Sobota, 18 styczeń 2020, Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Zakopane i okolice
Clear
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 75
Clear
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 83
Mist
-1°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 78
Clouds
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dobra
04.04.2018, 08:02 | czytano: 4974

Stracił panowanie nad kierownicą, zjechał z drogi, uderzył w drzewo. Był nietrzeźwy

Fot. Piotr Kuczaj

To stan trzeźwości kierowcy mógł mieć największy wpływ na tragiczny wypadek, do którego doszło przed dwoma dniami w Rabce-Zdroju. Kierowca, 35-letni rabczanin, który w nim zginął rozbijając się autem na drzewie, był pod wpływem alkoholu - podała nowotarska policja.

Wypadek miał miejsce w świąteczny poniedziałek na ul. Do Pociesznej Wody. - 35-letni kierujący vw polo na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, po czym uderzył w przydrożne drzewo. W stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mężczyzna miał 1,56 promila alkoholu we krwi. Ponadto kierujący nie miał uprawnień do kierowania, a samochód nie miał ubezpieczenia, ani aktualnych badań technicznych - poinformował asp. szt. Dorota Garbacz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

r/
najnowsze informacje
komentarze
ernest20:49, 4 kwietnia 2018
*Stróże
Widocznie nie było napisane na masce, że samochód nie posiada opłat, a kierowca nie ma uprawnień
rowerzysta20:20, 4 kwietnia 2018
Spią w krzakach nad Poniczanką,nomen omen blisko feralnego drzewa.
Janek18:04, 4 kwietnia 2018
Co robią w Rabce struże prawa tzw. policja że można bez opłat i uprawnień,
śmigać po Rabce.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij