Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Rabka Zdrój i okolice
Rain
17°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 97
Rain
16°
Wiatr: 8.784 km/h Wilgotność: 97
Clouds
13°
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 97
Rain
14°
Wiatr: 6.3 km/h Wilgotność: 96
Clouds
17°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 92
Rain
11°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 98
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
27.09.2018, 12:58 | czytano: 7574

Gdyby nie wójt, nie byłoby nic - kampania wyborcza i propaganda sukcesu na stronie internetowej gminy

Im bliżej wyborów, tym na stronie internetowej Urzędu Gminy w Ochotnicy Dolnej więcej pochlebstw i zachwytów nad wójtem i kandydatem na wójta Stanisławem Jurkowskim. Czego się wójt nie dotknie, zamienia w sukces.

Fakty: środa, 26 września, strona główna gminnej strony internetowej: "Wójt pozyskuje kolejne środki dla Gminy", kolejny artykuł "Dyplom Uznania Dla Gminy!", trzeci "Dzięki intensywnym działaniom Wójta Stanisława Jurkowskiego i jego częstym wizytom w instytucjach wojewódzkich i ministerialnych, kolejne dotacje spływają do Gminy", czwarty "Dwa miliony trzysta dziewięćdziesiąt tysięcy złotych na usuwanie skutków lipcowej powodzi. Taką kwotę dzięki szybkiemu działaniu Wójta Pana Stanisława Jurkowskiego...".

Artykuł "Nowe chodniki już wkrótce". Na zdjęciu wójt (cały w bieli) rozmawia z robotnikiem na placu budowy i prosi mieszkańców o wyrozumiałość dla utrudnień na drodze powiatowej. Następny artykuł: "Kolejna dotacja, kolejne remonty dróg. To duży sukces, ponieważ na 170 złożonych projektów dotacje otrzymało tylko 52 gminy w tym nasza. Jest to zasługa Wójta i pracowników, którzy w bardzo krótkim czasie przygotowali dokumentację na te drogi".

Opinia: Po przeczytaniu wszystkich artykułów można by odnieść wrażenie, że gdyby nie wójt Jurkowski, w Ochotnicy nie byłoby nic. Że gmina idzie do przodu tylko dzięki niemu. Albo jest megalomanem i narcyzem, mającym o sobie wysokie mniemanie, albo ma wysoki tupet i przyzwala na robienie mu kampanii wyborczej na stronie internetowej urzędu gminy. Jedno i drugie źle o nim świadczy, jako o człowieku i o wójcie. Zastanawia też, że w urzędzie nie ma osób, które mogłyby mu powiedzieć, że takich rzeczy po prostu się nie robi. I znowu: albo otoczył się klakierami, albo to wina wrednych czasów i upadku norm.

Robert Miśkowiec, redaktor naczelny
najnowsze informacje
komentarze
Zawiedziony21:51, 13 października 2018
TW Turnia - Stanislaw Jurkowski - Wojt gminy Ochotnica Dolna
IPN TW TURNIA
Lolek07:55, 1 października 2018
Ochotnica to gmina, która nie poddała się Krzeptowskiemu nie podda sie Jurkowskiemu. Zdrajcy won.
Wladek18:08, 30 września 2018
Panie Stanisławie zwolnienie Pana kierownika i powrót moniki= głos na Pana
POPIS WÓJTA01:16, 30 września 2018
Wójt startuje z PIS ale czy Pis wie jak sobie wójt obniżył pensję? Niezłe jaja były na sesji jak wójt zgodnie z ustawą miał mieć obniżoną pensję o 20% a przygotował taki projekt uchwały, że zaplanował sobie podwyżkę :D Radni z opozycji to wyłapali, no to po korektach i poprawkach radni wójta przegłosowali obniżenie pensji o 35 zł brutto :) Tak się wójt skompromitował co można zobaczyć https://...
gminny19:00, 29 września 2018
To nie prawda, pani tylko korzysta z kuchni, obiady do szkół dostarcza w dalszym ciągu żona wójta. Obiecał zastępstwo obecnemu radnemu Jerzemu U. , po wygraniu wyborów, również obiecał pracę w gminie żonie pana Rafała P., oczywiście po wyborach, pan Rafał kandyduje do Rady.
Wtajemniczona14:27, 29 września 2018
Do Wtajemniczony
Obracasz kota ogonem,napisałeś błędną informacje i tyle a zresztą nikt na nikogo nie naciskał,po prostu jak widać z Wójtem można sie dogadać i kucharka zadowolona,Wojt też a zwlaszcza dzieci.
Fredek14:21, 29 września 2018
Co prawda to prawda, WOK kiedyś był jak drugi dom gdzie gospodarz serdecznie wszystkich przyjmował. Teraz to tylko mury.
wtajemniczony11:35, 29 września 2018
Do Wtajemniczonej
Nawet jeśli faktycznie pod naciskiem opinii publicznej w tej szkole w końcu oddaliście dożywianie tej osobie, to i tak wszyscy wiedzą że wójt spowodował, że najpierw ta Pani dostała wypowiedzenie umowy najmu kuchni w szkole a potem (chyba w tym roku) firma żony wójta wygrała tam przetarg na dożywianie. Jeżeli po wygranym przetargu wycofaliście się z podpisania umowy to tylko ze względu na nacisk opinii publicznej, bo nawet gazety pisały o całej sprawie.
ZMIENIAMY WOJTA08:23, 29 września 2018
Ciekawe dlaczego w plebiscycie najlepszego wojta małopolski nasz wojt Jur. ma przed ostatnie miejsce na 121 kandydatów. Ludzie obudzić sie trzeba w końcu!!!
PONIZEJ LINK DO PLEBISCYTU
https://...
Jo anna jo stasek Tyz ze wsi08:04, 29 września 2018
Jedyne co mu nie wyszło to wymiana kierownika woku Moniki w ochotnicy dolnej na tego gościa totalne nieporozumienie jeśli tak dalej będzie to to miejsce stanie się bezużyteczne dla młodych i tych starszych też
Wtajemniczona23:48, 28 września 2018
Do Wtajemniczony
Piszesz bzdury,od początku kiedy kucharka wróciła z powrotem do kuchni w szkole to ona tam dożywia dzieci więc najpierw sie dokładnie dowiedz a późnej pisz.
Mafia ochotnicka22:48, 28 września 2018
Nawet nie zadaj takich pytań, bo CI przykleją wszystkie artykuły z ostanich 4 lat ze strony gminnej i ta propaganda Cię wykończy :D

Dla nich ważne jest to, że poustawiali swoich na stołkach i będą doić z budżetu gminy jak krowę po wycieleniu. To się tylko dla nich liczy... Podlicz sobie ile wójt i jego rodzina wyciąga z kasy gminnej na gminnych posadkach? pomnóż to razy 4 lata i będziesz wiedziała dlaczego tak strasznie chcą rządzić
Mieszkaniec ochotnicy22:42, 28 września 2018
Jedyne co mu nie wyszło to wymiana wcześniejszej kierowniczki woku w ochotnicy dolnej Moniki ten nowy to juz nie to samo a wok stał się obcym miejscem
gminny20:32, 28 września 2018
Mam pytanie do FIBI i MAKARON? Proszę napisać w punktach co takiego zrobił wójt przez 4 lata?
pytanie14:20, 28 września 2018
A co Pani pisząca jako Mieszkanka mówi, że nauczyciele mogą się zgłaszać do konkursów na dyrektorów? Przecież zgłosił się jeden wieloletni dyrektor w Ochotnicy Dolnej i chciał zostać na kolejną kadencję, ale jakoś tak wyszło pewnie przypadkiem? że dyrektorem została Pani która była pełnomocnikiem wyborczym wójta w 2014 r. I ta sama Pani wygrała kolejny konkurs w ubiegłym roku.
wtajemniczony11:18, 28 września 2018
A w sprawie dożywiania w szkołach przecież mieliście konkurentkę w Ochotnicy Dolnej. Dożywiała dzieci już tylko w jednej szkole w tej, w której wynajmowała kuchnie. I co zrobił Pan Wójt? Ano wypowiedział jej umowę najmu kuchni... biedna kobiecina nie mogła znaleźć miejsca żeby mogła prowadzić działalność gospodarczą. Łaskawie pozwoliliście jej wrócić do kuchni, ale już nie ona dożywia dzieci... I kto teraz dożywia w tej szkole? Łatwo zgadnąć ;)
Obserwator11:09, 28 września 2018
W gminie Ochotnica jest fajnie wojt coś robi i informacje o tym mieszkańców to źle, nic nie robi też źle .To się pytam kiedy jest dobrze? Może ktoś odpowie.
Zadowolony10:02, 28 września 2018
opinie są różne, ale widzę że w Ochotnicy bez przerwy coś się dzieje. jak nie boisko to droga, jak nie fotowoltaika to wymiana piecy. Mi się podoba
wyborca08:37, 28 września 2018
A co powstało ogniwa fotowoltaiczne owszem ale postawił na ilość a jakość to Boże pożal się. Żeby była z tego korzyść to powinno być co najmniej 12 sztuk a jest tylko osiem.
Na swoim pensjonacie ma 32 panele a ile jest zgłoszeń o awariach fotowoltaiki ponad 300 to sie przemilcza.
Przed gminą nie ma gdzie zaparkować.
Pytam gdzie byli radni i sołtysi nie mogli powstrzymać zapędów włodarza. Mam nadzieję że mieszkancy wybiorą nowego wójta jak i radnych.
Mieszkanka07:15, 28 września 2018
Osoby piszace tutaj sa zwyklymi hejterami i nie znaja podstawowych zasad.
Chcesz dozywiac bardzo prosze wystapic w przetargu chessbstanowisko dyrektora prosze do konkursu. Plunecie hejtem i jadem aby tylko zamkeszanie robic. Kazdy widzi dobra prace co zostalo wykonane.
Wy ?leniwce? sfokusowani tylko aby rozliczac i rzucac klody zajmicjie sie wlasna osoba i ocencie co Wy zrobiliscie dla spoleczenstwa.
Do mieszkanki23:39, 27 września 2018
Nawet nie żartuj dobrym gospodarzem. To co wójt robi naszej gminie się w pale nie mieści. Już ktoś o tym pisał. W szkole w której wójt był wcześniej dyrektorem teraz dyrektorem jest jego szwagierka, jego syn jest tam nauczycielem a żona wójta dożywia dzieci w tej szkole. I jak to nazwać?
Fibi23:01, 27 września 2018
A co źle napisał? Zrobił pilnuje tematów to warto uświadomić ludziom co powstało w gminie.
Makaron22:59, 27 września 2018
Dobrze że uświadomił jak wiele zostało zrobione. Tego nikt Wójtowi nie zarzuci bo w Gminie się dzieje nieustannie. A komentarze Wasze są bezcelowe i nie wnoszą żadnej treści.
Lissweak22:33, 27 września 2018
Ale jaja się 2 tej ochotnicy dzieją...
Zażenowany22:17, 27 września 2018
Mamy wielki przywilej zyc w najpiękniejszym i najbardziej specyficznym zakątku swiata pod wieloma wzgledami, ten czlowiek nas nie reprezentuje .Zasługujemy nie tylko na dobrego gospodarza, ale przede wszystkim na uczciwego i godnego tego stanowiska czlowieka.Mam wielka nadzieje ,ze wkrótce będzie jak ma być
Mieszkanka22:10, 27 września 2018
#dobry gospodarz
My wiemy za kogo oddamy glos. Panie Jurkowski jestesmy z Panem.
A do wladzy chca tylko sie dostac nowe osoby,ktore nic nie osignely i chca po prostu dostac stanowisko. Nie zeobily nic aby czyms sie zasluzyc naszej j gminie s jedynie hejt hejt a nietedy droga. Pan T. Doskonale wie o czym tutaj mowimy.
jaga222:02, 27 września 2018
Ale w zimie drogi do potoków to wam odśnieżają nie musicie chodzić gęsiego
mieszkaniec21:30, 27 września 2018
No niestety prawda z tym stanowiskiem pracy ds propgandy w Gminie Ochotnica :/ Promocji gminy nie ma jest promocja wójta w gminie. Lata i robi sobie zdjęcia i filmiki. I chodzi z imprezy na impreze i nazywa to praca.
mieszkaniec12321:28, 27 września 2018
Czas Pana J. nadchodzi, na każdym kroku tylko układziki, mieszkańcy gminy niedługo ocenia Pana wielkie wyczyny Panie J.
obserwator20:37, 27 września 2018
Czytając komentarze to widzę ze burmistrz zakopanego przeskoczyl wszystkich wykorzystał TVP do urzadzenia za friko sylwestra ...którego sam zmarnował tym co wokół estrady, /.../ na ostani moment rozpoczął remonty zeby pokazac ze cos robil i przykryc dluga listę zaniechań .......długo by wyliczać a w dodatku to co dzieje się w um to zakrawa na skandal ....tak ze pozostali to ... cieńkie bolki

Naruszenie regulaminu. Moderator.
gadaj zdrów20:35, 27 września 2018
Jurkowski to *** i narcyz. Otoczył się klakierami którzy robią co im każe.
Farbowany lis: PZPR, PO i teraz PIS. Z której strony wiatr zawieje to Jurkowski pierwszy!
Obieca każdemu - według zyczenia, co kto chce! Aby tylko "kupić" kolejny glos! A choćby trzeba było /.../ to też się da zrobić! A co tam przyzwoitosc!
Wymieniać i przytaczać podobnych "kwiatków" by można wiele!
ŚMIECHU I POZALOWANIA GODNE jednoczesnie!!!
Skąd się biorą tacy ludzie!?

Naruszenie regulaminu. Moderator.
Kręgosłup moralny po prostu zgruchotany!!!
gminny19:53, 27 września 2018
W gminie co drugi pracownik prowadzi własną działalność, oczywiście zus płacimy my, na pracę nie ma czasu. Nikt nie nadzoruje inwestycji i remontów. Przychodnia w Tylmanowej stoi pusta od roku. Pracę w gminie dostali: córka radnego, zięć radnego, synowa radnego, siostra żony Jurkowskiego objęła stanowisko dyrektora szkoły po Jurkowskim.Zona dostarcza catering do szkół. Utworzył telewizję zatrudniając do tego osobę której już nikt nie chciał. Młody człowiek który wynajmuje pomieszczenia na aptekę płaci 4000 zł plus media za miesiąc, siostra Paluchowej, prowadząca w Ochotnicy aptekę wynajmując cały budynek płaci 800 zł za miesiąc. To tylko wierzchołek góry lodowej.
Ewelina19:47, 27 września 2018
Kolejna nagonka, dajcie sobie spokoj
I pozwolcie mieszkancom ocenic a kazdy widzi #dobry gosppdarz!!
Zosia19:43, 27 września 2018
Tylko wybrane komentarze sa dodawane takze to co jest tutaj lisane jest niewiarygodne

Szanowna Pani - nie pojawiają się komentarze, które naruszają nasz regulamin, czyli wulgarne, mające charakter pomówienia lub atakujące innych komentatorów. Jeśli ktoś nie potrafi przekazać swojej opinii bez bluzgów, czy przekleństw - powinien mieć pretensje do siebie, nie do portalu. Wystarczy szanować innych komentujących i nie zniżać się chamskiego zachowania, a wtedy nie będzie powodu do mojej interwencji. Moderator.
edziu19:02, 27 września 2018
gdyby nie wójt powodzi też by nie było to lepiej niech go nie będzie - Amen
mieszkaniec ochotnicy18:42, 27 września 2018
W Gminie powstało nawet specjalne stanowisko ds. propagandy :)
rypello18:08, 27 września 2018
Bez badan geologicznych wyznaczyl na terenie gminy 90% osuwisk na terenach budowlanych , mieszkancy co rusz lopata musza placic 12 tysiecy!!!!!!!!!!!czy to w porozumieniu z pewnymi urzednikami gminy? juz CBA zamykalo w ostatnim czasie w ochotnicy ,kto wie co bedzie dalej.
Mieszkaniec16:52, 27 września 2018
No w koncu ktoś z zewnątrz zaóważyl co nasz wojt wyprawia nikt w tej gminie nie oracuje tylko wojt !!! Wydaje mi się ze pan J jest nie dowartościowany skoro sie non stop chwali. Zastraszeni są wszyscy .... kto nie robi jak wojt zarzyczy to jest złe gmina woki szkoły maja tańczyć jak gra orkiestra wojta ???????? Koniec z tymi komunistycznymi rządami koniec chcemy normalności
Pkus16:35, 27 września 2018
Hehe w Nowym Targu Watycha i tak ma w tej zabawie poziom pro bo ma tv kablowa i czytany tylko przez swoich poplecznikow portal :)
znamsprawe14:25, 27 września 2018
Brawo Panie Redaktorze! Wreszcie ktoś o tym napisał prawdę! U nas w gminie uprawa sie propagande jak za komuny! Teksty pochwalne dla wojta i zdjęcia tylko wójta. Dyktatura na każdym miejscu. Urzędnicy nic nie mówią nich się Pan nie dziwi - STRACH I TERROR.
inny znajomy14:20, 27 września 2018
propaganda sukcesu rodem ze Szczawnicy
wyborca14:14, 27 września 2018
To jest prawdziwe oblicze Wojta gminy Ochotnica Dolna tylko sobie przypisuje wszystkie zasługi.
Jeżeli chodzi o drogę powiatową nigdy nie wspomni o staroście o dyrektorze PZD o radnej powiatu Pani Marii Łojas- Jurkowskiej która zabiegała o wszystko co się dzieje na drodze powiatowej.
Dziękujemy Pani Radnej powiatu radzie powiatu i radzie gminy za przeznaczone środki finansowe.
gminny13:57, 27 września 2018
Narcyz bo w rzeczywistości leń.
pozdrawiam z Orawy13:54, 27 września 2018
wojt Jabłonki robi to samo
a nie ma komentarza redaktora
Znajomy13:24, 27 września 2018
kto zna ten wie:)
stasek13:12, 27 września 2018
Ale Wójt Biołego Dunajca to jest tytan roboty.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij