Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
-0°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
11.08.2014, 10:03 | czytano: 4798

Zwłoki młodego mężczyzny znalezione przy drodze do Morskiego Oka. Okoliczności śmierci nieznane

Policja i prokuratura wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci ok. 20-letniego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono dziś rano w Brzezinach, przy drodze z Zakopanego do Morskiego.

Na miejscu są policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem oraz prokurator z Prokuratury Rejonowej w Zakopanem. Policja nie informuje na razie, czy mamy do czynienia z morderstwem czy przypadkową śmiercią. P.o. rzecznika zakopiańskiej policji sierż. Tomasz Rowiński podkreśla, że więcej światła na sprawę rzucą najbliższe godziny. Nieznana jest tożsamość nieżyjącego mężczyzny. - Na razie możemy tylko potwierdzić, że zwłoki zostały ujawnione w pobliżu drogi przez pracownika leśnego - informuje.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Naoczny świadek Karkula22:31, 11 sierpnia 2014
to był z poznania ten pan poszukiwany ???
ss19:54, 11 sierpnia 2014
:(
KUŃ13:39, 11 sierpnia 2014
Nikt nic nie pisze.Co tam ważniejszy jest KOŃ !
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij