Czwartek, 20 czerwiec 2019, Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Szczawnica i okolice
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clear
21°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
20.03.2017, 13:30 | czytano: 2906

Odnawialna energia w Szaflarach

Do 10 kwietnia mieszkańcy gminy Szaflary mogą składać zgłoszenia do udziału w projekcie, w ramach którego można otrzymać dofinansowanie na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła lub kolektorów słonecznych.

Zainteresowani mieszkańcy mogą składać dokumenty zgłoszeniowe w biurze Podhalańskiej LGD w Białym Dunajcu (ul. Jana Pawła II 310) oraz w biurze Gminnego Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Szaflarach (ul. Zakopiańska 18) do 10 kwietnia.

W piątek odbyło się spotkanie z mieszkańcami gminy Szaflary na ten temat, które prowadziła firma Dotacje Optymalne DO EKO Spółka z o.o.. Jak poinformowano, możliwe będzie dofinansowanie zakupu i montażu instalacji w wysokości 60% kosztów kwalifikowanych (kosztów netto). Projekt będzie realizowany przez gminę wyłącznie w przypadku otrzymania dofinansowania ze środków RPO WP.

Ankieta dostępna jest na stronie internetowej gminy Szaflary (www.szaflary.pl), stronie Podhalańskiej LGD (www.podhalanska.pl) oraz w wersji papierowej w siedzibie biura.Szerszych informacji na temat ww. projektu udziela biuro Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania pod nr tel. 18 20 11 543 w godzinach pracy biura (pon-pt od 8:00 do 15:00 ).

źródło: GCKPiT w Szaflarach, r/
najnowsze informacje
komentarze
Gagatek12:39, 21 marca 2017
A Gmina Poronin w lesie. Wójt zakochany nie ma czasu na pierdoły.
Zuzia08:43, 21 marca 2017
~Do kiełbasa. Masz rację.
Kiełbasa wyborcza? - już?16:14, 20 marca 2017
Wisi kiełbasa ale nie dla psa. I tak nic z tego nie będzie, bo opcja rządząca w gminie jest nieporadna, więc po co tumanić ludzi? Ludzie nie dajcie się więcej zwodzić hucznym i marketingowym tytułom.
mieszkaniec gminy14:13, 20 marca 2017
Szału to dofinansowanie nie robi. 60 %netto czyli po odliczeniu podatku Vat kwota jeszcze się zmniejszy. coś próbują w tej gminie ale za nic nie wychodzi, przespano wcześniejsze okresy kiedy można było dostać całkiem przyzwoite dofinansowanie teraz to wszystko kuleje. Ościenne gminy potrafiły uzyskać dla mieszkańców całkiem przyzwoite pieniądze na projekty ekologiczne (za 3 kw fotowoltaiki całkowita kwota dla mieszkańca zamykała się w 3 tys. a w proponowanym projekcie wynosi ponad 10 tys.Przespali tyle kadencji za Ślimaka,a za Szkaradzińskiego tez nic nie potrafią.
koza13:44, 20 marca 2017
A co z Rabką i z Nowym Targiem? Ma nas zabić ten smog?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij