Niedziela, 07 marzec 2021, Imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty
Zakopane i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 73
Clear
-7°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 73
Clear
-5°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 73
Clear
-1°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 61
Clear
-5°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 73
Clear
-7°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 73
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
14.12.2015, 18:14 | czytano: 3627

Pożar w Kościelisku

Jedna osoba została poszkodowana w pożarze piwnicy w budynku w Kościelisku na os. Sywarne. Na miejscu działają jeszcze strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Zakopanego oraz OSP Kościelisko.

Jak powiedział podhale24.pl dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem, obecnie trwa dogaszanie pożaru, ale jest on opanowany. Na miejscu pogotowie udziela pomocy osobie, która uległa przytruciu czadem.

js/
najnowsze informacje
komentarze
Taki jeden23:29, 14 grudnia 2015
Do odpowiedź do Taki Jeden- powiedz mi czemu jak był pożar domu na Rysulówce to wtedy jakoś zadysponowano wszystkie OSP z Gmina, ba nawet z poza przyjechały i chyba coś z poza Powiatu i wtedy jakoś gmina a nawet ościenne gminy zostały bez zabezpieczenia jakby bliżej się przyjżeć. Jak się Watra w Zakopanem paliła też pojechało dużo OSP tak samo Belvedere i można by wymieniać bez końca. A np OSP z Dzianisza Górnego jakby nie patrzeć miało zaraz po Kościelisku najbliżesz do tego zdarzenia. Szkoda że tym wysyłaniem straży igra się czasem z ludzkim mieniem a nawet życiem.
A.1322:19, 14 grudnia 2015
Słuchaj w samym Dzianiszu jest 7 wozów w tym 2 średnie i 3 ciężkie ale jest jeszcze Witów który ma ciężkiego z 13 tysiącami litrów wody i średniego więc dyspozytor mógł śmiało słać chociaż by ciężkie z Witowa i średnie z Dzianisza
A gmina i tak by była dobrze zaopatrzona w sprzęt i wodę.. po prostu tak jak pisałem albo dyspozytora zmienić na takiego co się orientuje w terenie albo kupić mapę. A bądź pewny że jak by się ten dom spalił tak jak jeden już w Kościelisku to dyspozytor by poleciał ze stanowiska!
juhas bo z bóju22:06, 14 grudnia 2015
A.13 a czy nie jdą ci zęby bo mi sie widzi
odpowiedź do Taki jeden21:24, 14 grudnia 2015
właśnie dlatego, żeby gmina nie została bez jednostek w razie następnego pożaru w tym samym czasie.
Taki jeden20:13, 14 grudnia 2015
No właśnie a dlaczego przyjechał Ząb skoro gmina Kościelisko posiada bardzo dobrze wyspoażone pozostałe jednostki z Gminy, które również bardzo są aktywne, niejednokrotnie wyjeżdżające na tereny Zakopanego lub jeszcze dalej, no ale ktoś tym musi kierować że tak jest. Dobrze że nic się wielkiego nie stało i cały budynek nie poszedł z dymem
A.1318:55, 14 grudnia 2015
Obserwowałem pożar i pod koniec pożaru dotarły jeszcze dwa zastępy z OSP Ząb
Ale nie wiem dlaczego dyspozytor z JRG nie wysłał oprócz Kościeliska żadnej innej jednostki z gminy, gratulacje dla dyspozytora któremu trzeba zafundować mapę powiatu!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze samorządowe powinny w czasie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa - przyznawać sobie i urzędnikom nagrody?

Tak, władze i urzędnicy ciężko pracują i nagrody im się należą
Nie, w obecnej sytuacji takie nagrody nie powinny być wypłacane
Nie mam zdania, to sprawa między pracodawcą a pracownikiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij