Piątek, 03 lipiec 2020, Imieniny: Anatola, Jacka, Ottona
Nowy Targ i okolice
Rain
19°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 77
Rain
20°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 77
Rain
19°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 77
Clouds
21°
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 73
Rain
20°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 78
Rain
19°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.10.2016, 00:11 | czytano: 3976

Kierowcy alarmują: fala błota na zakopiance

We wtorek wieczorem i w nocy z wtorku na środę zakopianka na odcinku między Rabką Zabornią a Skomielną Białą była nieprzejezdna z powodu grubej i śliskiej warstwy błota na jezdni. Informację tę przekazało nam w środę kilku naszych czytelników, którzy trafili na zator w rejonie Zbójeckiej Góry spowodowany tą sytuacją.

Błoto naniosło się na zakopiankę z dróg technicznych, z których korzystają samochody budujące zakopiankę na odcinku Rabka - Skomielna Biała. Samochody ciężarowe rozniosły je następnie po jezdni. - Wieczorem momentami nie dało się tamtędy przejechać. Było tak ślisko jak na lodzie. Niektóre samochody ześlizgiwały się z drogi, inne zawracały, bo nie mogły przejechać - relacjonują nasi czytelnicy.

Minionej nocy ze środy na czwartek, jak sprawdziliśmy, sytuacja ta już się nie powtórzyła. Droga na tym odcinku była czysta i przejezdna. Być może miało to też związek z faktem, że w środę nie padał już deszcz.

r/
najnowsze informacje
komentarze
KSP21:13, 27 października 2016
@Bbserwator Mało widzialeś albo słuchałeś opowieści "parkingowych",że nie wspomnę o bujnej wyobraźni.
lb13:22, 27 października 2016
@Obserwator - no wlasnie, niby taka oczywista rzecz (i nie tylko akurat ta) a u nas... sie nie da. sie nie da bo sie nie da i koniec. a najlepsze, ze tego typu rzeczy zawsze maja swoich 'do rany przyloz' zwolennikow o dobrych sercach, ktorzy beda bronic podobnych sytuacji, argumentujac, bo, ze, przeciez itd itp. przy czym ta 'toelrancyjnosc' objawia sie zupelnie nie tam gdzie trzeba i kiedy trzeba :)
Leszek Kusiak10:31, 27 października 2016
misiu : wracałem o 20 tej , za tirem który ze zbójeckiej jechał 5 na godzinę i ześlizgiwał się z drogi . Do tego 2 traktorki siepały sie ze szczotkami , ale na wyjeździe z drogi technicznej , a z drogi technicznej na zakopianke wjeźdźała akurat równiarka tak uwalona błociskiem że chyba wiecej sie nie dało .
alik09:38, 27 października 2016
I to jeszcze tylko ze 4-8 lat i już będzie cacy.
Wojtek08:45, 27 października 2016
Wpuszczajmy kierowców z tych dróg technicznych by mogli wjechać na zakopiankę, przecież budują nam autostradę.
misiu08:19, 27 października 2016
Ja też jechałem o 23 we wtorek było błoto ale nie do przesady że się samochody ześlizgiwały po prostu jak na budowie nie przesadzajcie ,jeździły czyszczarki tylko nie nadążały zamiatać i wtedy zaczął się korek ,ale nikt nie pisze że frezowali asfalt w Skomielnej i na Zaborni tam też były korki i nikt nie narzekał malkontenci......
Obserwator07:42, 27 października 2016
Na Zachodzie(np. Niemcy, Austria) jest tak,gdy kierowca wyjeżdża z pola na drogę publiczna i ma zabłocone koła, polewa wodą i myje. Nie jest istotne, że za chwilę wjedzie w koleją polną z błotem. A u Nas?ciemnogród. Obarczyć kosztami wykonawcę robót, co będzie gdy codziennie będzie padał deszcz? Co się stanie gdy karetka lub straż nie przejedzie? Myślenie nie boli szczególnie wykonawców robót.
Zakopianka06:21, 27 października 2016
I zmow zakopianka nie przejezdna. Ha, ha, ha, ha, ha, ha,
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij