Poniedziałek, 01 marzec 2021, Imieniny: Antoniego, Radosława, Albina
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 69
Clouds
-0°
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 69
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
03.05.2014, 12:59 | czytano: 2464

Sala w Jabłonce za 2,5 miliona złotych

Starostwo Powiatowe w Nowym Targu wybrało wykonawcę sali gimnastycznej przy Zespole Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce. Inwestycja będzie kosztował ponad 2,5 miliona złotych.

Robotami wykończeniowymi w budynku, wyposażeniem go w sprzęt sportowy i zagospodarowaniem terenu zajmie się firma PROFES Firma Remontowo-Budowlana Rafał Konieczny z Rabki-Zdroju. Inwestycja ma być oddana do użytku w październiku tego roku. Cena wybranej oferty to 2 mln 589 tys. zł. O zlecenie ubiegało się siedem firm. Oferta firmy z Rabki-Zdroju była najtańsza.

r/
najnowsze informacje
komentarze
orawiec08:51, 4 maja 2014
Też mnie to dziwi że w dobie niżu demgraficznego robi się takie remonty, a przypominam że sporo szkół wybudował poprzedni wójt Pan Julian S
kk15:35, 3 maja 2014
przetargi to zło, które wykańczają nasz kraj i solidne firmy. Dobra firma nie ma zleceń, bo była o 2 grosze droższa, wykonana praca bardzo marnej jakości, obiór prac ustawiony, bo normalnie by nie przeszło, a zaraz po okresie tzw gwarancji wszystko do poprawy, a ty się człowieku martw i płać coraz to większe podatki w imię tzw wolności gospodarczej. po drugie w dobie niżu demograficznego i ciężkiej sytuacji na rynku edukacyjnym potrzebne są inne rozwiązania niż pompowanie kasy w kolejna imitację sali sportowej, tym bardziej iż jedna już w jabłonce już jest.
Bastek15:26, 3 maja 2014
@rr, 2,5 miliona to koszt wykończenia sali. Budynek już stoi.
przedsiebiorca14:32, 3 maja 2014
zawsze wybieraja najtasze oferty i sa to zawsze najgorsze wybory!!! autostrady tez budowal tani chinczycy!
rr13:30, 3 maja 2014
Pewnie będzie lepsza niż na wybudowana na Niwie przez UM a tańsza od Nowotarskiej o 7,5 mln zł.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze samorządowe powinny w czasie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa - przyznawać sobie i urzędnikom nagrody?

Tak, władze i urzędnicy ciężko pracują i nagrody im się należą
Nie, w obecnej sytuacji takie nagrody nie powinny być wypłacane
Nie mam zdania, to sprawa między pracodawcą a pracownikiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij