Czwartek, 03 grudzień 2020, Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Szczawnica i okolice
Clear
-7°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-4°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 86
Clear
-7°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-4°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 81
Clouds
-7°
Wiatr: 9.684 km/h Wilgotność: 89
Clear
-12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Zła
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
06.06.2016, 14:00 | czytano: 3581

Złodzieje roweru zatrzymani

Nowotarscy policjanci zatrzymali mężczyznę i kobietę w wieku 31 i 52 lata, którzy ukradli rower sprzed jednego z bloków w Nowym Targu.

Kradzież miała miejsce 3 czerwca. - Mieszkaniec Nowego Targu powiadomił policjantów, że w chwili gdy przebywał w sklepie na zakupach, nieznana osoba dokonała kradzieży roweru marki Rockrider. W trakcie przeglądania zapisu monitoringu ustalono, że rower skradła kobieta wraz z mężczyzną - relacjonuje podkom. Roman Wolski, rzecznik nowotarskiej policji.

Już następnego dnia policjanci zatrzymali sprawców kradzieży. Okazali się nimi 31-letni mieszkaniec Wejherowa oraz 52-letnia mieszkanka Zakopanego. Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. W trakcie przesłuchania przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli obszerne wyjaśnienia. Odzyskany rower został przekazany właścicielowi.

Źródło: KPP Nowy Targ
najnowsze informacje
komentarze
szuser08:13, 7 czerwca 2016
do ~p " jak by mogła się nie zająć nasza pani poseł. Na pewno się zajmie, tylko skończy zajmować się sobą..."
~p18:36, 6 czerwca 2016
~do szuser
Czy ty się słyszysz? Anna Paluch się czymkolwiek zajmie?
Ula18:35, 6 czerwca 2016
Na cmentarzu nowotarskim też grasują złodzieje. Regularnie kradną z grobów kwiaty, doniczki czy znicze. Mam apel do ludzi. Zgłaszajcie na Policję wszelkie przypadki kradzieży a także do Urzędu Miasta Nowy Targ. Może w przyszłości uda się zainstalować monitoring, bo złodzieje pozostają bezkarni. Urząd Miasta nic nie wie na ten temat, a administrator cmentarza jest bezsilny, nie mówiąc o ludziach, którzy są wściekli jak zastają zdewastowane i okradzione miejsce spoczynku swoich bliskich. Myślę, że u wielu ludzi przypadki kradzieży miały miejsce, jednak każdy trochę ponarzeka i przynosi kolejny łup dla złodzieja.
baciok@15:31, 6 czerwca 2016
Publikować dane i zdjęcia złodziei. A co u nas ochrona wizerunku.
Dalej nie chce mi się komentować bo musialoby być wszystko wypikowane.
sdsss15:26, 6 czerwca 2016
Dobrze że są monitoringi w takich miejscach, ja jestem za by było ich więcej.
Ciekawi mnie jak natomiast można złożyć obszerne wyjaśnienia kradzieży roweru. "Se stoł, sem wzioła, sem głodnom byłom" :D
szuser14:43, 6 czerwca 2016
Super Policja. Tak trzymać, łapcie złodziei!
Złodzieje rowerów to teraz plaga. Trzeba wprowadzić prace przymusowe w lasach i kamieniołomach dla złodziei zamiast kary więzienia. Tyle drzew połamanych się w lasach marnuje bo nie ma kto wywieźć.
A te byki siedzą w celach i TV oglądają za nasze podatki, cholera jasna.
Trzeba wypowiedzieć konwencje o zakazie pracy przymusowej i zagonić nierobów i patologie do roboty.
Apel do poseł Anny Paluch. Niech się Pani poseł tym zainteresuje.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij