Wtorek, 18 grudzień 2018, Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji
Nowy Targ i okolice
niewielkie zachmurzenie
-7°
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 96%
niewielkie zachmurzenie
-5°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 90%
obłoki zanikające
-7°
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 96%
niewielkie zachmurzenie
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
przewaga chmur
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 87%
niewielkie zachmurzenie
-7°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 89%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
12.10.2018, 10:57 | czytano: 4065

Nie chciał pracować w Polsce, więc dostał zakaz wjazdu

Fot. KOSG

W Chyżnem strażnicy graniczni zatrzymali litewski autokar i skontrolowali jego pasażerów.

- Funkcjonariusze zatrzymali podczas kontroli obywatela Białorusi. 24-letni mężczyzna posiadał wizę, na podstawie której mógł pracować i uzyskał prawo wjazdu do Polski. Jednakże Białorusin nie podjął zatrudnienia. Ponadto wykorzystywał wizę niezgodnie z celem, gdyż podróżował po Europie. Początkowo wyjechał do Czech, a następnie do Austrii - informuje Karpacki Oddział Straży Granicznej.

W związku z tym komendant Placówki Straży Granicznej w Zakopanem anulował wydaną cudzoziemcowi wizę oraz zobowiązał go do opuszczenia terytorium RP. Białorusin nie wjedzie również do strefy Schengen przez następne 6 miesięcy.

oprac. r/ źródło: KOSG
najnowsze informacje
komentarze
Polak23:06, 12 października 2018
Brawo!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij