 22 lipca 2012
Poseł Edward Siarka nadal używa tablic z logo PiS na Biurze Poselskim w Rabce .Może według tego posła jedność prawicy oznacza ustawianie się jak wiatr zawieje? Raz w prawo-raz trochę w lewo...i znowu inaczej
Polak23:15, 22 lipca 2012
Teraz gada mądrze. Czemu tak nie gadał wcześniej? Rządy PO są destrukcyjne dla kraju i Polaków.
Radek Mi-k22:57, 22 lipca 2012
123...ma racje !
więcej takich a polityków nam nie trzeba ...bo i poco żeby rozkradali ... to co my zarobimy ? każdy nich robi na siebie poco ZUS i inne h...e muje jak za lekarza musze i tak płacić za lekarstwa trzeba płacić to co ! oni na wczasy za to latają Beyingamy sie rozbijają ...zlikwidować Zus od jutra a wtedy byłoby dobrze w Polsce a tak my robimy na tych darmozjadów nierobów oszustów !!!
?22:46, 22 lipca 2012
Gadacie tyle ,nie pamietacie jak bylo? :
benzyna 3,50zl
mniejszy VAT i podatki
wymienilem kilka przykladow bo nie chce mi sie juz gadac.
cymbał brzmiący22:38, 22 lipca 2012
Dlaczego złotousty Stanisław Apostoł (PO) na pytanie czy jest na sali ktoś kto powie co dobrego PO zrobiło dla Polski ? dziwnie zaniemówił?
suchy22:29, 22 lipca 2012
do Kościelnego
antylkerykał może być członkiem Pisu pod warunkiem że pół swojego majątku przekaże na kościół a drugie pół na partie,osobą nic nie posiadającym wystarczy chłosta i nawrócenie
???22:29, 22 lipca 2012
Wow a co na spotkaniu z prezesem robił S. Apostoł sekretarz PO w NT? Nagrywał, czy pisał raport z pamięci?
antyanty22:20, 22 lipca 2012
do@uczestnik spotkania następny do leczenia i to natychmiast
NowoTarżanka21:49, 22 lipca 2012
Tak tak...wszyscy jesteście dobrzy...obiecanki cacanki a głupiemu radość!!!!!!!!
gorcowy21:39, 22 lipca 2012
Brak komentarzy to najlepszy komentarz w tej sprawie ... . Jesteśmy już bardzo zmęczeni tym wszystkim / bardzo zmęczeni... /
NT21:36, 22 lipca 2012
"podchodzenie na kolanach". z tym stwierdzeniem zgadzam się w 100% ,w innych sprawach dużo racji,prawie jestem za :)ale....
waks21:27, 22 lipca 2012
widze żena tym spotkaniu pojawiła się sama młodzież i inteligencja
Uff21:20, 22 lipca 2012
Smutne jest to że ktoś tam w ogóle poszedł pocieszające to że średnia wieku miłośników Jareczka to jakieś 70 lat.
Oj nieładnie21:13, 22 lipca 2012
Ta frekwencja to kolejny dowód na to ,że Ziobryści nie mają moralnego prawa sprawować władzy w powiecie nowotarskim.Do wyborów szli pod sztandarem PiS a w pewnym momencie stali sie Ziobrystami.
Tomek21:13, 22 lipca 2012
Pięknie gada, ale to czysty populizm. Najłatwiej jest poruszać gorące tematy i o nich mówić i twierdzić, że "ja na to nie pozwolę, nie tak ma być". Wszyscy politycy są tacy sami.
saszek motyka21:04, 22 lipca 2012
O...a ten zakład pogrzebowy przed budynkiem to czekał na uczestników tego spotkania???
kościelny20:59, 22 lipca 2012
Czy antyklerykał może zostać członkiem PiS?
Zakopiańczyk20:38, 22 lipca 2012
Cóż Michale,marne są te ujęcia.Tylu znanych ludzi z parlamentu,z N.Targu przybyło nawet z Zakopanego a Pan nie chciał ich pokazać.Czemu?A co do wystąpienia prezesa to była wspaniała lekcja wychowania patriotycznego.Polacy,musimy wygonić tych co dzialają na zgubę Polski.
n20:36, 22 lipca 2012
ale twarze,,zakazane
Apolityczny20:09, 22 lipca 2012
Cieszy mnie poruszenie tematu zakopianki. Może do 2015 r. będziemy mieli gotowe odcinki do Rabki i do Nowego Targu.
Ewa20:01, 22 lipca 2012
A co Kaczyński ma na garniturze? Czy to łupież?
i nic więcej19:54, 22 lipca 2012
By Polska,była Polską.... i nic więcej...By Polacy rządzili swoim suwerennym
krajem ... i nic więcej.... By Ziemia i zakłady pracy były w polskich rękach...
i nic więcej....- tak powinno być !
Moher19:47, 22 lipca 2012
Tylko PiS!!:)precz z POlszewią!!!
12319:38, 22 lipca 2012
Państwowa własnośc już była i nie wydoliła, bo nikomu nie zależało i wszyscy kradli [ z narciarni wynoszono kleje, lakiery ] z kombinatu też. Pan Kaczyński chce teraz wszystko nacjonalizować, żeby zabezpieczyć kolesiom synekury - jak w PSL? Przecież wiadomo, że ten wóz zwany Polską ciągną prywatni przedsiębiorcy- gnębienie bezustannie podatkami [ w NT najbardziej dostają w tyłek ]. Niech tylko doprowadzą do tego, by prawo znaczyło prawo to my se tam damy radę, ale krew nas zalewa, jak się dowiadujemy, że chłopki roztropki - Sawicki czy śmietanko w biały dzień okradają państwo i nie ma na tych szubrawców sily. Niech skonfiskują majątki, rozliczą polityków - za stocznie, za fabrykę osoczy za inne przekręty, za ustawione przetargi. Tylko tyle i aż tyle. My chcemy SPRAWIEDLIWOSCI!!!!!!!!!!!
fred19:28, 22 lipca 2012
dlaczego te miny niektórych takie smutne?
suchy19:20, 22 lipca 2012
boże chroń Polskę przed radykałami.Dobrze się gada,gorzej to wykonać,pan prezesa też rządził i cudu nie było,jeden cud zauważyłem że ani słowa nie było o zamachu smolenskim i Macierewicz poszedł w odstawke-sprytny trik,myśle że dobry.A co do prywatyzacji pan prezes nie kapuje prostej logiki że sektor prywatny działa lepiej i wydajniej jak państwowy,więc myślę że to nie jest bezzasadne oczywiście należy dbać interes państwa i zachować większościowe udziały w spółkach i sektorach dla państwa strategicznych umożliwiających pąństwu funkcjonowanie.Tak czy siak myśle że zmiana retoryki i wizerunku poprawi wyniki sądażowe partii i wyborcze, do tego dołoży się pogłębiający kryzys
...19:14, 22 lipca 2012
Jeszcze nie niech sprywatyzują PKL, firmę która przynosi zyski. To samo zrobiono z ZEW Niedzica. Jak można sprywatyzować coś co przynosi zysk. Tak samo jak "sprywatyzowano" Telekomunikację Polską na rzecz France Telecom czyli spółki pastwa Francuskiego. Prywatyzacja po Polsku... Prywatyzacji to należy uczyć się od Czechów. Sprywatyzowali Skodę i nadal produkują auta, sprywatyzowali Tatrę i dalej produkują ciężarówki. U nas FSO stoi puste, to samo zakłady Star i Jelcz...
(..)19:10, 22 lipca 2012
A ja domu nie mogę postawić bo Nautra 2000 a obok sąsiad pali gumy. Ekologia śmiechu warta... Gdyby nie ta Natura ile by dróg powstało, w Niemczech nie było Natury i pobudowali wielką sieć dróg a u nas się nie da.... A Zakopianki do Nowego Targu jak nie było tak nie ma.
kas19:07, 22 lipca 2012
Szkoda,ze nie mozna nic zrobic aby ten zlodziejski rzad zmienic i to od razu.Kaczynski niewiele moze bo nie ma poparcia.Nalezy tylko pytac samorzadowcow z PO,ktorych wybralismy tu na Podhalu,dlaczego glosuja za zlymi posunieciami rzadu takimi jak sprzedaz kolei linowych czy elektrowni,przeciez to nasze dobra lokalne.Czy oni dbaja o kieszenie rzadzacych czy o nasz region i jego mieszkancow.To mysmy ich wybierali,nie inne regiony w Polsce.A jezeli chodzi o wynik glosowania to tak w senacie jak i w sejmie jest 100% zgodnosci PO.Dosc mamy takich tchorzliwych poslow i senatorow,widzimy ,ze to tchorze i nie chcac stracic posady olewaja nas i popieraja kolesiow partyjnych rabujac co sie da.
oni19:04, 22 lipca 2012
Co oni tacy nadeci
Rajski18:58, 22 lipca 2012
figuranci z PIS-u mają jakieś smutne miny... pewnie kaczyński im wytłumaczył, że nigdy nie będą nr 1 w tej partii dopóki on żyje
PIS AUT18:53, 22 lipca 2012
szkoda, że nie wiedziałem o tej imprezie... skwitował bym ją śmiechem
goral18:47, 22 lipca 2012
Ale cyrk :) W ogule nie widac mlodych ludzi. Juz niema gdzie kaczynski glupot opowiadac!
Głupi Kaowiec18:44, 22 lipca 2012
Jaka miłość bliźniego, szczerość i poszanowanie dla innych ludzi rysuje się na tych twarzyczkach. Po prostu anioły miłości.
A jak przejmą tę wyśnioną władzę to dopiero ta miłość się rozwinie. I braterstwo. I tolerancja jak gwiazda rozbłyśnie. I zapanuje wieczne prawo i sprawiedliwość. I nie trzeba się już będzie bać o nic. Bo CBA zapuka do drzwi wszystkich złych Tamtych. I biedni, stłamszeni Nasi będą mogli wreszcie podnieść główki i........... ODPŁACIĆ, ODDAĆ, WYRÓWNAĆ, ROZLICZYĆ, OSĄDZIĆ, OSADZIĆ a na koniec PODZIELIĆ to co zostało między siebie jako łup polityczny. Oczywiście to wszystko w imię Boga , Honoru i Ojczyzny.
I to wszystko już na jesień ma być. Cieszą się na to serca wszystkich tych niezrozumianych i skrzywdzonych. O matko. Przecież sam Prezes to obiecał!! Już na jesień to się stanie!!
Zatem czekam. Czy ktoś zna to powiedzenie o kaktusie i ręce? Ma tutaj zastosowanie na 100%.

Pozdrowionka Miłosierni

Głupi Kaowiec
mieszczanin18:35, 22 lipca 2012
I co , bedzie teraz u nas po tej wizycie troche lepiej , taniej czy tylko bardziej buńczucznie .
uczestnik spotkania18:35, 22 lipca 2012
Tylko naiwniacy mogą kwestionować główne punkty wystąpienia Pana Kaczyńskiego. Jak dla mnie to zabrakłó tematu katastrofy z 10.04.2010 pod Smoleńskiem - bo to jest sprawa do wyjaśnienia przez niezależnych ekspertów aby prawda zwyciężyła.
tarzan18:17, 22 lipca 2012
Lemingi czy wy nadal nic nie rozumiecie i popieracie tego rudego oszusta?
obiektywny18:07, 22 lipca 2012
Tryzmajcie mnie kur.... bo nie wytrzymam!!! Przecież to za Ciebie Wielki Wodzu Naturę wprowadzono!!!! Jak Białą zalało, to nie ty patrzyłeś ludziom w oczy, tylko Donald Herr Tusk....on miał odwagę przyjechać w dobie tragedii, mimo że to Ty wprowadziłeś Naturę!! Gdzie byłeś wtedy???

PS: Mieliście swój czas, nie wykorzystaliście go....woleliście robić prowokacje, w które potem sami wpadliście!!
Pollak18:00, 22 lipca 2012
Bardzo piękne i mądre słowa. Oby jak najszybciej zostały wprowadzone w życie!!!!!!!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij