Poniedziałek, 06 kwiecień 2020, Imieniny: Izoldy, Celestyny, Ady
Jabłonka i okolice
Clear
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 30
Clear
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 30
Clear
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 30
Clear
14°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 32
Clear
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 30
Clear
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 30
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
03.01.2016, 12:19 | czytano: 4298

Znów kłopoty z płynną jazdą. Na zakopiance tworzą się potężne korki

zdj. nadrodze.info

W południe przejazd z Zakopanego do Krakowa zajmował ponad 3 godziny. Najtrudniejsza sytuacja panowała na odcinku Zakopane - Nowy Targ oraz Nowy Targ- Rabka Zdrój.

Średnia prędkość pojazdów to 15 km na godzinę. Według informacji GDDKiA pierwszy, podhalański etap zakopianki czyli dojazd do Nowego Targu zajmuje 89 minut.

Kierowcom przypominamy o możliwości jazdy drogami alternatywnymi.

Dojazd do Zakopanego nie sprawia trudności.

s/
najnowsze informacje
komentarze
KierowcaNT20:36, 3 stycznia 2016
Piotr 45 minut to dobry czas. Wczoraj ruszyłem o 11 ej spod Nosala przez Zakopane prawie 2 godziny. Dalej ponad 4 godziny do Lubnia. Znam objazdy ale miałem niezłą frajdę i jechałem tylko do Krakowa nie na czas.
kierowca20:08, 3 stycznia 2016
Społeczeństwo głupieje.Dawniej jeżdziło się tylko z mapą w ręku i się dawało radę.Teraz super dokładne mapy,nawigacje itp a durnie stoją w korku bo nie umieją wyjechać .Tyle lat jeżdżę na trasie Zakopane Kraków-Katowice i nigdy nie stałem w korku.Dziś też przejechałem do Krakowa bez stania w korku.Ale drodzy kierowcy trzeba MYŚLEĆ!To nie boli!!!
myślący17:52, 3 stycznia 2016
Najpierw niech te niby alternatywne drogi spełniają wymogi do jazdy dwukierunkowej swobodnej jazdy mijania się a dopiero wtedy można nimi przejechać.Zastanówcie sie durnie którędy jedziecie bo mieszkańcy doó nie mogą do siebie dojechać,
Piotr15:45, 3 stycznia 2016
30. grudnia ubiegłego roku jechałem do zakopanego. Korek był już od budynku gminy w Białym Dunajcu. Wiadomo, most w niekończącej się (planowanej) budowie. W Poroninie od Zębu sznurek samochodów włączał się do ruchu. Skrzyżowanie na Bukowinę przytkane. Na dodatek na most w Poroninie wkroczył góralski pogrzeb! Za mostem w kierunku Zakopanego jakiś turysta jechał sobie wolno, wolniutko podziwiając widoki. I tak, odcinek Biały Dunajec - Zakopane pokonałem w 45 minut. Dodam, ze samochodem musiałem jechać, gdyż wiozłem towar. W tym czasie torami gnały puste pociągi.
Piotr15:26, 3 stycznia 2016
Należy jeździć pociągami. Należy zrobić wszystko, aby dworzec zakopiański wyglądał jak dworzec, czyli zburzyć tę starą budę (zabytek!) . Nowy dworzec pod ziemią, nad ziemią nowoczesne centrum komunikacyjne. Położyć drugą nitkę torów i nawet przez Suchą przejazd będzie szybszy.
kierowca z N.Targu13:37, 3 stycznia 2016
Oni tam stoją na własne życzenie !!! Tyle jest innych dróg.
leon13:33, 3 stycznia 2016
No wy doradzanie drogi alternatywne. Nie dość że zakopianka stoi to i Raba Wyżna rabka chabowke bo ci se wczasowa. Niech stoją i cały dzień nawet a nie ze paraliżuje pół malopolski
Tyle jest innych drog. :)12:50, 3 stycznia 2016
Bo cepry tylko na nawigacji jezdza a ona tylko zakopianke pokazyje.
wygodnicki12:50, 3 stycznia 2016
Żeby wjechać do Rabki z Chabówki po południu, wczoraj, zeszło mi 20 minut. Obok jedzie pociąg z Zakopanego do Krakowa, naliczyłem 8 osób.
To jest głupota, czy snobizm, wygodnictwo, czy prowokacja, by potem warczeć na siebie w samochodach, kto komu i dlaczego ! A można normalnie, spokojnie bez nerwów, wyłożyć się na fotelu w wagonie i mieć wszystko w ....!, i nawet szybciej dojechać do miejsca przeznaczenia. I skąd to zanieczyszczenie powietrza w Rabce ?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij