Czwartek, 06 maj 2021, Imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty
Rabka Zdrój i okolice
Clear
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 70
Clear
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 90
Clear
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
02.10.2014, 21:34 | czytano: 1488

Małopolskie Obchody Światowego Dnia Turystyki

W piątek w Białce Tatrzańskiej odbędą się Małopolskie Obchody Światowego Dnia Turystyki. Wydarzenie połączone będzie z rozstrzygnięciem XV Plebiscytu Wielkie Odkrywanie Małopolski.

- W ramach święta nie tylko poznamy listę najbardziej atrakcyjnych miejsca regionu, ale także dowiemy się kto otrzyma nagrody za szczególny wkład w rozwój turystyki w Małopolsce. Rozdane zostaną odznaki honorowe Ministra Sportu i Turystyki oraz Dyplomy Marszałka Województwa Małopolskiego. W tym roku wyjątkowo wręczone zostaną również Krzyże Małopolski - Odznaki Honorowe Województwa Małopolskiego. Wydarzeniu towarzyszył będzie również finał tegorocznej kampanii promocyjnej Małopolski odbywającej się pod hasłem Graj w korale!. Podczas uroczystości nagrodę w postaci Koralowego Roweru odbierze najlepszy gracz. Ponadto zostanie wręczona nagroda w ramach konkursu: „Odkryj Szlak”, który został zorganizowany przez MOT w ramach specjalnej kampanii promocyjnej dedykowanej dla Szlaku Architektury Drewnianej - wymienia Monika Babij z biura prasowego UMWM.

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij