Wtorek, 31 marzec 2020, Imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 27
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 27
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 27
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 44
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 27
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 27
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
06.09.2014, 10:09 | czytano: 5546

16-latka potrącona na przejściu dla pieszych

Do wypadku doszło w Skawie. Według ustaleń nowotarskiej policji, nastolatka wtargnęła na pasy. Nie upewniła się, czy nie jedzie samochód.

- Poszkodowaną potrącił samochód Opel Astra kierowany również przez mieszkańca Skawy. Na szczęście nie doszło do tragedii. 16-latka została zabrana do szpitala, a lekarze stwierdzili u niej złamanie palca u nogi -informuje podkom. Roman Wolski z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Człowiek11:00, 7 września 2014
Po co te pasy!!!
Niechronieni piesi - to dramat naszych czasów.
Świętą krową powinny być pasy i ich okolica.
Skąd już info o wtargnięciu pieszej????
sasa09:48, 7 września 2014
Do henri
i własnie przez tak tępo myslących ludzi jak ty na drogach jest tak a nie inaczej. A co do rosji to jest calkiem odwrotnie niz piszesz
Henri19:34, 6 września 2014
WTARGNĘŁA NA PASY?
i to jej wina ?,tylko w Polsce i Rosji przechodni są sprawcami wypadków na pasach!!!Po co w ogóle są te pasy jak i tak nie można bezpiecznie przejść przez nie. W europie nie ma czegoś takiego jak wtargnięcie na pasy,zbliżający sie człowiek do pasów ma zawsze pierwszeństwo ,a wschodnia europa jeszcze jak Putin!!!
sdsdss15:27, 6 września 2014
Tylko złamanie palca? Nad tą młodą nieźle ktoś czuwać musi... Miała dużo szczęścia, niech wyciągnie wnioski że pieszy to nie święta krowa. Bardzo dużo odnotowuję tego typu przypadków, ludzie zagonieni, zamyśleni nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa na drodze. Rzadko kiedy odróżniają pierwszeństwo na pasach od wtargnięcia na pasy. Nawet kierowca powinien być wyczulony że nie każdy mu ustąpi na drodze z pierwszeństwem, a co dopiero piesi. Często jeżdżę po mieście, a jeszcze częściej chodzę, staram się zawsze szukać kontaktu wzrokowego z kierowcą: czy mnie widzi, czy się zatrzyma... TO DA SIĘ WYCZUĆ, trzeba tylko zacząć się rozglądać!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij