Środa, 26 luty 2020, Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
15.02.2017, 21:00 | czytano: 2861

Miasto też postara się o kamerę termowizyjną

UMWM

NOWY TARG. Informacja o tym, że gmina Nowy Targ postarała się o kamerę termowizyjną, dzięki której można będzie sprawdzić rozkład temperatury w poszczególnych częściach budynku wywołała pytanie, dlaczego Miasto takowej nie ma. - Będzie taka kamera - zapowiada burmistrz Watycha.

Podczas posiedzenia Komisji Finansów, Gospodarki Komunalnej i Rozwoju pojawiła się sprawa kamery termowizyjnej. Przewodniczący Rady Miasta zaproponował, by wzorem Gminy Nowy Targ, także Miasto powinno dysponować sprzętem, dzięki któremu bezpłatnie badane byłyby domy mieszkańców. - Wielu nie zdaje sobie sprawy, że ucieka im ciepło przez rózne skosy, balkony, okna i że muszą więcej węgla palić, co w dobie mówienia o walce ze smogiem jest ważne. Można ludziom pokazać, którędy im to ciepło ucieka, że mogą tanim kosztem poprawić tę sytuację i mniej palić w piecach - argumentował Andrzej Rajski.

- Będzie taka kamera. Nie mogę powiedzieć, kiedy, ale będzie - zapewniał Grzegorz Watycha. - My mamy to zaplanowane, ale się tym w mediach nie chwalimy - dodał burmistrz.

Radny zasugerował szybkie działania, bo wkrótce będzie wiosna i sezon grzewczy się skończy.

s/
najnowsze informacje
komentarze
fajermen18:09, 16 lutego 2017
Nowinki z swiata techniki każdy dobry gospodarz wie gdzie ucieka ciepło, a ja do cholery pytam jak zapalić w kominku od góry.
kamyczek do ogródka08:48, 16 lutego 2017
Super pomysł - można będzie sprawdzić termoizolacje budynku Miejskiej Hali Lodowej
oskar5123:09, 15 lutego 2017
Gdzie moge zamówić takie badanie kamerą ???
Obserwator22:31, 15 lutego 2017
Taką kamerę termowizyjną ma już od kilku lat Ochotnicza Straż Pożarna na Kowańcu
,,,21:51, 15 lutego 2017
Też sprawdzam domy kamerą termowizyjną. Tu trzeba zmienić mentalność ludzi. Większość odpowiedzi na sprawdzenie domu to:
1. Lepiej nie wiedzieć - po co mam się denerwować
2. Musi przecież napływać świeże powietrze do domu
3. Dobrze wiem gdzie ""ciągnie"
00021:32, 15 lutego 2017
No to przesadził!!!
"mamy zaplanowane" hi hi hi !!!
Co daje mi wiedzieć gdzie mi ciepło umyka?
To jest bez sensu.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij