Wtorek, 12 listopad 2019, Imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora
Szczawnica i okolice
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 81
Rain
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
21.06.2018, 18:30 | czytano: 7079

Zebrali dla Jana Klaga blisko 30 tysięcy złotych (zdjęcia)

NOWY TARG. Dużym sukcesem okazał się koncert charytatywny, który odbył się w restauracji Czarna Owca na rzecz nowotarskiego urzędnika Jana Klaga. Koncert zorganizowany przez Stowarzyszenie Motocyklowe Zbóje z Gór Podhale, podczas którego zbierano pieniądze na jego rehabilitację, przyniósł blisko 30 tysięcy złotych.

W środę wieczorem w restauracji Czarna Owca na Nowej Targowicy zebrali się znajomi, przyjaciele, koledzy i cała rzesza ludzi, którzy chcieli wspomóc Jana Klaga, znaną i lubianą w Nowym Targu postać.

Na scenie wystąpiły gwiazdy nowotarskiej i podhalańskiej sceny muzycznej. Na sam początek zaprezentował się duet Magda & Bogusław Ćwiertniowie, następnie Beti&Bobass z gościnnym występem wokalistki Magdy Ćwiertni. Koncert dali Kumple Janosika oraz Ahaju Fusion Bolivia, dalej zagrały zespoły C.D.N. i Parzenica, a na zakończenie wystąpił raper, wokalista, beatboxer w jednej osobie, czyli Kudłaty Sound System. Całą imprezę prowadził Dj Łysy Piotr Chrobak.

Publiczność chętnie wrzucała datki do skrzynki, a kto chciał mógł napisać też kilka słów otuchy dla Jana Klaga. Przekąski dla obecnych ufundowała restauracja Czarna Owca, a Grupa Motocyklowa Pasja i Wiara przekazała na licytację ręcznie robiony zegar.

Jan Klag to nowotarski geodeta i wieloletni urzędnik Urzędu Miasta w Nowym Targu. Jesienią ubiegłego roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu na zakopiance w Lubniu. Jego stan poprawia się, ale wymaga jeszcze dużo kosztownej rehabilitacji. To właśnie na nią były zbierane wczoraj pieniądze.

Każdy, kto chciałby wesprzeć tę inicjatywę, będzie mógł to zrobić niebawem, bowiem organizatorzy zbiórki planują uruchomić skarbonkę internetową. Jak tylko to zrobią, będziemy o tym informować.

red/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Nel13:29, 24 czerwca 2018
@ przyjaciel... Proszę się nie oburzac ponieważ to środek tygodnia i nie każdy do radę, myślę że uruchomiona zostanie skarbonka to pieniązki część osób przeleje
przyjaciel Janka Klaga10:22, 23 czerwca 2018
Urząd Miasta Nowy Targ - daliście plamę na całej linii, wstyd i obciach !
Grace12:13, 22 czerwca 2018
Wszyscy zauważyli brak burmistrza Watychy, który jest pracodawcą Jasia. Przyszli natomiast byli burmistrzowie i wsparli swojego dawnego pracownika i kolegę.
Obserwator06:14, 22 czerwca 2018
Pani Klagowa i jej mąż to wspaniały duet. Pozdrowienia
kolarzyk20:58, 21 czerwca 2018
To ile osób przyszło i wsparło go wczoraj tylko pokazuje i podkreśla słowa napisane w artykule jak bardzo "znaną i LUBIANĄ postacią w Nowym Targu jest Pan Jan. Kto go zna wie że jego po prostu nie da się nie lubić! Trzymamy kciuki!
STAŚ19:48, 21 czerwca 2018
Oby, to Gościowi Jasiowi, pomogło !!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij