Środa, 27 styczeń 2021, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Szczawnica i okolice
Clouds
-6°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-8°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-4°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 69
Clouds
-5°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 92
Snow
-11°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
23.10.2015, 10:50 | czytano: 1521

Manifestacji nie będzie

Nie dojdzie, do wstępnie planowanej na sobotę, manifestacji obrońców praw zwierząt na drodze do Morskiego Oka.

Aktywiści związani z Fundacją VIVA! mieli jutro kolejny raz protestować przeciwko rzekomemu męczeniu koni przez fiakrów wożących fasiągami turystów na trasie z Palenicy Białczańskiej do Morskiego Oka. Wycofali się jednak z planów, gdy o proteście dowiedzieli się dziennikarze i fiakrzy. Jak stwierdziła Anna Plaszczyk z VIVA!, obawiali się reakcji fiakrów na protest. Poprzednim razem, dodajmy, wozacy sprowokowani przez ekobojówkarzy musieli się bronić i doszło do przepychanek.

- Parcie na szkło, chęć zaistnienia w mediach... czy to aby nie jest jakoś zdiagnozowane? Może ktoś zerknąć w fachowych publikacjach? - skomentował to Stowarzyszenie Przewoźników do Morskiego Oka z Gminy Bukowina Tatrzańska.

oprac. r/ źródło: "Dziennik Polski"
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij