Piątek, 20 wrzesień 2019, Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
21.02.2019, 10:19 | czytano: 4234

Policja szuka świadka potrącenia pieszego na ul. Ludźmierskiej

Arch. Podhale24.pl

Nowotarska policja szuka świadka, który widział, jak w sobotę po południu 9 lutego na ulicy Ludźmierskiej w Nowym Targu, samochód potrącił mężczyznę przechodzącego przez drogę.

Wypadek miał miejsce około godz. 15.00. Kierujący fiatem 67-letni mieszkaniec Nowego Targu jadąc w kierunku miejscowości Ludźmierz potrącił na przejściu dla pieszych 41-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego. Potrącony mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policja poszukuję świadka potrącenia – kobiety, która jechała z naprzeciwka, w kierunku Nowego Targu samochodem osobowym marki BMW i zatrzymała się na miejscu zdarzenia.

Nowotarska policja prosi o kontakt pod numerem telefonu 18 26 10 480 lub 18 26 10 400.

oprac. r/ źródło: KPP Nowy Targ
najnowsze informacje
komentarze
Władysław11:29, 22 lutego 2019
Pieszy ma obowiązek spojrzeć w lewo i prawo a następnie może zacząć przechodzić przez pasy a nie z komórką przy nosie włazić na pasy jak krowa do obory . To są efekty niedouczenia i braku szacunku dla własnego zdrowia i życia oraz kierowców.
gulu08:47, 22 lutego 2019
taki przechodzień powinien stanąc popatrzyć w prawo w lewo czy nic nie jedzie a nie wchodzi jak baran na pasy zawsze powinien ocenic wzrokowo jak szybko porusza sie samochód czy wyhamuje przed pasami
mieszkaniec07:50, 22 lutego 2019
@ Wyrocznia:
@Stanislaw:
Wystarczy popatrzeć na zdjęcie i każdy myślący zauważy że to prawdopodobnie pieszy wtargnął pod nadjeżdżający pojazd (patrz - miejsce wgniecenia), ale oczywiście najlepiej od razu zbesztać człowieka, nawet go nie znając.
Stanislaw01:07, 22 lutego 2019
Prostackie chamidlo z furmanki przesiadlo sie na samochod,i klekajcie narody bo jedzie panisko i wszyscy musza przed nim uciekac.Powinno sie takim przyglupom zatrzymywac prawo jazdy do konca zycia, i sady powinny ich skazywac na kary bezwzglednego pozbawienia kary tak samo jak sie to robi wobec sprawcow zabojstw z winy umyslnej z jednoczesnym orzeczeniem kary dodatkowej w postaci odszkodownia dla rodziny zabitego w wysokosci conajmniej rownnej sredniej rocznej zarobku zabitego pomnozonej przez ilosc lat,ktore by pozostaly zabitemu do uzyskania pelnej emerytury!
Wyrocznia13:27, 21 lutego 2019
Tak kałmuki jeżdżą. Gadają, że ludzie im nagle wyskakują na drogę, a prawda jest taka, że widząc przejście dla pieszych nic a nic nie zwalniają.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij