Czwartek, 22 listopad 2018, Imieniny: Cecylii, Marka, Maura
Czarny Dunajec i okolice
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
lekka mżawka
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 83%
pochmurno
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 77%
granulki lodu
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 97%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana
14.09.2018, 10:30 | czytano: 3982

Wieczorna stłuczka w Szaflarach

Fot. Czytelnik

Na zakopiance w Szaflarach Wieś zderzyły się wieczorem dwa samochody osobowe. Żadnemu z kierowców nie się nie stało, byli trzeźwi, a do stłuczki doszło, gdy jeden z nich nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

Zdaniem mieszkańców, w tym miejscu coraz częściej dochodzi do groźnie wyglądających zdarzeń drogowych. - Na tym skrzyżowaniu non stop są groźne wypadki. Czy ktoś coś z tym zrobi póki ktoś tam nie zginie? - pyta nasz czytelnik Jacek, od którego otrzymaliśmy zdjęcia z kolizji.r/
najnowsze informacje
komentarze
Nigdy więcej PO18:58, 14 września 2018
Proste skrzyżowanie i jednocześnie łatwe do ogarnięcia. Często widuje kierowców co nie umieją wjechać do swojej bramy to czego tu wymagać.
ozo18:25, 14 września 2018
Poprostu jest chamstwo na drogach to jest raz, a drugie to wielu kierowców nie wie kto ma pierszeństwo i w tym problem!!!!
ZochazKrakowa14:35, 14 września 2018
Hejterzy, umiecie czytać ze zrozumieniem? W komunikacie wyraźnie jest napisane, że do stłuczki doszło w momencie gdy jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo! Powodem kolizji nie jest zatem brak ronda ani zła jakość jezdni! Wystarczy trochę myśleć prowadząc samochód!
imisiek12:33, 14 września 2018
Wybudować rondo.
marian11:12, 14 września 2018
Myślę, że nie.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij