Czwartek, 22 sierpień 2019, Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii
Zakopane i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
16.02.2019, 12:19 | czytano: 1523

Trwa karnawał w Bukowinie Tatrzańskiej

Fot. Robert Miśkowiec

Ciepła, słoneczna pogoda przyciągnęła w sobotę do Domu Ludowego w Bukowinie Tatrzańskiej tłumy gości. Do niedzieli trwa tu Ogólnopolski Konkurs Grup Kolędniczych, Popis Par Tanecznych i Konkurs Tańca Zbójnickiego.

Do południa na scenie Domu Ludowego odbywają się występy grup kolędniczych z całej Polski, natomiast wieczorem prezentują kandydaci do nagród w konkursach tanecznych.Sobota to także IX Zimowa Krajowa Wystawa Polskich Owczarków Podhalańskich, w której bierze udział 33 wystawców.W niedzielę wyścigi kumoterek, zawody strzeleckie o „Turoniowy Róg” i ogłoszenie wyników. Z powodu nagłego ocieplenia i zmniejszającej się ilości śniegu, nie ma pewności czy odbędą się parady zaprzęgów konnych oraz wyścigi kumoterek, w ski i ski-skiringu.

r/
najnowsze informacje
komentarze
DL20:54, 18 lutego 2019
Czym jest Góralski Karnawał i jak wygląda jego organizacja? Szanowni Państwo.
Góralski Karnawał niosący ze sobą również dużo radości, elementy "zabawy" to przede wszystkim konkurs. Jest on zbyt dużym wydarzeniem by go tak poprostu odwołać lub przenieść. Punkty programu związane z uroczystym otwarciem, zakończeniem itp. odbywały się poza terminem żałoby. Pozostałe punkty to przesłuchania konkursowe nie np. koncerty. Szanując decyzję o żałobie narodowej organizatorzy w odpowiednim czasie zrezygnowali z dodatkowych "atrakcji".
DL17:17, 18 lutego 2019
Czym jest Góralski Karnawał i jak wygląda jego organizacja? Szanowni Państwo.
Góralski Karnawał niosący ze sobą również dużo radości, elementy "zabawy" to przede wszystkim konkurs. Jest on zbyt dużym wydarzeniem by go tak poprostu odwołać lub przenieść. Punkty programu związane z uroczystym otwarciem, zakończeniem itp. odbywały się poza terminem zabawy. Pozostałe punkty to przesłuchania konkursowe nie np. koncerty. Szanując decyzję o żałobie narodowej organizatorzy w odpowiednim czasie zrezygnowali z dodatkowych "atrakcji".
Pasibrzuch12:05, 17 lutego 2019
@ gość
Poczytaj sobie kto nakazał posty jeżeli to zrobisz to napewno już ani raz nie zapościs
Jula20:59, 16 lutego 2019
Gościu, to nie my, to prezydent ogłosił żałobę narodową a prezydenta się słucha.
gość19:50, 16 lutego 2019
Co Wy z tą żałobą , niech każdy się pomodli za duszę zmarłego i niech nosi żałobę jak chce. Wnet będzie Wielki Post będzie okazja do żałoby
jacenty15:56, 16 lutego 2019
załoba załobą a zabawa trwa
Niech żyje bal13:38, 16 lutego 2019
To się nazywa żałoba narodowa? Panie wójcie, co pan na to?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij