Czwartek, 25 luty 2021, Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Czarny Dunajec i okolice
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clear
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
06.05.2014, 14:24 | czytano: 2684

Nowoczesne laboratorium kosmetyczne na uczelni

Arch. PPWSZ

NOWY TARG. 9 maja Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa oficjalnie otworzy nowoczesne laboratorium kosmetologii.

Laboratorium służyć będzie studentom kształcącym się na uruchomionym w zeszłym roku kierunku kosmetologia. 3-letnie zajęcia na tym kierunku, o specjalnościach odnowa biologiczna Wellness & Spa lub kosmetologia medyczna, kończą się tytułem licencjata.

Uroczystość oficjalnego otwarcia laboratorium odbędzie się 9 maja o godz. 12:00 w PPWSZ. Rozpocznie się ono prezentacją multimedialną Dyrektor Instytutu Kosmetologii dr Małgorzaty Lis w Sali Rektorskiej (Budynek Centrum Dydaktyczno-Biblioteczny nr sali 1.40a), po której nastąpi oficjalne przecięcie wstęgi.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
obiektywna stąd08:23, 7 maja 2014
do asz, kosmetyczkę zatrudni pani z urzędu pracy, da jej staż w zakładzie, w którym sama poprawia urodę. A co do samej szkoły, nie dba o swoich absolwentów, szkoda, bo bezradność młodych na tym skorumpowanym rynku pracy w powiecie, marnuje wielu pozytywnych, z charyzmą, ale nie mających koneksji we właściwych kręgach.
fachmistrz22:22, 6 maja 2014
@ asz:
Osoby z tylko jedną specjalnością pewno nikt tak zaraz nie zatrudni (chociaż nie jest to takie przesądzone), ale jeżeli do tej specjalności ktoś dołożyłby jakieś pokrewne specjalności, np. fryzjer, masażysta, chiropraktyk (wystarczy jedno z wymienionych) to wydaje mi się że niejeden hotel na Podhalu zabiegałby o taką osobę, tj. ułatwiałby takiej osobie działalność gospodarczą na terenie swojego obiektu. Tak mi się wydaje, analiz rynkowych nie robiłem, na pewno jednak nie widzę tu żadnego żartu tudzież czegoś co byłoby śmiechu warte.
totora21:33, 6 maja 2014
Super! Niech się rozwijają kierunki, szkoda ze jak ja byłam na etapie wyboru kierunku studiów nie było kosmetologii.
asz16:54, 6 maja 2014
szkoda pieniędzy.. ludzie nie mają pracy po poważnych kierunkach..

kto zatrudni kosmetyczke? śmiechu warte
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij