Niedziela, 17 października 2021, Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Zakopane i okolice
-
brak pomiaru
Clouds
Wiatr: 0.936 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 2.556 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 3.744 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 0.864 km/h Wilgotność: 88 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
11.02.2018, 12:49 | czytano: 3126

Serce od Hospicjum, serce dla Hospicjum (zdjęcia)

zdj. organizatora

W sobotę na nowotarskim rynku spotkali się uczniowie, studenci, nauczyciele by uczestniczyć w Ogólnopolskiej akcji Serce od Hospicjum. Celem było zachęcanie ludzi do przekazywania 1% na rzecz Małopolskiego Hospicjum oraz zwrócenie uwagi i promowanie Centrum Opieki Wyręczającej dla Przewlekle i Nieuleczalnie chorych Dzieci działającego przy Hospicjum.

Wydarzenie rozpoczęło się od wypuszczenia w niebo czerwonych baloników w kształcie serc, by wyrazić solidarność z podopiecznymi z MHD w Krakowie.

Potem wolontariusze z I LO im. S. Goszczyńskiego, ZSTIP im. S. Staszica oraz z Szkoły Podstawowej w Jurgowie i Rzepisk rozdali mieszkańcom Podhala ponad 2 tysiące papierowych serduszek.

Organizatorem nowotarskiej edycji akcji Serce od Hospicjum był po raz czwarty - Szkolny Wolontariat Młodzieżowym działający przy I LO im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu oraz Małopolskie Hospicjum dla Dzieci w Krakowie.

opr. s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
GÓRALL15:41, 11 lutego 2018
Bardzo pozytywna inicjatywa która w szczególny serdeczny sposób pokazała że uczniowie angażują się w chęć niesienia pomocy dla potrzebujących,aby tak dalej!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas