Piątek, 14 sierpień 2020, Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
18°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 88
Clouds
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
17°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 82
Clouds
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
28.09.2016, 18:55 | czytano: 5974

Roboty na zakopiance

Fot. Robert Miśkowiec

Roboty drogowe na zakopiance przeniosły się na jej podhalański odcinek. Trwa przebudowa jezdni w rejonie Zaborni w Rabce-Zdroju (na zdjęciu) i przebudowa ronda w Zakopanem. Lada dzień rozpoczną się roboty w Klikuszowej. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Zarówno w Rabce-Zdroju jak i w Klikuszowej zaplanowana jest wymiana nawierzchni. Roboty mają potrwać do 7 października.Do 28 października ma natomiast potrwać przebudowa ronda w Zakopanem.

Na przełom września i października Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie zaplanowała też roboty drogowe w Jabłonce i Jurgowie.

r/
najnowsze informacje
komentarze
115KM10:48, 29 września 2016
Z Rdzawki do Rabki przez Ponice - Mszana D. - Kasinka Mała - Węglówka - Wiśniowa - Dobczyce (zahaczamy tylko) - Wieliczka - Kraków wschód. Jeśli np do Prokocimia to jest super trasa, ok 80 km z NT i najwyżej 1,5 h. Jak ktoś nie lubi korków i nudy to polecam.
gazda z furmanowej22:08, 28 września 2016
Nie pieprzcie o tamtej budowie , a zacznijcie modernizacje węzła w Poroninie i budowę mostu w Białym D. Inaczej znowu wstrzymają dotacje i zabiorą przyznane środki na przebudowę , a my nadal będziemy tłukli się w korkach i dziwili się ,że mamy najgorsze powietrze.Czy wreszcie hamulcowi w Poroninie i w Białym Dunajcu zmądrzeją , czy ktoś będzie musiał ich nauczyć myślenia ? To będzie bolesna nauka
Hsnddl21:05, 28 września 2016
Spoko ,ze byla o tym informacja wczesniej , pogratulowac refleksu podania informacji .... ( ok 17-18 korek w kierunku zakopanego zaczynal sie przed skomielna .... Gdyby informacja zostala opublikowana wczesniej to mozna by bylo jechac objazdem a tak to juz czlowiek jest w czarnej d )
Autobus20:18, 28 września 2016
W wakacje,cepry ,korki.Teraz drogowcy,korki. Matko jedyna. Czekam na opady byle czego(deszczu ,śniegu),może będzie bez korków,normalnie.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij