Nowy Targ: kampania burmistrza i jego komitetu z wykorzystaniem miejskich budynków - podhale24.pl
Wtorek, 30 maja
Imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława
Zakopane
Clouds
Wiatr: 1.512 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
10°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
10°
Wiatr: 4.068 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
11°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
10°
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
Wiatr: 72.432 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
44 %
Nowy Targ
64 %
Zakopane
68 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 32 | 64 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 34 | 68 %
12.10.2018, 13:04 | czytano: 5149

Nowy Targ: kampania burmistrza i jego komitetu z wykorzystaniem miejskich budynków

Konkurencyjne sztaby wyborcze skarżą się, że burmistrz Grzegorz Watycha wykorzystuje stanowisko do celów własnej kampanii. Chodzi o należący do miasta budynek kawiarenki na Rynku, na którym wiszą tylko plakaty wyborcze Grzegorza Watychy i kandydatów z jego komitetu, a inni nie są dopuszczani.

Plakat burmistrza na kawiarence w Rynku.
Plakat burmistrza na kawiarence w Rynku.
Obie kawiarenki położone są w atrakcyjnym i eksponowanym miejscu. Plakaty wyborcze wiszą tylko na jednej z nich. To plakaty burmistrza i członków jego komitetu wyborczego Nasze Miasto. Konkurencyjnych plakatów nie ma. - Poszedłem tam zapytać, czy powieszą i mój plakat, ale odmówili - skarży się jeden z kandydatów z innego ugrupowania, zdaniem którego fakt, że burmistrz traktuje budynek miasta jako tablicę ogłoszeniową dla swojego komitetu wyborczego, jest oburzający.

Rzeczywiści, mimo iż miejsca jest dosyć, obsługa odmówiła powieszenia plakatu wyborczego naszemu dziennikarzowi, który podszył się pod członka konkurencyjnego sztabu wyborczego. - Nie ma już miejsca i nie przyjmujemy kolejnych plakatów - usłyszał.

Grzegorz Watycha zapewnia, że nie był w kawiarence pytać o powieszenie swoich plakatów wyborczych. - To decyzja dzierżawcy i sprawa jego upodobań, których kandydatów tam promuje, a których nie. Ja nie interweniowałem w tej sprawie - zapewnia burmistrz. Podkreśla, że każdemu prywatnemu przedsiębiorcy wolno mieć swoje preferencje i wieszać plakaty tych kandydatów, których osobiście popiera.

W rozmowie z Grzegorzem Watycha zwracamy jednak uwagę na dwie rzeczy. Kampania na miejskim mieniu, szczególnie jednego komitetu, takiego, którego kandydat rządzi miastem i jego mieniem, budzi wątpliwości od strony etycznej.

Po drugie, jak ustaliliśmy, może to być też niezgodne z zapisami umowy dzierżawy. Jeden z zapisów w regulaminie korzystania z obiektu mówi, że "dzierżawca może na przedmiocie dzierżawy reklamować wyłącznie swoją firmę, inne reklamy wymagają pisemnej zgody Wynajmujące (czyli Urzędu miasta w Nowym Targu - przy. red.), który również zastrzega sobie prawo umieszczenia swojej reklamy na przedmiocie dzierżawy".

Rozumiemy jednak, że burmistrz nie skorzystał z przysługującemu mu, jako burmistrzowi, prawa, żeby nakazać powiesić dzierżawcy swoje plakaty wyborcze. Byłoby to przecież rażącym nadużyciem władzy do prywatnych celów.

- Sprawdzimy na pewno zapisy w umowie z dzierżawcą, czy plakaty wyborcze na kawiarence są zgodne z umową czy nie - obiecuje Grzegorz Watycha.

Dodajmy, iż podobnie sytuacja wygląda na kawiarence w Parku Miejskim. Ten budynek również należy do miasta i jeszcze wczoraj były na nim wyłącznie plakaty wyborcze kandydatów Naszego Miasta, czyli komitetu Grzegorza Watychy. Gdy jednak zapytaliśmy obsługę czy możemy powiesić plakat innego kandydata, usłyszeliśmy, że tak.r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
obop16:47, 14 października 2018
do Bobo, hmm pewnie powinienem parsknąć śmiechem, ale rozdwoijenie jaźni nie jest do śmiechu. Zapewne jesteś uosobieniem jak to mówią, tej słynnej owieczki w wilczej skórze. W necie niestety znajdziesz wszystko. Buńczuczne pokrzykiwania na spotkaniach wyborczych i konwencji Watychy również. Nie okłamuj się, bo ten Twój ideał wcale daleko nie odbiega od swojego opluwanego poprzednika. Ba, przejął wszystkie fatalne nawyki, zachowanie i pogardę dla tych, którzy mają odwagę kwestionować jego postępowanie, a fałszywe ugrzecznienie wcale tego obrazu nie zmieni. W życiu warto być porządnym człowiekiem, a wtedy karma może wrócić.
zdegustowany HEJ22:03, 13 października 2018
A czy t to co pisze Zdegustowany Wyborca nie jest zatykaniem usta Pana Watychy
Cytaty21:42, 13 października 2018
@Bobo, Watycha nie musiał nic złego mówić, i z pewnością nie pisał na tym portalu komentarzy. Miał od tego ludzi, np. ciebie (sam przyznałes że pisałeś) i innych. Wróć do 2014 roku i poczytaj.
Gocha21:40, 13 października 2018
Uśmiałam się z tych komentarzy !!!tzw. obgadywanie, napadanie, obrażanie, brak merytorycznej dyskusji. Żałosne.
Bobo20:13, 13 października 2018
Do obop i innych
4 lata temu też brałem udział w kampanii Pana Watychy jako widz i obserwator, nawet pisałem na tym forum. Nigdy, przenigdy nie słyszałem,żeby Pan Watycha źle mówił o Panu Fryźlewiczu i po prostu nie wierzę w te zarzuty gdyż Pan Watycha jest kulturalnym i dobrym człowiekiem. Pamiętam, że dopingowany do zabrania głosu negatywnego nie dał się sprowokować. Macie zresztą nagrania i wpisy na forum P24 to sprawdźcie i zacytujcie. Tak karma wraca , właśnie dobro wraca do Grzegorza, co was boli.
v24017:10, 13 października 2018
Bobo
- punkt widzenia jak widzę zależy od punktu siedzenia. Ty zapewne jesteś jednym z tych beneficjentów obecnego układu, który oprócz siedzenia liczy na to co dostaje i może dostać od pryncypała.
???16:45, 13 października 2018
Znikające plakaty, znikające pomniki... Toż to czarodzieje.
Niepewność15:13, 13 października 2018
@Sw - ta wygrana Watychy, to jeszcze nie jest taka pewna. Zauważ, że za Michalska stoją ci sami ludzie, którzy wynieśli Watychę na fotel burmistrza. Znają więc kruczki jego sztabu.
A @Zdekustowany Wyborca, to przetarł już oczka ? o debacie już było.
Zdekustowany Wyborca12:01, 13 października 2018
Wielka Kompromitacja organizatorów debaty kandydatów na Burmistrza Nowego Targu. Na debatę przyszedł jedynie kandydat Pan Watycha . Niestety organizatorzy debaty nie poszli po rozum do głowy i wobec nieoczekiwanej sytuacji nie zmienili zasad ,,debaty,, . Panu Watysze ograniczano czas wypowiedzi do czasu wypowiedzi w przypadku udziału co najmniej dwóch konkurujących kandydatów , tylko w takim przypadku ograniczanie czasu wypowiedzi ma jakikolwiek sens bo daje kandydatom równe szanse . W przypadku udziału jednego kandydata ograniczanie czasu jego wypowiedzi oczywiście w granicach rozsądku traci jakikolwiek sens . Nie wiem , czy organizatorzy po prostu nie poszli po rozum do głowy , czy tym ordynarnym słuchowo brzęczykiem zamierzali stresować Pana Watyche . Jednym słowem WIELKA KAMPROMITACJA ORGANIZATORÓW.
Sw11:36, 13 października 2018
Co Wy sie tak spinacie wiadomo ze wygra Pan Grzegorz Watycha .Ja proponuje Pani Agacie pierwsze wejsc do samorzadu wykazac sie a potem startowac na burmistrza .I warto wiedziec ze urzednik panstwowy to nie korpoludek a urzad miasta to nie coca cola.A na koniec proponuje Pani Agacie otaczac sie innymi ludzmi bo na odleglosc widac ze chca w miescie pozalatwiac swoje interesy a nie dbac o dobro wspolne
FAM10:59, 13 października 2018
A wykorzystywania przez Panią Michalska lodowiska i pseudo hokeistów nikt nie widzi? To jest jej prywatny folwark? Dobrze się tu sprawdzi cytat ponadczasowy: "Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto." Racje maja Ci, ktorzy widzą, jak brzydka zaczyna się robić ta kampania, tylko co będzie za tydzień? Nie będzie Wam wstyd? Moge Panu Burmistrzowi troche zarzucić, ale potrafi zachować klasę w obliczu tych ataków ze strony Pani Michalskiej. Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie tak, ze gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta czyt. Pan Liszka.
janko10:45, 13 października 2018
i już nie ma plakatów, to chyba jakieś czary mary ...
Grace09:48, 13 października 2018
Burmistrz nie powinien "wisieć" na budynkach, kawiarenkach należących do majątku miejskiego, zwłaszcza że nie mogą tego uczynić inni kandydaci. Robi sobie wyłączność i nie jest to w porządku, bo to nie jest jego majątek, tylko nas wszystkich, a nie wszyscy są jego zwolennikami. Poza tym, to są tablice darmowe dla komitetów wyborczych, to niech tam się wiesza, albo niech zrobi to na płatnych.
Dan09:15, 13 października 2018
do BOBO
Mam tylko pytanie do Ciebie ...a nie pamietasz jak kampanie wyborcza prowadzili 4 lata temu wlasnie Watycha i p. Stegowa?? Polegala tylko na krytyce pomawianiu poprzedniej ekipy a pani Stegowa lata po rynku po sklepach i ludzi zaczepiala wlasnie plujac jadem na Fryzlewicza . No i teraz ma okazje poczuc sie jak oni 4 lata temu.
sąsiad08:19, 13 października 2018
trzeba byc niezdara zyciowa i nie miec co do garnka wrzucic zeby sie tak ponizac i wisiec gdzies na plotach olanyym ii ,o s ranym byc przez psy
???00:31, 13 października 2018
Kawiarenki to jedna sprawa, a druga to billboardy i plakaty wieszane na wysokości pierwszej kondygnacji. Idźcie jutro na Rynek i okolice i zobaczcie, kto wisi, jak i gdzie.
Ciekawość00:15, 13 października 2018
Bono, a ten "donos na Stegową" i "donos na Kudasika", to co kaman, no bo o tym na Burmistrza to było głośno.
Poldek00:10, 13 października 2018
W Nowym Targu ludzie nie maja swoich problemów.Tylko jeden drugiemu nóż w plecy wbijać.Niech każdy wiesza gdzie chce właściciele wyrażają zgodę i chec to jaki problem?
obob23:54, 12 października 2018
do Bobo - muszę przyznać masz rację. Karma właśnie wróciła do Watychy po czterech latach. Robił to wszystko o czym wspominasz, a teraz nie uprawiaj moralności Kalego, bo wystawiasz sie na śmieszność. Ludzie jednak coś pamiętają. I to co mówił i to co robił.
karola21:42, 12 października 2018
ale fajnie...wreszcie cos się dzieje.
"ale w koło jest wesoło..o.o.o.'
Jak naprawdę jest - nikt nie wie
Ooo
Kornik ryje dziurę w drzewie
Ooo
Z kim nie wolno pić, z kim gadać
Co w Toscanii można jadać
O kim milczeć, o kim pisać
Kogo skarcić za birmistrza'
..21:34, 12 października 2018
Czy głosujemy na plakat czy bilbord? Chyba nie! To jest tak małe miasto, że się wszyscy znają, wiec najlepszy swój. Chcemy tylko dobrego burmistrza czy radnego. Wybór powinien być sukcesem i korzyścią naszą wyborców, a nie odwrotnie. Po co tyle nienawiści, wrogości, posądzeń. Czy od tego nam coś przybędzie? Chyba więcej frustracji i niezadowolenia po wyborach. "Cudze chwalicie, swego nie znacie..."
***19:56, 12 października 2018
A jednak pogadałem z właścicielem kawiarenki i powiedział ze nikt go nie prosił o to aby powiesił te plakaty. Także zwracam honor. I przepraszam panie burmistrzu za pomówienia !

Proszę zmienić podpis. Osoba, która używa podpisu "besala" każdorazowo uwiarygadnia swój komentarz. Ten wpis traktuję jako podszywanie się pod niego. Moderator.
Diana19:47, 12 października 2018
oj ludzie..ale w was jest dużo nienawiści a może każdy z tych oskarżających sam chciałby "wisieć" na tych plakatach?
Baba Jaga19:28, 12 października 2018
Czy ktoś z was sprawdził jakie dochody przynoszą kawiarenki na Rynku. Jeśli małe to czynsz jest w sam raz i takie było szacowanie. Jeśli duży to czynsz należy podnieść, albo ogłosić następny przetarg na dzierżawę ( zależy kiedy kończy się umowa) Tak samo pewnie przydałoby się zrobić przetarg na dzierżawę np przedszkoli.
byłek i widziołek19:25, 12 października 2018
do komi plakaty znikły Razem damy rade
Nowotarżanka19:24, 12 października 2018
Niestety przez nieuwagę niedoświadczonego kandydata do RM mleko się wylało. Nie chodzi o szkodę, bo przecież powieszenie plakatów w tych miejscach to nie koniec świata i nie jest to klapa wyborcza dla innych komitetów. Ale jest to doskonała okazja by przeciwnika w kampanii opluć, zdyskredytować. Jest post to hura piszemy, rzucamy błotem. Tylko brutalność rodzi odwet - zło również powraca, a dużo ludzi to i dużo zna również różnych brzydkich tajemnic przeciwników. Może się wylać.
Bobo19:19, 12 października 2018
Ale się porobiło, donos na Stegową, donos na Kudasika, donos na Burmistrza, CBŚ, NiK i kto jeszcze, straszne przestępstwa się działy. Tylko mali ludzie tak się zachowują i donosy jeszcze nikomu nie przyniosły chwały ani sukcesów. Karma wraca. Zastanówcie się jacy to ludzie chcą być radnymi, mali, mściwi , wręcz obsesyjnie podejrzliwi.Maja czelność pisać o Burmistrzu "pozbawiony jest klasy. Cynizm, wyrachowanie i brak szacunku dla wyborców i przeciwników" a te donosy i obraźliwe słowa to samo miłosierdzie, klasa i co tam chcecie. Wstyd .
luci18:56, 12 października 2018
Nareszcie ktoś robi porządek
do katolik18:42, 12 października 2018
A masz rację, ta pani to taka wielka katoliczka, po płotach kościoła się wiesza, a w kościele to bywa? Nie na tym polega wiara.
Wyborca18:37, 12 października 2018
/.../ nie wiecie o co tu chodzi, przeczytajcie dokładnie hasło pani Michalskiej - Wygramy no i na tym się skończy, sama chęć wygranej i tyle a potem jakoś pójdzie i kasa do kieszeni też pójdzie...............na tym koniec możliwości tej pani AMEM.
marbo18:35, 12 października 2018
popatrzcie co ma w tle burmistrz na bilbordzie bo widac tam Nowy Targ w smogu i napis kocham szanuje to znaczy ze kocha i szanuje smog w mieście czyli zero zmian jak chcecie to głosujcie ale niezła gafa
koziel18:33, 12 października 2018
Proszę proszę. Cały czas mówię. WATYCHA MUSI ODEJŚĆ !!!!
Spinka18:32, 12 października 2018
@hokeista, jak chcesz poczytać o jadzie i nienawiści, to wróć do artykułów i komentarzy z poprzedniej kampanii 2014. Tyle jadu i nienawiści, ile wylano na MF, ze strony środowiska GW, że to co jest teraz to ledwo pokropek. I te opowieści, że wyczyszczą wszystko co było związane z MF. Karma wraca.
komi18:30, 12 października 2018
PIS zrobi porządek z wszystkimi nieprawidłowościami w mieście. Ludzie w końcu zaczną się trochę bać. Tylko Liszka !!!!
ozo17:54, 12 października 2018
Plakaty mogą być gdzie chcą czepiają sie a głos mogę oddać na tego kogo mi będzie pasowć czy będzie na kawiarenkach czy na płocie sępy jedne!!
hokeista17:43, 12 października 2018
Tyle jadu i nienawisci az wstyd zetaka mentalnosc niiektorych a najlepsz Burmistrz jest Pan Grzegorz ludzie szybko zapominaj kampani Maziorza i Liszki wstyd...
jaga217:38, 12 października 2018
Wszyscy wiszą po równo, o co chodzi?
Ddd17:29, 12 października 2018
Ta...CBS powinien sie wziasc jeszcze za przetarg na te kawarenki....zwłaszcza toscanie....zamiadt 7000 to sa 3000 . A i serwują darmowe dla kilku
hipokryzja,obłuda i nepotyzm17:22, 12 października 2018
Dzierżawcy miejscy , pracownicy i firmy zależne od miasta tyle maja do powiedzenia co ***

Każdy z nich chce czy nie chce musi oficjalnie popierać tego od którego zależy jego płaca ,zlecenia czy czynsz.
To są te PREFERENCJE I WOLNA WOLA ?
Czkawką ci się to odbije włodarzu !
To samo robił Fryźlewicz 4 lata temu i przepadł.
Haha17:11, 12 października 2018
Kawiarenki, na na na
Kawiarenki, na na na
I parkingi targowe
Wystrojone we wstążki kolorowe.
rekin17:07, 12 października 2018
Hasło Watychy "Kocham, szanuję"
Brakuje drugiej linijki "nie dbam, żartuję" :)
Ciekawy17:05, 12 października 2018
Michalska wisi na płocie kościelnym na Ludzmierskiej i kogoś to boli, ale nikogo nie bolało w poprzednich wyborach, jak wisiał tam Watycha?
andrezej16:48, 12 października 2018
temu panu czas podziękować!!!!!!!
Miescon16:41, 12 października 2018
Ale Michalska na lodowisku może się reklamować?? Nie mówiąc o wykorzystaniu hokeistów w strojach klubowych......Mogli się wypowiedzieć prywatnie, a nie jako zawodnicy......całą czwórkę jeżeli chodź 1zł pobierają z kasy Miasta na wynagrodzenie powinno się wypierd.....
ucho16:33, 12 października 2018
"Konkurencyjne sztaby wyborcze skarżą się" !
To jakaś kpina. Nie mają się czego czepiać, to czepiają się kawiarenek.
Czy do tego zobowiązuje "lojalność" z wyborów poprzednich ?
Mmmmmmm16:28, 12 października 2018
Przecież Wzdycha w tych wyborach nie ma żadnej konkurencji. Powodzebia
pzd bis15:56, 12 października 2018
I to się nazywa korupcja polityczna. Tym bardziej, że wszyscy pamiętają ile miasto straciło i traci na dzierżawie tego przybytku w porównaniu z konkurencyjną ofertą. Ale skoro była cisza przez kilka lat, no to towarzystwo ma gdzieś wszelkie zasady i co gorsza prawo. Skandal. A w tle sprawa pana G. i kontrola CBŚ w UM. Ej będzie co sprawdzać za chwilę po tej radosnej ekipie - kacham i szanuję. Hhahaha
..15:30, 12 października 2018
A w parku na sraczyku nie wiszą. Ciekawe dlaczego?
Wiesiek15:30, 12 października 2018
Podobnie w gminie Nowy Targ. Na tablicach publicznych, obsługiwanych przez sołtysów, w części zamykanej na kłódkę, za szybą tylko plakaty wyborcze obecnego wójta i kandydatów bliskich sercu obecnie panującego... Wszędzie tak samo. Przywileje władzy.
edzio15:14, 12 października 2018
i temu panu już dziękujemy
jado15:05, 12 października 2018
No tak Michalska może sobie u Paski w Kościele wisieć a tu zbrodnie już robicie. Eh monotematyczni jesteście....
DżejDżejOkocza14:59, 12 października 2018
Przecież to widać gołym okiem jak tylko się trochę pojeździ po NT, 90% najlepszych miejsc, ilość plakatów w najlepszych punktach w mieście, wszystko pod obecnego burmistrza. Przypadek ? Nie sądzę.
Juju14:57, 12 października 2018
Przynajmniej ktoś zapytał o zgodę czy może powiesić, bo kontrkandydatką na Szaflarskiej wieszała bez zgody właściciela
Niegospodarność Grzesia14:55, 12 października 2018
Czyżby to dlatego, że w jednej z kawiarenek w wygranym przetargu odrzucono oferenta, który dawał miesięczny czynsz 7 tys, a wybrano obecnego dzierżawcę oferującego czynsz 3 tys. niższy? Hmm... ile Mieszkańcy już przez to stracili 3000*12 miesięcy =36 tys. * 2 lata = 72 tys. itd. A tu trzeba po dwóch latach dach wymieniać za 90 tys. Kto za tą niegospodarność zapłaci? Ano My Mieszkańcy...
DK14:54, 12 października 2018
a dziwicie się właścicielą jak L:iszka i Rajski atakowali kawiarenki. Sam bym nie powiesił
DK14:50, 12 października 2018
a na podhale24 się reklamują sami kandydaci na radnych miejskich razem?? mają za darmo że ich aż tylu jest??
Bolo14:48, 12 października 2018
szukacie sensacji tam gdzie nie ma a te wszystkie komitety są takie wrażliwe i nerwowe :D
DK14:32, 12 października 2018
ja w swoim sklepie choć wynajmuje od Miasta nie wszystkim wieszam. I nie ma znaczenia z jakiego komitetu są. Albo mi się ta osoba podoba albo nie
besala14:31, 12 października 2018
Jeżeli ktoś jeszcze do tej pory nie wiedział, że obecny włodarz Miasta pozbawiony jest klasy to już wie! Cynizm, wyrachowanie i brak szacunku dla wyborców i przeciwników politycznych. Ciągle wyłazi z Grzegorza Watychy pycha, która kazała mu wyryć na pomniku- zjawie- omamie- widziadle swoje nazwisko.
Dorota14:31, 12 października 2018
Nie powiesili plakatu i się poskarżyli. Może właścicielowi się nie spodobał.
lies14:28, 12 października 2018
Trzeba ich za to rozliczyć!
nadchodzą złe czasy!14:00, 12 października 2018
przecież są wyznaczone miejsca do wieszania plakatów, co to za samowolka?
Burok13:56, 12 października 2018
Czyli Portal Podhale 24 pod płaszczykiem dbania o interes miasta robi prowokacje i zachęca do głosowania na innych kandydatów ?
Zanko13:43, 12 października 2018
a czemu nie ma teksu o kościele na Ludźmierskiej którego płot opanowany został przez KWW Razem Nowy Targ i kandydatkę A. Michalską? To jest wykorzystywanie Kościoła do gry politycznej
Kazek13:42, 12 października 2018
ta negatywna kampania l i m to już jest na żenującym poziomie:P
Paweł13:41, 12 października 2018
może tamci byli brzydcy i szpecili by elewację:P
katolik13:18, 12 października 2018
inni kandydaci wiszą blisko kościoła i co ??? mozna zastosować ART 196 KK ?. " Obrażanie uczuć religijnych innych osób. Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 " Jak idę do kościoła to te plakaty obrażają moje uczucia religijne za blisko kościoła wiszą .
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas