Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Szczawnica i okolice
Rain
17°
Wiatr: 7.956 km/h Wilgotność: 97
Rain
17°
Wiatr: 9.036 km/h Wilgotność: 97
Rain
13°
Wiatr: 8.28 km/h Wilgotność: 96
Rain
14°
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 96
Clouds
18°
Wiatr: 6.408 km/h Wilgotność: 89
Rain
11°
Wiatr: 5.688 km/h Wilgotność: 97
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
22.04.2014, 15:08 | czytano: 1835

Aplikacja mobilna "Małopolska Janowi Pawłowi II"

Program uroczystości kanonizacyjnych, papieskie miejsca, które warto zobaczyć i wiele innych przydatnych informacji dla pielgrzymów - wszystko to można znaleźć w bezpłatnej aplikacji mobilnej „Małopolska Janowi Pawłowi II” . Aplikacja powstała z okazji zbliżającej się kanonizacji Karola Wojtyły i Jana XXIII.

- Ta aplikacja przyda się zarówno w Rzymie, jak i w Krakowie, Wadowicach czy Warszawie. Program, który możemy zainstalować na smartfonie czy tablecie, rozpoznaje automatycznie miejsce pobytu użytkownika i przekazuje dedykowane informacje - informują autorzy projektu. - Dzięki nim uda się nie tylko łatwo znaleźć nocleg czy restaurację, ale też trafić do miejsc związanych z Janem Pawłem II. Aplikacja to też przystępne źródło informacji na temat życiorysu Papieża Polaka, jak i przesłania jego pontyfikatu.

Aplikacja „Małopolska Janowi Pawłowi II” to efekt wspólnej inicjatywy Województwa Małopolskiego, Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

Źródło: Małopolsku Urząd Marszałkowski
najnowsze informacje
komentarze
Wolowaty ze Skrzypnego18:04, 22 kwietnia 2014
Aplikacja jest do pobrania na androida w sklepie Play ale w opiniach już czytam ,że do poprawnego działania potrzebuje stałego dostępu do internetu.Jak to sobie twórcy wyobrażają gdy ktoś będzie w Rzymie? Owszem w kraju wszędzie mamy darmowe pakiety ale za granicą to nawet szkoda jej odpalać.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij