Sobota, 17 listopad 2018, Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety
Szczawnica i okolice
pogodnie
-5°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 87%
pogodnie
-3°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 77%
niewielkie zachmurzenie
-3°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 79%
pogodnie
-3°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 79%
niewielkie zachmurzenie
18°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 37%
śnieg
-5°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 87%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
03.11.2018, 12:00 | czytano: 2260

Kominki na szóstkę (artykuł sponsorowany)

Polska firma Defro Home znana z produkcji doskonałej jakości kotłów i pieców grzewczych wprowadziła na rynek bardzo wydajne wkłady kominkowe. Defro to już symbol jakości w ogrzewaniu dlatego cieszy bardzo fakt, że firma ta poszerza swoją ofertę o wkłady kominkowe.

Kominki, w ciągu ostatnich kilku lat, stały się standardowym elementem wyposażenia domu. Oprócz pełnienia funkcji typowo estetycznej coraz częściej są integralną częścią systemu ogrzewania domu, np. kominki z płaszczem wodnym. Coraz większa dbałość o środowisko wymusza na producentach wyższą jakość i spełnianie najwyższych standardów ekologicznych. Wkłady kominkowe Defro Home spełniają wszystkie te wymagania.

Po więcej informacji zapraszamy do Modomu w Szaflarach - największego salonu z kominkami na Podhalu. Defro Home zapewnia najlepszą jakość kominków, a profesjonalne doradztwo i najwyższą jakość obsługi zapewnia zespół firmy Modom.

Zapraszamy do Szaflar, ul. Zakopiańska 18. Modom – razem budujemy.
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij