Wtorek, 12 listopad 2019, Imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora
Zakopane i okolice
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Rain
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Rain
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Rain
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
03.02.2016, 16:55 | czytano: 3964

Na trasie Białka Tatrzańska - Zakopane korki jak na zakopiance

Fot. Robert Miśkowiec

Trwają warszawskie ferie. Mieszkańcy stolicy, którzy przyjechali na wypoczynek na Podhale, na nocleg chętnie wybierają Zakopane, ale na narty równie chętnie jeżdżą do Białki Tatrzańskiej.

Rano sznur samochodów, z których większość ma warszawskie rejestracje, ciągnie się w kierunku Białki, po południu w odwrotnym kierunku. Kierowcy, którzy wybierają drogę przez Stasikówkę, napotykają w Poroninie na kilometrowy korek do zakopianki.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Mumex14709:51, 4 lutego 2016
DO Miejscowy
Białka to niech sobie w końcu kanalizacje zrobi a nie wszytko w potok puszcza
196020:10, 3 lutego 2016
Ale w Białce nie ma krupówek,które dla warszawki są nobilitacją...no i jadą codziennie z zakopca do tej białki,parkują pod sklepami jak mongoły byle pod same drzwi podjechać jeden do drugiego w poprzek dokładnie to samo pod wyciągami,łażą po spożywczakach ze słuchawkami w uszach/może szef z korpo zadzwonić/i potem stają po pięciu robiąc tłok przy kasie gdzie się nie da przejść-mają w koszyku wodę mineralną i chińską zupkę i w pięciu debatują z kasjerką które wino/raczej z niższej półki/jest bardziej półwytrawne od drugiego i które by tu wziąć a normalni stoją i czekają aż warszawka z autem przy samym wejściu w poprzek zapłaci zbliżeniowo kartą te 26 złotych.To samo jest na kwaterach-"warsiawiak" autem nawet na trzy dni w dwie osoby to by wjechał po schodach do pokoju z torbą bo inaczej rękę by mu urwało no i potem pasuje furę zaparkować pod oknem-pewnie tak jak u siebie w blokach...
miejscowy18:10, 3 lutego 2016
I bardzo dobrze Bialka T niech się rozwija jeśli byłbym turysta ' też bym wybrał Białka Tatrzańska na wypoczynek
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij