Wielka impreza na Wielkiej Krokwi (zdjęcia) - podhale24.pl
Wtorek, 30 maja
Imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława
Jabłonka
Clouds
10°
Wiatr: 1.332 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
11°
Wiatr: 1.728 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
10°
Wiatr: 4.068 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
11°
Wiatr: 3.96 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 0.576 km/h Wilgotność: 94 %
Jakość powietrza
44 %
Nowy Targ
64 %
Zakopane
68 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 32 | 64 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 34 | 68 %
21.01.2017, 21:04 | czytano: 4862

Wielka impreza na Wielkiej Krokwi (zdjęcia)

ZAKOPANE. Przy komplecie publiczności na Wielkiej Krokwi rozegrano dziś po południu pierwszy z konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Rywalizację drużynową wygrali Niemcy przed Polakami i Słoweńcami.

Fot.  Regina Korczak - Watycha
Fot. Regina Korczak - Watycha
Na skocznię przez całe popołudnie ciągnęły tłumy kibiców z flagami, ubranych i umalowanych w biało-czerwone barwy, rozśpiewanych i rozkrzyczanych. Ci, którym nie udało się dostać biletów, oglądali konkurs z ulicy pod skocznią. Ci natomiast, którzy z biletami ruszyli do bramek wejściowych, na wejście czekali w kolejce nawet dwie godziny i weszli spóźnieni. Zdaniem kibiców organizatorzy powinni, w przypadku gdy wykupione zostały wszystkie bilety, uruchomić więcej wejść, żeby wpuszczanie przebiegało sprawniej. Wejście opóźniały również każdorazowe, dokładne kontrole kibiców - coś, co na zawodach sportowych w innych krajach jest niespotykane. - Kontrolują jak na lotnisku w Balicach - komentowali to kibice.

Na trybunach zasiadło sporo oficjeli. Skoki oglądali m.in. podhalańscy samorządowcy, był też marszałek Małopolski Jacek Krupa, wojewoda Jerzy Pilch i minister środowiska Jan Szyszko.

Niemniej jednak impreza przebiegła sprawnie, a kibice bawili się bardzo dobrze. Atmosfera była radosna, a publiczność reagowała entuzjastycznie. W niedzielę drugi konkurs indywidualny. Także i na te zawody wysprzedano wszystkie bilety.

r/ zdjęcia Regina Watycha
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Tutejszy z Podhala00:04, 23 stycznia 2017
Niestety jest to impreza masowa i wypadałoby bardziej zadbać o bezpieczeństwo ludzi. Byłem na eliminacjach w piątek i muszę powiedzieć że impreza oczywiście jak co roku extra. Ale niestety przy kolejce do bramek jedno wielkie chamstwo i bydło. Żadnej organizacji. Zanim przeszedłem z dziećmi już za kontrolę, jednemu uszkodzili okulary, a drugi w ogóle cały był rozstrzęsiony. Jedno wielkie bydło i zero organizacji.
POZYTYWNY12:10, 22 stycznia 2017
Nie rozumiem krytykantów. Zawsze można oglądać zawody w domu, jest taka technika, że to umożliwia, albo i, nie oglądać w ogóle ! Wiecznie nie zadowoleni.... !
pedro10:06, 22 stycznia 2017
brawo dla Was orły piękna sprawa
zawiedzony08:59, 22 stycznia 2017
Byłem w sobotę żadnego telebimu byłem wcześniej można było wszystko dokładnie zobaczyć na telebimie nikt nic nie wie kto skacze i ile jedno wielkie wycie ludzie jak śledzie w beczce liczy się kasa reklama i vipy organizacja pod psem
ocenka z Krakowa22:16, 21 stycznia 2017
dobrze ze nie biorę udziału w tym marionetkowym działaniu

brawo skoczkowie
polityce wszelkich partii do roboty
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas