Czwartek, 25 luty 2021, Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Szczawnica i okolice
Clear
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 50
Clear
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 50
Clear
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 50
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 76
Clear
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 85
Clear
11°
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
07.05.2014, 20:47 | czytano: 4224

Szkoła ostrzega przed podejrzaną firmą

Dyrekcja Szkoła Podstawowej w Kluszkowcach wydała oświadczenie, w którym informuje, że szkoła nie współpracuje z żadną firmą, która rzekomo zbiera środki finansowe na zakup pomocy dydaktycznych dla placówki.

- Chodzi prawdopodobnie o firmę pod nazwą „EUREKA”. Jej pracownicy telefonują do przedsiębiorców z naszej okolicy powołując się na współpracę ze szkołą. Proszę nie wpłacać środków finansowych na podany podczas rozmowy telefonicznej numer rachunku bankowego - ostrzega dyrekcja Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Edek19:59, 8 maja 2014
poinformowany! To ty nie wiesz o czym gadasz . Juz parę lat temu była afera z mapa i firmą ze śląska . Ale najpierw oni dzwonili do szkoły jakich map potrzebują , a szkoły mówiły..... Wtedy naciągali.. Mnie też chcieli naciągnąć ! Tylko okazało się że dyrektor nie chce tej mapy chociaż by się przydała.Jest problem z rozliczeniem takim bo faktura na kogos innego a skąd się to wzięło w szkole itp....
ja19:43, 8 maja 2014
na szkołe w Górnej Bańskiej tez zbierają :)
poinformowany12:53, 8 maja 2014
EDEK !!!! Jak nie rozumiesz o co chodzi, to nie pisz komentarzy bez sensu i byle co !!!!
Edek08:56, 8 maja 2014
do szkoły nie powinni być wpuszczani żadni domokrążcy!!!!!!!!!!Dzieci naciągają.... Gdzie ci nauczyciele. Ile np. mozna mieć zdjec ze szkoły? co roku ten sam problem. Albo dodatkowe ksiazki nauczyciel wystarczy że powie: to jest ciekawa pozycja, może sie przydać , polecam " a biedne dzieci rodzicom mówia ze trzeba to kupić . Potem nikt tam nawet nie zagląda
spytkowice07:52, 8 maja 2014
czyli znow odzyło coś , kilkanascie lat temu tez takie telefony byly po naszej wsi, ze prosza o wplacenie na pomoce naukowe dla szkoly , malo tego podawali ile osob po nazwisku i i imieniu juz wplacilo !!
Baca06:34, 8 maja 2014
Prowadze firme mnie dotyczyla szkola w szaflarach ten Sam telefon ta sama sprawa tylko ze moja sasiadka jest nauczycielka I zaras zapytalem jaka jest sprawa tak ze sprawa powinna zajac sie policja zanim naciagacze naciagna wiecej ludzi
Prawdziwy xyz20:59, 7 maja 2014
Telefony dotyczą nie tylko tej szkoły, ale też innych placówek (np. dom dziecka). Proponują zapłatę za jakąś lipna fakturę. Jest to jeden wielki przekręt!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij