Piątek, 03 grudnia 2021, Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Jabłonka i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
-5°
Wiatr: 8.604 km/h Wilgotność: 73 %
Clear
-5°
Wiatr: 6.336 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
-4°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 70 %
Clear
-5°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 86 %
Clear
-7°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 68 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
06.12.2012, 15:24 | czytano: 3452

Mikołajkowa akcja krwiodawstwa na podhalańskiej uczelni (zdjęcia)

arch. szkoły

NOWY TARG. Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa zorganizowała w Dzień Świętego Mikołaja akcje krwiodawstwa. PPWSZ przy udziale RCKiK Oddziału Terenowego w Nowym Targu zebrała studentów i pracowników uczelni, którzy oddali krew. Prócz tego Samorząd Studencki przebrany w stroje świąteczne obdarowywał łakociami wszystkich napotkanych na swojej drodze.

Źródło: PPWSZ, opr.s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
kameleon21:41, 10 grudnia 2012
To się jednak nigdy nie skończy! Nadawanie na studentów Podhalańskiej! Ja nie wiem ludzie o co wam chodzi! Chcieli sobie zrobić Mikołajki, zrobili i zadowoleni! ;D A wy zajmijcie się KRAKOWSKIMI UCZELNIAMI!
osa21:38, 10 grudnia 2012
Nauka to podstawa na studiach, ale można sobie wyjatkowe dni urozmaicać. Mikołajki super okazja! Podhalanka wykazuje się kreatywnością! ;) Ludzie nie róbcie z siebie takich poważnych! Przecież studia to najlepszy okres w naszym zyciu! Musi być co wspominac! Ja osobiście byłbym bardzo zaskoczony, pozytywnie oczywiście, jesli by mi dali cukiereczka! ;D Akcja ciekawa! ;D
Ja;p21:33, 10 grudnia 2012
Żal mi was krakowskie szychy! ;p Na was rodzice zapierniczają w dzień i w nocy, żebyście wszystkie ich pieniądze wydali w barach i klubach! Górale w większości sami się utrzymują, pracują, studiują i jak widać działają!!!! ;) Wam jest zwyczajnie żal, więc pozostaje wam tylko do niczego nie prowadząca NAUKA. Powodzenia w robieniu dodatkowych fakultetów! ;p
Zolanda18:55, 9 grudnia 2012
Do ZXZ: masz rację!!! Takie rzeczy to się robiło w gimnazjum, ewentualnie w liceum, ale i tak już tam uznawano ta za "lamerstwo" i zbędne wygłupy... Ludzie, wy jesteście STUDENTAMI?????? Spójrzcie na siebie na tych zdjęciach... Przynosicie hańbę zaszczytnemu mianu "WYŻSZA UCZELNIA"! Wybaczcie, ale ja NIE mam szacunku to dziewczątek poprzebieranych za aniołki, owinietych w prześcieradło i biegających w kapciuszkach w groszki... Nie macie 10 lat.
pozdrawiam w umieniu swoim oraz innych studentów UJ, AGH, UR, PK czy UP gdzie w przeciwieństwie do was zajmujemy się NAUKĄ. Tak, nauką. Bo gdybyscie przypadkiem zapomnieli - to właśnie taki jest cel studiowania.
Bąbel ;)12:50, 9 grudnia 2012
Tak, kąśliwe komentarze słyszy się szczególnie od studentów krakowskich uczelni. Nie rozumiem wrogiego nastawienia do studentów Podhalanki. Każdy ma prawo studiować gdzie chce;) Przypomnę, iż nasza kadra to głównie wykładowcy z Krakowa! ( UJ, AWF itp). Robienie z siebie idiotów? ZXZ co przez to rozumiesz>? Czyżby chodziło Ci o akcję Mikołajkową? Nie sądzę, abyśmy ośmieszali tym uczelnię. Pokazujemy raczej, że nawet w środowisku studenckim możemy zrobić coś dla innych, bo warto! ;)
mamka12:19, 9 grudnia 2012
nie umiecie się bawić ^^
ZXZ18:49, 8 grudnia 2012
do Bąbel- własnie że się różnicie bo w krk jest nie do pomyślenia robienie z siebie idioty i ośmieszania uczelni, to jest cyrk. Troche mnie dziwi że mając takie warunki WSZYSTKO MARNUJECIE!!!
obserwator18:42, 8 grudnia 2012
to jest dowód na jakość i poziom nauczania...
gratuluje marnowania pieniedzy i czasu
góralka12:47, 8 grudnia 2012
czyżby te kąśliwe uwagi od niedowartościowanych i sfrustrowanych studentów KRAKOWSKICH fantastycznych uczelni? osobiście chętnie zamieniłabym UJ gdzie traktują studentów jak śmieci na Podhalankę. żal mi was.
Bąbel ;)12:30, 7 grudnia 2012
Wielokrotnie spotykam się z kąśliwymi uwagami na temat studentów PPWSZ. Nie zgodzę się z tym, że studenci są tylko na PK i AGH!!!! Przecież my nie różnimy się od nich niczym! Też jesteśmy ludźmi, którzy chcą coś w życiu osiągnąć, a do zrealizowania tego celu wybraliśmy właśnie Podhalankę. Mamy wspaniałe warunki do studiowania, nowoczesną uczelnię, wysoko wykwalifikowaną kadrę, prowadzącą zajęcia na poziomie niczym nie odbiegającym od uczelni krakowskich. W środowisku studenckim panuje przyjazna atmosfera, a górski klimat sprzyja zdobywaniu wiedzy i odpoczynkowi. Zgodzę się, że Nowy Targ nie jest miastem z taką renomą jak Kraków. Jednak gdybym miała wybierać jeszcze raz Kraków lub Nowy Targ, nie zamieniłabym Podhalanki na żadną inną uczelnię! ;)P.S Pozdrawiam wszystkich studentów PPWSZ! ;p
autor09:16, 7 grudnia 2012
Przepraszam czym różnią się studenci z poszczególnych uczelni? Kraków wychowuje wszystkich pracujących.... śmieszne są te komentarze bo piszą w nich osoby zatrudnione na najwyższych szczeblach, na pewno... Najwięcej krytykują ci co nic nigdy nie zrobili i tylko narzekać potrafią. Wyższe uczelnie z mniejszych miast już dzisiaj prześcignęły Akademie i Uniwersytety tak dzieje się choćby w Rzeszowie i Przemyślu. Krakowscy studenci najczesciej nie mają pracy po studiach. Robią drugie fakultety i nic.
warszawska 2420:44, 6 grudnia 2012
Akcja ok. ale:
Studenci to sa np. na PK albo AGH a nie na koszkowie....
krwinka19:12, 6 grudnia 2012
brakuje krwi, bo wielu honorowych wycofało się w momencie gdy centra krwiodawstwa zaczęły handlować krwią. Zrezygnowałem, gdy kazano mi podpisać zgodę na taki handel. Albo honorowo albo wcale. Nie stać ich na płacenie za moją krew - jest bezcenna
xyz18:56, 6 grudnia 2012
wielka innowacyjna uczelnia...
produkująca bezrobotnych fizjoterapeutów, i innych :D
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas