Czwartek, 17 październik 2019, Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Zakopane i okolice
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.01.2019, 11:35 | czytano: 5352

Nowa Biała: volkswagen w fosie

Fot. OSP KSRG Białka Tatrzańska

Do wypadku doszło w nocy na ulicy Obłazowa. Kierowca samochodu VW wypadł z jezdni i wjechał do fosy.

Gdy na miejsce dotarły służby, w samochodzie nikogo nie było. Chwilę później wrócił kierowca z osobą, która miała mu pomóc w wyciągnięciu auta. W związku z podejrzeniem, że kierowca może być pod wpływem alkoholu, policjanci przebadali właściciela auta. Ten jednak stwierdził, że owszem, wypił alkohol, ale już po wypadku. Policja będzie wyjaśnić czy mówił prawdę.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Ryby ło piontyj, haj!19:56, 14 stycznia 2019
Łolcfagyn w garadzie!!!!!!!!
Dyzio19:25, 14 stycznia 2019
Odezwał się Podhalan z centralnej polski
Slayer18:25, 14 stycznia 2019
e2, do agresji mi daleko. Ale jeśli chodzi o potencjalnych morderców (pijani kierowcy) to nie mam litości. Tylko nie mów że nie ma dowodu że delikwent prowadził pod wpływem! Co do odśnieżania to na całym Podhalu jest problem. Samorządy nie spodziewały się takiej zimy i wszyscy cierpimy.
Wojtek17:44, 14 stycznia 2019
CWANIAK I KŁAMCZUCH.KARAĆ GO SUROWO !W związku z podejrzeniem, że kierowca może być pod wpływem alkoholu, policjanci przebadali właściciela auta. Ten jednak stwierdził, że owszem, wypił alkohol, ale już po wypadku. Policja będzie wyjaśnić czy mówił prawdę.
e214:12, 14 stycznia 2019
Do "Slayer" - mniej agresji. Proszę przejechać się po Nowej Białej -odśnieżanie to porażka! Dziwię się,że mieszkańcy nie interweniują ! Zresztą całe Podhale to jedna wielka masakra!!! z odśnieżaniem. Dziadowski sprzęt, głupie przetargi - wygrywa najtańsza firma ,a prywatne firmy chcą zarobić, zresztą się nie dziwię, wszystko kosztuje i mamy tragedię na drogach!
Długi12:34, 14 stycznia 2019
Ciekwae te spisoki idą wyciągać auto z rowu ale dla odwagi po stetce se ciupno .

Mogli se wypić już jak auto be bezpieczne w garażu a nie przed planowaną pracą , teroski bedo z tego onego same problemy .
Slayer12:25, 14 stycznia 2019
Nogi z d.... powyrywać. Cwaniak śpiski
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij