Poniedziałek, 21 październik 2019, Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny
Jabłonka i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Clear
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
23.11.2015, 17:16 | czytano: 5567

Kobieta potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych

W centrum Zakopanego kobieta przechodząca przez jezdnię na przejściu dla pieszych została potrącona przez samochód. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń.

- Patrol zakopiańskiej drogówki chwilę po zdarzeniu udzielił kobiecie pierwszej pomocy - relacjonuje asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik KPP w Zakopanem. - Okazało się, że 53-letni mieszkaniec Jabłonki nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych (opady deszczu) i doprowadził do potrącenia prawidłowo przechodzącej przez jednię kobiety. Na szczęście poszkodowana nie doznała poważniejszych obrażeń i po udzieleniu pierwszej pomocy przez załogę karetki pogotowia szybko wróciła do domu.

Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy i dowód rejestracyjny.

oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij