Sobota, 25 styczeń 2020, Imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-4°
Wiatr: 2.52 km/h Wilgotność: 87
Clear
-4°
Wiatr: 3.528 km/h Wilgotność: 99
Clear
-3°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 77
Clear
-3°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 77
Clear
-4°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 89
Clear
-6°
Wiatr: 2.52 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Zła
15.11.2018, 09:32 | czytano: 2396

Marszałek z Nowego Sącza? Są rekomendacje Prawa i Sprawiedliwości do zarządu województwa

Nowym marszałkiem Małopolski ma zostać Witold Kozłowski z Nowego Sącza - donoszą krakowskie media. W Zarządzie Województwa Małopolskiego mają zasiąść również radni: Anna Pieczarka, Łukasz Smółka, Tomasz Urynowicz i Marta Malec-Lech.

Na przewodniczącego sejmiku został natomiast wskazany Rafał Bochenek, przymierzany wcześniej do fotela marszałka. Wszyscy oni to przedstawiciele koalicji PiS, Solidarna Polska i Polska Razem, która zdobyła większość w Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Tuż po wyborach na wicemarszałka przymierzany był również radny z naszego regionu, Marek Wierzba ze Skawy, ale z medialnych doniesień wynika, że jego kandydatura przepadła.

r/ Gazeta Wyborcza, Naszemiasto.pl
najnowsze informacje
komentarze
knur ze Skawy09:58, 16 listopada 2018
czyżby ograniczenie emisji E.siarki na Podhalu?
Brusista13:06, 15 listopada 2018
@elektryk jaworzno- kiedy obserwuję kolejne pisowskie afery w których państwo polskie ponosi miliardowe straty, zastanawiam się skąd ten dobry humor u ludzi jak ty. Te straty oznaczają, że kwota wolna od podatku nie wzrośnie, jeśli dana grupa społeczna nie wywalczy sobie podwyżek to ich nie dostanie, a koszty życia rosną jak początkiem lat 90-tych, emeryci, renciści będą jeszcze bardziej ubożeć, a ty ciagle jak ta zdarta płyta: popraprańcy to, a lemingi tamto. Człowieku, prawie 4 lata rządzi PiS, zrób rzetelny obiektywny bilans na plus i na minus. Natychmiast twój jad zaleje PiS.
bul12:58, 15 listopada 2018
Ludzie z socza w wojewódźtwie to pomyłka
elektryk jaworzno12:11, 15 listopada 2018
Jak to dobrze ze POpaprancy nie maja juz zadnego zasiegu na Małopolske!!!!
Julek12:00, 15 listopada 2018
Pan Witold rodem z Krościenka. Miejmy nadzieję że obecni radni władzy z Podhala będą równie skuteczni co poprzednicy, albo jeszcze bardziej.
k10:00, 15 listopada 2018
o cho cho. Rekomendacje. Takie jak w wypadku KNF? Bu ha ha ha.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij