Oświadczenie Pawła Liszki ws. sprawie debaty kandydatów na burmistrza: "To brak szacunku wobec wyborców" - podhale24.pl
Piątek, 24 marca
Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
Jabłonka
Clouds
17°
Wiatr: 13.212 km/h Wilgotność: 37 %
Clouds
17°
Wiatr: 14.112 km/h Wilgotność: 50 %
Clouds
17°
Wiatr: 12.456 km/h Wilgotność: 37 %
Clouds
18°
Wiatr: 13.464 km/h Wilgotność: 46 %
Clouds
19°
Wiatr: 17.82 km/h Wilgotność: 49 %
Clouds
16°
Wiatr: 11.268 km/h Wilgotność: 37 %
Jakość powietrza
40 %
Nowy Targ
42 %
Zakopane
28 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 20 | 40 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
04.10.2018, 18:00 | czytano: 5332

Oświadczenie Pawła Liszki ws. sprawie debaty kandydatów na burmistrza: "To brak szacunku wobec wyborców"

NOWY TARG. - Drodzy Mieszkańcy, szanowni Wyborcy, moja nieobecność na dzisiejszym wydarzeniu jest wyrazem sprzeciwu wobec złamania zasad organizowania debat publicznych, co odbieram jako przejaw braku szacunku dla wyborców – napisał kandydat na burmistrza Paweł Liszka, tłumacząc swoją nieobecność na czwartkowej debacie w MOK-u.

W godz. 18 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu rozpoczęła się debata kandydatów na burmistrza Nowego Targu organizowana przez miejską telewizję NTVK. W debacie wziął jednak udział tylko jeden kandydat – urzędujący burmistrz Grzegorz Watycha. Pozostali kandydaci – Paweł Liszka i Agata Michalska – nie stawili się, ze względu - jak poinformowali - na zaplanowane już wcześniej spotkania wyborcze i zobowiązania. Paweł Liszka przesłał tuż przed debatą do naszej redakcji specjalne oświadczenie w tej sprawie, które publikujemy w całości poniżej:

„Drodzy Mieszkańcy, szanowni Wyborcy, moja nieobecność na dzisiejszym wydarzeniu jest wyrazem sprzeciwu wobec złamania zasad organizowania debat publicznych, co odbieram jako przejaw braku szacunku dla wyborców.
Powszechnie przyjętą normą jest wspólne uzgodnienie z kandydatami terminu i formuły debaty, co niestety nie miało miejsca.

Sięgnijmy po fakty:

1. Informacja publiczna o terminie i godzinie debaty została umieszczona na portalu nowytarg24.tv w dniu 27 września o godz. 18.04., a na facebooku w dniu 28 września o godz. 07.49.
2. Informację imienną zaadresowaną na nasz Komitet Wyborczy otrzymałem już po publicznym ogłoszeniu terminu i godziny debaty, w dniu 28 września o godz. 12.12.
3. Organizatorzy narzucili w przesłanej informacji formułę tego spotkania, bez jakichkolwiek konsultacji i niedopuszczając do wspólnego wypracowania zasad i terminu debaty.

Dla mnie i dla wszystkich kandydatów naszego Komitetu, najważniejsze są bezpośrednie spotkania z Mieszkańcami, które wymagają od nas zarówno odpowiedniego sposobu budowania kampanii jak i konkretnego harmonogramu spotkań.

Odnosząc się również do propozycji Redakcji, która narzuciła zarówno konwencję jak i termin debaty wyrażam swoją dezaprobatę. Sposób organizacji tego wydarzenia jest niezgodny z ogólnie przyjętymi standardami, o czym świadczą przedstawione powyżej fakty.

Nie sposób pominąć, że w spółce Nowotarska Telewizja Kablowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, większościowym właścicielem jest Miasto Nowy Targ. W tej sytuacji wszystkie uprawnienia właścielskie realizuje jednoosobowo urzędujący burmistrz Grzegorz Watycha.

W tak zaistniałej sytuacji można odnieść wrażenie, że jest to próba manipulacji i wykorzystania spółki publicznej na rzecz jednego z kandydatów. Osobiście jestem gotowy i bardzo chętnie wezmę udział w każdej debacie publicznej gwarantującej poszanowanie wszystkich kandydatów, a przede wszystkim wyborców, bo oni są dla mnie najważniejsi.

Z poważaniem Paweł Liszka, kandydat na burmistrza”.

oprac. r/

Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Barszpar20:51, 7 października 2018
@Kundzia masz rację !!!
Kundzia20:39, 7 października 2018
Brawo Panie Liszka całkowicie popieram pańską postawą na pana miejscu też nie poszła na tą debatę. A kto pana nie popierana niech pana w *** pocałuje
Do Janosika08:18, 7 października 2018
Nową kastę samorządową już od pewnego czasu tworzy pan Liszka, co widać słychać i czuć. Obserwujący choć trochę obrady RM dobrze o tym wiedzą, kogo lobbuje pan Liszka i jego otoczenie. Przekonamy się wszyscy po wyborach jeśli wygra, trzeba się dobrze zastanowić na kogo oddać głos. Dlatego uważam że, w tym wypadku lepsze jest stare niż nowe.
pepecha22:22, 5 października 2018
do Miescon - zanim palniesz jakąś głupotę za te kilka groszy, które ci ktoś płaci, zadaj sobie pytanie o jakich mieszkańcach wspominasz i spójrz kti siedział na widowni. W równej mierze oszałamiający wynik osiągnęła oglądalność tej szopki kablówkowej za publiczne pieniądze w ilości, uwaga ... koło 60. Jest moc i zainteresowanie, a przecież całą godzinę miał dla siebie tylko Watycha, lub jak to napisały lizysy z NTvK burmistrz Watycha, z naciskiem na burmistrz (a debata podobno miała dotyczyć kandydatów) i jakoś nie usłyszałem żadnego konkretu, który dawałby nadzieję, że to ma sens a ten pan ma coś do powiedzenia mieszkańcom Nowego Targu.
Kuba z Boru14:06, 5 października 2018
oj tam, oj tam zwykła p[omyłka to jest a nie napędzanie głosów w dyskusji. Nie szukaj dziury w całym, złóż co najwyżej merytoryczną krytykę.
Kuba z Boru14:06, 5 października 2018
oj tam, oj tam zwykła p[omyłka to jest a nie napędzanie głosów w dyskusji. Nie szukaj dziury w całym, złóż co najwyżej merytoryczną krytykę.
Monika11:02, 5 października 2018
@ lhotse, o które radio Ci chodzi to zakopiańskie? Przecież to fajne radio i puszcza naszą góralską muzykę. Co się czepiasz?
lhotse10:03, 5 października 2018
Liszka to kompletnie nie moja bajka ale w tym przypadku ma całkowitą rację ! Watycha i jego ludzie, szczególnie "Ptasie Radio" się skompromitowali taką organizacją tej pseudo debaty. To kolejny strzał w kolano i brak szacunku dla wyborców i kontrkandydatów.
Janosik08:34, 5 października 2018
Proszę państwa, co to ma za znaczenie kim jest kandydat na burmistrza. To są tylko figuranci. Ich indywidualizmy składają się na siłę, która ma ruszyć z posad bryłę świata.Ważne jest, kto za kim stoi. Dzisiaj świat, ten Polski świat zmienia PiS. Dlatego nieważne kim jest kandydat, jak wygląda, jakie nosi gacie, skarpetki czy sepleni. Ważne, że ma poparcie PiS. Wybór jest dla mnie prosty. Jak już się uda zmienić ten kraj, przywrócić godne życie zwykłym obywatelom, wywalić na śmietnik czerwoną konstytucję, podpisaną przez alkoholika i napisać ją od nowa, tak aby wreszcie zaistniały sądy z prawdziwego zdarzenia. Wtedy dopiero będziemy mieli szansę wybierać prawdziwych włodarzy dbających o tereny z których się wywodzą. Bez możliwości tworzenia kast sędziowskich, biznesowych i samorządowych.
Albo się uda, albo trwać będziemy w tym zakłamaniu całe wieki.
Fryziu08:32, 5 października 2018
Pawle Twój ochroniarz wypadł słabo z tym listem , ale Ty nie pierwszy raz dajesz plamę.
kul08:25, 5 października 2018
Panie Pawle, ja nie chcę Pana widzieć, niech Pan do mnie nie przychodzi bo jest Pan niewiarygodny, w poprzednich wyborach napluł Pan w twarz Burmistrzowi Markowi Fryźlewiczowi, dzięki któremu robił Pan karierę w Radzie Miasta, a później na plakacie ściskał Pan jego rękę, teraz próbuje Pan wygrać przy pomocy PiS-u, mam nadzieję, że mieszkańcy miasta nie dadzą się nabrać na Pana fałszywe zagrywki
Polański07:56, 5 października 2018
A Pana Glonka szpiegującego Komitety nie było???
AAAAAA Kręcił kolejny spot z Agatą, tym razem w stolicy. Ma czas to kręci. Ciekawe, z jakim poparciem przyjadą, może Wojciecha Cejrowskiego z którym Glonek nakręci kolejny odcinek "boso przez Gorce"?
Harnaś07:28, 5 października 2018
Jakby miał coś do powiedzenia to by przyszedł nawet na czworakach
Miescon06:58, 5 października 2018
Nie przepadam za całą trójką, nie odpowiadają mi. Ale co to kur.... jest że mi termin nie pasuje? To po co startujesz w wyborach? To TY się masz zaprezentować ludziom, wyborcom a nie wyborcy Tobie. Jeden czy drugi decydując się na start w wyborach chyba zdawał Sobie sprawę że trzeba będzie ten czas poświęcić wyborcom, a nie Sobie..... Skoro już nie ma czasu dla wyborców nie będzie go miał i po wyborach..... No Królowie Polski się znaleźli i do nich dostosujcie czas i miejsce, a może jeszcze pytania i wyborców? Dostaliscie propozycje pokazania się za darmo i Wam źle? Za reklamę się płaci! Jest takie przysłowie że zes... się bieda i płacze.....
Natasza06:15, 5 października 2018
Brak szacunku wobec wyborców pokazał właśnie Pan,Panie Liszka. Widać że ma Pan różne standardy. Tygodnik zaprasza podczas przypadkowych rozmów reklamowych Burmistrza ale on nie obraza się tylko przychodzi. A Pan dostaje zaproszenie tydzień wcześniej i jest wielki problem by przyjsc. To umówione spotkanie spotkanie można było bez problemu przełożyć. Cóż skoro wysłał Pan Panią Pawlikowska to znaczy że mozna było spokojnie postarać się aby przyjść. Myślę że wyborcy odpowiednio ocenia to zachowanie Pana i Pani Michalskiej. Unikanie debaty to unikanie wyborców.
mleczarz23:58, 4 października 2018
No i kolejna porcja mleka się wylała.
Jak tak dalej pójdzie to w magistracie będzie potop.
Viktoria23:43, 4 października 2018
Mam pytanie;czyw tej debacie uczestniczył kandydat na burmistrza Grzegorz Watycha czy burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha.Taki podpis widnieje na tabliczce przy jego nazwisku. Przecież on jako kandydat powinien być na równej pozycji z innymi kandydatami.
Nikson23:40, 4 października 2018
Gratulacje Panie Liszko, niech pan otworzy oczy bezmyslnym ludziom ktorzy komentuja i popieraja pana watyche dalej, niech wiedza na jakiego szachraja glosuja!!!!!!!!!
Piotrek J23:35, 4 października 2018
Gratulacje ponowne dla Watychy. Szczyt chamstwa, cwaniactwa i fałszu. Pewnie wmawiaj dalej ze inni kandydaci zdygali, jak informujesz ich w taki sposób.Porażka...
Januszek23:33, 4 października 2018
8 ..9...sympatyk Pis....startuj ty...każdy ma szanse...wyjdż z domu ....nie narzekaj.A czemu ty nie startujesz i Pis?Może każdy ale wy raczej w mieście nie wykorzystaliście szansy.
olix23:30, 4 października 2018
Dobrze powiedziane, jest to próba manipulacji i wykorzystania spółki publicznej na rzecz Pana Watychy! Szacun dla Pana Liszki
Adam23:28, 4 października 2018
No to ładne cwaniactwo ze strony Pana Grzegorza...A cała *** przez niego telewizja pózniej opowiada takie wyimaginowane głupoty o innych kandydatach i wychwala go ponad niebiosa. TO JEST BARDZO NIECZYSTA GRA Z PANA STRONY! NIE CHCE TAKIEGO CZŁOWIEKA NA BURMISTRZA. NAPEWNO NIE BEDE NA TAKIEGO FAŁSZERZA GŁOSOWAĆ! TRACI PAN MÓJ GŁOS!

Proszę uważać na słowa. Moderator.
Yolandi23:20, 4 października 2018
Watycha zatrudnił chyba całą swoją familie jako publike
czytelnik23:17, 4 października 2018
Jak trzeba być słabym żeby nie stawić się na debacie . Obojętnie gdzie .. Za poprzedniego burmistrza miał więcej odwagi.
Włodzimierz23:05, 4 października 2018
Byłem dziś na tej debacie. Nawet nie wiedziałem, że tamtych kandydatów nie będzie. byłem zaskoczony i myślałem, że wymiękli. Ale jak usłyszałem oświadczenie to się nie dziwię. Dlaczego kablówka nie dokonała ustaleń z kandydatami wcześniej - jeszcze przed podaniem informacji do mediów. Nawet dobre wychowanie tego wymaga, żeby wcześniej dokonać pewnych wzajemnych ustaleń - termin i zasady , a później upubliczniać. Nie każdemu może ten termin odpowiadać. No tu dla pana Liszki szacun , że takie oświadczenie wystosował. A też zauważyłem, że na stolikach były napisy - pod Michalską kandydat na Burmistrza, pod Liszką kandydat na Burmistrza, a pod Watychą Burmistrz. Rozumiem , żę watycha jest obecnym burmistrzem, ale to byla debata kandydatów na następną kadencję- czyli on tez był kandydatem na burmistrza (przecież może nie wygrać wyborów - co jest bardzo realne). czyli co to miało znaczyć - te napisy? jakas insynuacja? I czy faktycznie kablówka - tv publiczna (utrzymywana za publiczne pieniądze) nie działa wyłacznie na rzecz obecnego włodarza? A myślałem, że głos oddam na Watychę, ale zmieniłem zdanie. Na niego na pewno nie. Za to pan Liszka mi zaimponował. Miał odwagę to oświadczenie przedstawić na tej debacie. No pani Michalska jakby gdzieś się zapadła pod ziemię - a też przecież jest mieszkanką NT i ma chyba jakiś ludzi i sztab i pełnomocnika. tak czy nie?
antymisja23:01, 4 października 2018
Szach, mat i leży król Watycha z aparatem propagandy.
buf22:59, 4 października 2018
do 8.9 - no i wszystkie wymienione cechy dobrego burmistrza wymienione przez Ciebie pasują jak ulał do Watychy, hahahhahhahahahah. Panie grajek, ale ile Pan dostajesz, Panie grjek?
Małgorzata22:48, 4 października 2018
Solóweczka? czyżby nikt z panem nie chciał gadać, bo może nie ma o czym? i nawet jako jedyny z trójki miał pan napisane pod zdjęciem "burmistrz", a pozostali "kandydat na burmistrza" czyz pan nie był tez kandydatem? Czyż to nie jest celowe działanie? I czy Pan Liszka w oświadczeniu nie miał racji , że nie przyszedł. Duże poważanie dla niego, że miał odwagę takie oświadczenie na niby debacie dać do odczytania. A Pan Watycha , czyz to nie kandydat na burmistrza na przyszłą kadencję? Ci z klapami na oczy- przejrzyjcie i ruszcie swoimi szarymi komówkami- nie tymi w kieszeniach, ale w głowie.
Wstyd22:47, 4 października 2018
Popieram w 100% to co uczynili nieobecni na debacie. Takie traktowanie ich jest także lekceważeniem nnych Wyborców którzy myślą inaczej nie tak jak Pan G Watycha.Dalej tylko wykorzystywanie swoich Stołków .
waldek22:41, 4 października 2018
Debata...widać, że programy obu komitetów opanował -gdyby nie te komitety to nie miałby pomysłu żadnego. czyż to nie kopiowanie programów?. Tylko obietnice wyborcze. A Kablówka- czyż nie ustawiona przez niego?
wyborca22:35, 4 października 2018
No nie dziwie się, ze pan Liszka nie pojawił się na niby debacie. jak by ktoś najpierw zrobił publikację o debacie ze mną , a później pytał mnie o zdanie czy będę - albo raczej je narzucił, że jet debata i ja mam tam być, to bym nie poszedł. to nie jest poważne traktowanie ludzi. I z tego co pisze w oświadczeniu nie było również żadnych ustalonych z komitetami zasad. No Pan watycha zapewne pytania juz wcześniej znał. Myslę, że pan Liszka spokojnie na te pytania i dylematy mógł odpowiedzieć, ale przez nie mozna być tak potraktowanym. Tez jestem wyborca i co??? Trzeba pomyslec z tymi kandydatami. Widze , że Liszka ma charakter...., którego Watysze brakuje.
nieobiektywny22:34, 4 października 2018
@obiektywny - Pan Liszka już w poprzednim starcie udowodnił że honor jest Mu raczej obcy, jeśli idzie o wybory.
kalkulator22:22, 4 października 2018
do : obiektywny

szkoda, że radny i kandydat na radnego JŁ z komitetu P. Liszki nie wykazał się odrobiną honoru i łamie swoje publiczne oświadczenie o nie startowaniu w tej kampanii - heh i o ironio - na plakacie ma "dotrzymuję słowa"
kris22:20, 4 października 2018
tchórze się nie pojawili na debacie ...
Baciok 322:07, 4 października 2018
Nie musicie ogładać całości debaty ale 3 minuty od 1:32:33 tylko 3 minuty
powie wam wszystko.Grzegorz Watycha to człowiek który ma szansę zostać
posłem po wielu latach z Nowego Targu.A na to zasługujemy MY MIESZKAŃCY.Pomyślcie o tym !!!
Glos z Ustronia21:58, 4 października 2018
Pan Liszka i Pani Michalska nie stawiając się na debacie publicznej strzelili sobie w kolano. Ich brzydki unik to drwina z nas wyborców. Nie głosuje na Was.
Lukasz21:56, 4 października 2018
Liszka jesteś tchórzem i tyle !
Do prawda21:49, 4 października 2018
Do prawda,Najbardziej śmieszny komentarz-p.Liszka nie będzie przez nikogo kierowany.Jakby przypadkiem się stało i w co wątpię ale załóżmy wygraną ,to królowa Pienin będzie miec apartament w ratuszu,a w urzędzie będą przed nią drzwi otwierać.
Jan Galica21:48, 4 października 2018
Drodzy Czytelnicy. Bądźmy obiektywni... Burmistrz Watycha odpowiedział na nurtujące nas mieszkańców pytania... i to całkiem składnie! Większość odpowiedzi satysfakcjonuje mnie jako przyszłego wyborcę... i powiem na koniec jeszcze, ze argumenty o ?chorej? zależności ntvk są w dzisiejszych czasach nietrafione... łudzi się ten kto myśli, że nie ma dziś mediów niezależnych... w Nowym Targu podhale24 = P.L. a tygodnik podhalanski = A.M.
wyborca21:44, 4 października 2018
raz mówi, że nie stawił się bo wyraża tym swój sprzeciw a innym razem, że nie stawił się bo miał inne umówione spotkanie? To w końcu jak to było? Może tak, że nie zgodził się na udział w debacie bo nie ma nic konkretnego do przekazania tylko zwykły wyborczy bełkot. Z jego wypowiedzi można też łatwo się domyślić, że nie otrzymał ewentualnych pytań które by zostały zadane na debacie aby mógł się przygotować.
ratio21:42, 4 października 2018
Właśnie takiego burmistrza nam trzeba - jasno powiedziane. Panie Pawle Liszka po tym oświadczeniu wyborcy mają większy szacunek do Pana. I tu trzeba jasno powiedzieć - głosujemy na Pana i Pana kandydatów na radnych. Brawo i wieli szacunek w Pana stronę !!!!
onyx21:37, 4 października 2018
Ale szopka a do Świąt Bożego.....jeszcze trochę czasu zostało. Paweł Liszka niech lepiej siedzi w tym Banku bo na Burmistrza Miasta to się raczej nie nadaje.
Vito21:34, 4 października 2018
Kapitulacja Liszki i Michalskiej. Próbują zwalać winę na kablówkę. Czas na pikniki mają. Michalska robi na Długiej Polanie której udziałowca to Michał Glonek. Wyborcy widzicie teraz jak jesteście traktowani przez kontrkandydatów obecnego Burmistrza.
kolega z klasy21:17, 4 października 2018
Paweł patrzysz na świat inaczej, /.../ więc pewnie masz rację, ale wysłać kobietę karatekę na debatę z listem i żalić się w mediach. Chłopie rzuć rękawice, bo zachowujesz się jak młoda obrażona panna z ADHD. Pawle co z tobą

Naruszenie regulaminu. Moderator.
???21:16, 4 października 2018
@sympatyk pisu @8.9
@kuma @Kuba z Boru

Jak już nazwy zmieniacie, to komentarz chociaż ciut edytujcie...
Autor21:14, 4 października 2018
Agresywne oświadczenie, no ale nie można się z tym nie zgodzić.
...21:08, 4 października 2018
Fakt, że teraz nie ma na kogo głosować. Jak już to wolę WATYCHĘ chociaż prze... . Przez 4 lata czegoś się nauczył. Nowy to 4 lata stracone, ich programy to w większości utopijne albo mogące gwarantować ....... .............
Tak21:05, 4 października 2018
Jaka debate... ??To była konwencja wyborcza Pana Watychy. Wstyd dla całej grupy wspierajacej Watyche za publiczne pieniadze. Wyborcy was rozlicza...!!!!
baciok221:02, 4 października 2018
Zachęcam do obejrzenia zapisu debaty, jest dostępna na nowy targ 24 tv
Wnioski nasuwają się same.Hańba dla nieobecnych .
qwertyuio21:00, 4 października 2018
ale wstyd trzeba było za wszelka cene iść !!!
Basia K20:59, 4 października 2018
Liszka bredzisz, nie masz szacunku do nikogo
Mieszkaniec20:59, 4 października 2018
Paweł Liszka pokazał,że nie jest marionetką, posiada własne zdanie i liczy się z mieszkańcami. To mój kandydat na burmistrza.
Ja20:54, 4 października 2018
Przerost formy nad treścią
Piotr20:53, 4 października 2018
Bufon i tyle
Janusz20:53, 4 października 2018
Niech ujawni jak wyglądało z Tygodnika zapraszanie. Zresztą na debacie Watycha powiedział jak wyglądało. Więc niech Liszka nie pisze o braku zasad.
Nowo Tarzan20:52, 4 października 2018
Jestem zawiedziony, przyszedłem posłuchać co mają do powiedzenia kandydaci na burmistrza NT. A tu takie rozczarowanie. Jako wyborca poczułem się zignorowany.
Jasiek20:47, 4 października 2018
Liszka wiedział, że kampania trwa i jest krótka. Strasznie oburzony ale przedstawicielke przysłał, śmiech. Michalska olała i już, przynajmniej zdecydowana. Watycha jak zawsze pełna kultura i szacunek dla wyborców.
DK20:46, 4 października 2018
Panie Liszka czy tygodnik podhalański i podhale24.pl ustalali z Panem termin debaty ??

bo z tego co wiem nie ustalają media tylko zapraszają kandydatów
więc niech Pan nie opowiada farmazonów
Michal20:31, 4 października 2018
brawo Paweł nie poddawaj się a tą prowokacje potraktowałeś pierwszorzędnie!!!
Xxx20:26, 4 października 2018
Kompromitacja, dziady i tyle.
Jaki kandydat na burmistrza taki cały sztab..........
Beka20:25, 4 października 2018
Kuma i Kuba z Boru - brawo sztab Watychy xD
Jak już komentarzami zasypują te same osoby, to niech włożą w to chociaż minimalny wysiłek
obiektywny20:17, 4 października 2018
Do "Ja" Czego to ma sie wstdzic p. Liszka? Tego ze ma honor?
Oliva20:11, 4 października 2018
Burmistrz sobie pogada sam ze sobą, zobaczymy jak mu pójdzie z kandydatami 15 października bo jeśli tak jak dzisiaj to to będzie kiepski występ
Pewien Pan19:58, 4 października 2018
Mogłeś wydać to oświadczenie przed debatą, a nie po. Teraz żal d... ściska, a wcześniej nie miał czasu....
wyborca19:50, 4 października 2018
Brawo Paweł!!!
8.919:47, 4 października 2018
Dziwię się bardzo, że PIS umieścił wciskającego się Liszkę pod swoją flagą.Pan Liszka jest człowiekiem roszczeniowym, awanturniczym tak zachowywał się w obecnej kadencji, dlatego uważam, że zupełnie nie nadaje się na
fotel burmistrza. Kandydat na burmistrza powinien być człowiekiem elastycznym, wyważonym, ugodowym, a nie wszystko stawiać do kantu. Przykro mi o tym pisać , ponieważ popieram PiS, ale przez tego pana zmuszony jestem głosować na innego kandydata.
MF19:42, 4 października 2018
Panie Pawle co zrobiles dobrego w poprzednij kadencj tylko wstyd dla ciebie....
Prawda19:38, 4 października 2018
Jaki Liszka jest to jest, ale według mnie będzie najlepszym burmistrzem z tej trójki !!!
Przynajmniej nie biedzenie przez nikogo kierowany!!!
Aksel19:24, 4 października 2018
Jakkolwiek nie jestem fanem PiSu, tak Pan Liszka ma całkowitą rację, debata powinna odbywać się za ustaleniem kandydatów, a nie jak sobie to Panu Watcha będzie podobać. Wstyd i żenada, zwłaszcza, że i tak burmistrz solową debatę i tak przeprowadził.
KG19:23, 4 października 2018
Debata czy monolog? A tak w ogóle ten brak komunikacji urzędniczej jest symptomatyczny.
Kuma19:21, 4 października 2018
Widziałam ulotkę wyborczą Komitetu Wyborczego Nasze Miasto, jest tam podane wszystko co zrobił Grzegorz Watycha w mieście, oczywiście nie osobiście, bo tego nikt od niego przecież nie wymaga. Wymienia 122 zadania wykonane, komuś to się może nie podobać, inny nazwie to propagandą sukcesu. Skrytykować, skopać to wszyscy chętni, a uznać prawdę to już trudniej. Ale kto mądry to przejdzie po Mieście i zweryfikuje - "odbierze " wykonane roboty i to potwierdzi na tym forum. Mam nadzieje, jeszcze!
Kuba z Boru19:21, 4 października 2018
Widziałam ulotkę wyborczą Komitetu Wyborczego Nasze Miasto, jest tam podane wszystko co zrobił Grzegorz Watycha w mieście, oczywiście nie osobiście, bo tego nikt od niego przecież nie wymaga. Wymienia 122 zadania wykonane, komuś to się może nie podobać, inny nazwie to propagandą sukcesu. Skrytykować, skopać to wszyscy chętni, a uznać prawdę to już trudniej. Ale kto mądry to przejdzie po Mieście i zweryfikuje - "odbierze " wykonane roboty i to potwierdzi na tym forum. Mam nadzieje, jeszcze!
kogitator19:14, 4 października 2018
Obecny burmistrz rozpoczął swoją kadencję 4 lata temu od oświadczenia, cytuję "wiem że mój wybór wielu moim wyborcom się nie spodoba" - no i tak właśnie było (chodziło o obsadę stanowiska wiceburmistrza zaraz na początku urzędowania). Następnie o komentarzach w Internecie wyraził się że są to, cytuję: "pomyje". A teraz uznał za stosowne poinformować o planowanej debacie (dodajmy tylko przez niego samego planowanej) najpierw ludzi na fejsbuku a dopiero potem pozostałych kontrkandydatów. Dość osobliwie sobie poczyna, no ale skoro jest pewien wygranej to może sobie na to pozwolić.
Lolek19:14, 4 października 2018
Oglądalność tej debaty przerosła moje oczekiwania. 55 osób live! To chyba szczyt możliwości kablówki. Szkoda sobie było głowę zawracać i tracić czas na uczestniczenie w tym kabarecie. Nie dziwię się kandydatom, że podziękowali. Będzie czas na prawdziwą debatę. Zobaczymy co zaprezentują.
alik19:12, 4 października 2018
Za prze prpszeniem. Chodzenie po blokach w obecności swojego p.... ma takie oddziaływanie jak plakat wiszący na słupie.To już przeżyłem.
Debata obnaża wszelkie WADY kandydata. Dla tego kandydata to obecnie również problem" MISKA RYŻU"
Ja19:07, 4 października 2018
Wstyd Panie Liszko!
Sympatyk PiSu19:06, 4 października 2018
Pan Liszka jest człowiekiem roszczeniowym, awanturniczym tak zachowywał się w obecnej kadencji, dlatego uważam, że zupełnie nie nadaje się na
fotel burmistrza. Kandydat na burmistrza powinien być człowiekiem elastycznym, wyważonym, ugodowym, a nie wszystko stawiać do kantu. Przykro mi o tym pisać , ponieważ popieram PiS, ale przez tego pana zmuszony jestem głosować na innego kandydata.
Plum!19:05, 4 października 2018
Gdyby Grzesiek miał trochę sumienia i dobrego gustu, to zrezygnowałby z wystepu solowego. Wyszło fatalnie.
PIS=PZPR19:03, 4 października 2018
Komuchy won!
besala19:01, 4 października 2018
Jakkolwiek nie jestem zwolennikiem Pawła Liszki, ale Jego oświadczenie ukazuje cwaniactwo, obłudę i brak dojrzałości politycznej Grzegorza Watychy i jego otoczenia! Sposób organizacji tej "debaty" unaocznia arogancję i brak szacunku dla wyborców i przeciwników politycznych. Przed wyborami wiedza bardzo cenna!
???18:37, 4 października 2018
Brawo panie Pawle!
Szkoda, że wyszedł brak profezjonalizmu naszej telewizji i ludzi tam pracujących :( a może to faktycznie ICH telewizja?!
Elo18:36, 4 października 2018
Tak jak nie popieram Liszki, tak to oświadczenie popieram w 100%

Brawo!

GW po wczorajszej akcji która była opublikowana na portalu, po dzisiejszej ?debacie? w MOK traci poparcie w oczach. Do tego niespełnione obietnice sprzed 4 lat... równia pochyla
ja18:23, 4 października 2018
wydygał .
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas